2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canim hatirlayamadim sende kanama alani var miydi? Kanama alanlati hareket ettikce bosaliyor cunku korkma.
Pazar günü çok sancim vardı devlet hastanesine gittim kanama alanından söz etmesi bebegin esi ayrılacak gibi duruyo dedi yatiralim dedi hastaye ben kabul etme dim çünkü ekstra bişey yapmayacakmis aynı ilaçları verecem dedi sadece gözetim altında tutalım dedi benim kendi doktorum var bide hastane ortamı temiz olmadığı için kalmak istemedim

Kızlar doktora gittim kanamam olunca doktor baktı kese bozulmaya başlamış kanamanda var düşücek malesef dedi geçen hafta düzgündü bozulmuş dedi. O yüzden kendi düşmeme ihtimali yüksek kürtajda olabilirsin dedi dua istiyorum biran önce iyleşmek için sizlerden

Ilık limonlu ballı su iç, tuzlu su ile gargara yap canım. Bademcik fena ya, bir de klima , vantilatör dikkat et , cereyanda da kalma , geçmiş olsun
Tuzlu su ile gargara yaptım , şimdide bal tarçın ve zencefil çayı içiyorum, inşallah iyi gelecek . Bu arada bugün kontrole gittim aslında önümüzdeki hafta idi ama ben dayanamadım bebişi görmek istedim . Doktor çok iyi dedi 3 gün önde gidiyormuş. Bebişimiz çok hareketliydi :nazar: ve babacık ilk defa gördü bebişimizi , Allahım o hareketleri görmelisiniz eller bacaklar hiç durmuyor, bebişimi öyle görünce öyle mutlu oldum anlatamam size, kontrolü olanlar inşallah sizinde kontrollerini böyle güzel gecer , hafta 2 li tarama testi için çağırdı.:anneadayı: Cinsiyeti için 4 hafta sonra dedi.:emir_bebek:

Kızlar doktora gittim kanamam olunca doktor baktı kese bozulmaya başlamış kanamanda var düşücek malesef dedi geçen hafta düzgündü bozulmuş dedi. O yüzden kendi düşmeme ihtimali yüksek kürtajda olabilirsin dedi dua istiyorum biran önce iyleşmek için sizlerden
Benim de ara ara kanamam oluyor , senin kanaman aktif mi cnm sürekli mi geliyor :KK43:
Dr bana herşey yolunda dedi bugün , ama tabii içim içimi yiyor :KK43:

Canim kalp atisi var mi

Ya aslında bu konuda Svartbabe Svartbabe de tecrübeli, neler dendi ne kanamalar yaşadı ama bebeği tutundu. Başka bi doktora da görünsen? Bi umut belli mi olur belki durum öyle değildir.

Tuzlu su ile gargara yaptım , şimdide bal tarçın ve zencefil çayı içiyorum, inşallah iyi gelecek . Bu arada bugün kontrole gittim aslında önümüzdeki hafta idi ama ben dayanamadım bebişi görmek istedim . Doktor çok iyi dedi 3 gün önde gidiyormuş. Bebişimiz çok hareketliydi :nazar: ve babacık ilk defa gördü bebişimizi , Allahım o hareketleri görmelisiniz eller bacaklar hiç durmuyor, bebişimi öyle görünce öyle mutlu oldum anlatamam size, kontrolü olanlar inşallah sizinde kontrollerini böyle güzel gecer , hafta 2 li tarama testi için çağırdı.:anneadayı: Cinsiyeti için 4 hafta sonra dedi.:emir_bebek:
Ayy maşallah bebişe :nazar: gözün aydın annesi. Amin canım inşallah bizlerde güzel haberlerle geliriz. Umarım hemencecikte toparlarsın, şifa olsun bal tarçın zencefil çayı :dua:

Canım geçen yıl temmuz ayında bende iki aylık Bebeğimi düşürdüm sana tavsiyem kürtaj ol çünkü kendi kendine düşürmek ölüm gibi bir şey ben çok kötü oldum çok canım yandı annem ilk olduğu için kürtaj olma dedi keşke onu dinlemeseydim

Rabbim bebislerinize ve size sağlık ve huzur versin birşey danışmak istiyorum 2 yasinda oğlum var büyüyen beşik tarzında cekmeceli ama buyumeyen model odamda orta boyda yani yatağım aynaligima 6 adım mesafe var oğlunu odamdan çıkaramam yine besifinde yatar sizce nasıl birşey almalıyım

Canım geçen yıl temmuz ayında bende iki aylık Bebeğimi düşürdüm sana tavsiyem kürtaj ol çünkü kendi kendine düşürmek ölüm gibi bir şey ben çok kötü oldum çok canım yandı annem ilk olduğu için kürtaj olma dedi keşke onu dinlemeseydim
Düşük yaparken nasıl oluyor canm , yani belirtileri , çok mu ağrı oluyor kanamayla :KK43:

Cnm başka doktora da git ama gerçekten dusecekse sen yapma o dusugu cok zor inan haftan ilerlemiş çünkü kalp atışı var mi

Cnm Bn daha 9+5 deyim yani mide bulantılarım geçmedi az az var ama zaten bu haftalarda geçerse sıkıntılı olmaz mı ya 12. Haftadan sonra geçer benim bildiğim ..
Benim çok erken başladı da adet geçer geçmez , belki erken başladı erken biter diyorum , o yüzden sana sordum canm :işsiz:

Düşük yaparken nasıl oluyor canm , yani belirtileri , çok mu ağrı oluyor kanamayla :KK43:
Ağrı neki o sancinin yanında hiç bir şey benim zaten altı haftallikken kanamam baslamasti bir hafta hastanede yattım kahve lekelenmeye dönüştü ama kanama içe doğru akmaya başlamıştı hastaneden çıktıktan bir hafta sonra gündüz sancı başladı hafiften sonra lekelenme koyu yeşile döndü sürekli akmaya başladı ve gece üçte sancı çoğaldı afedersin kusma başladı ambulansla hastaneye götürüldüm bebek rahme düşmüştü çektiğim sancidan ebe makasla aldı rahatladım

Ağrı neki o sancinin yanında hiç bir şey benim zaten altı haftallikken kanamam baslamasti bir hafta hastanede yattım kahve lekelenmeye dönüştü ama kanama içe doğru akmaya başlamıştı hastaneden çıktıktan bir hafta sonra gündüz sancı başladı hafiften sonra lekelenme koyu yeşile döndü sürekli akmaya başladı ve gece üçte sancı çoğaldı afedersin kusma başladı ambulansla hastaneye götürüldüm bebek rahme düşmüştü çektiğim sancidan ebe makasla aldı rahatladım
Offf çok zor zamanlar , ben kimyasal gebelikte bile ölüp ölüp dirilmiştim o kadar sancı kanama.
Diğer düşüğümde ise direkt kürtaj istedim , ben kendim düşüremem dedim.
Hatta kürtajdan sonra hiç kanamam bile gelmemişti , hiçbir şey anlamamıştım.
Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun inşallah ..

deli_mavi_59 deli_mavi_59 cnm kıyamam :) benim öyle çok bulantım yok az az kusturcak kadar feln hiç yok.. İnşallah yavaş yavaş geçer :)
Kanamalar bulantılar geçse de rahatlasam diyorum bir an önce , göbüşümü şişire şişire gezmek istiyorum dışarılarda , bu yazı evde hapis geçirdim resmen çok bunaldımm :110:

X