2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Karnımın altı da büyümeye başladı zaten. Dışarıdan belli olmaya başladı. Çok heyecanlı :)
Ben dün gittim hamile pantolonu aldım, düğme açık gezicem diye işkence çekmişim yok böyle bi rahatlık Şişiyoruz yavaş yavaş. Çoğunluk gaz olsa da bebeği sıkıştırmak istemiyorum ağrı oluyo sonra. Bugün de hamilelik takvimimde yavaştan hamile kıyafeti alabilirsiniz yazıyor tesadüf :)

Kızlar ya bnm göğüsucundaki kötülük gitmeye başladı ya 9+5 deyim ileriki Zaman'larda gider diye okumuştum ama daha çok erken değil mi bi şey mi oldu acaba

bende vardir hamile kıyafetim...
bi tane kumaş pantolonum var.. tek yetmez. bi tane daha alcam.
hamile elbisem de vardi sanirim onu giycem kırmızıydı oda. nazar değer diye giyemiycem.

Karnımın altı da büyümeye başladı zaten. Dışarıdan belli olmaya başladı. Çok heyecanlı :)
Ben de sirt ustu uzandigimda aynen dedigin baski gibi agirlik gibi bisi oluyor:) benim karnim kilodan midir nedir az buyudu. Harrketlerini hissetmeyi dort gozle bekliyorum:)

bende vardir hamile kıyafetim...
bi tane kumaş pantolonum var.. tek yetmez. bi tane daha alcam.
hamile elbisem de vardi sanirim onu giycem kırmızıydı oda. nazar değer diye giyemiycem.
PAntolon daha garanti o konuda :) lcw'de uygunlar da :) gizleyebiliyosun karnını, elbise direk çıkarıyo

Kızlar sabah kalktım bi baktım bademciğim şişmiş bide gözlerim sulanıyor, grip olacakmışım gibi , offf ndrden çıktı bu hastalık ilaç kullanamam ne yapıcam ben yaa

Kızlar sabah kalktım bi baktım bademciğim şişmiş bide gözlerim sulanıyor, grip olacakmışım gibi , offf ndrden çıktı bu hastalık ilaç kullanamam ne yapıcam ben yaa
Hamileyken vücut hastalığa daha yatkın oluyomuş zayıf düşüyormuşuz Ne yapılır hiç bilmiyorum. Kış zorlu geçecek

Ya sorma bana da çok yakın bir arkadaşım kendi pantolonunu verdi 2 ay önce doğum yapmıştı. Ay bir rahat geldi anlatamam :) gittim LCWden bir açık bir koyu iki renk aldım indirimde. Okulda giyerim diye inşallah :)

Okula ne giyeceğimi ben de kara kara düşünüyorum.bu yaz kontrol harici dışarıya hiç çıkmadım
Peki hamile kıyafetleri oluyor mu?yani karnımız daha tam şişmediği için geniş gelmiyor mu?
Bende lcwye taksiyle gidip geleyim olmazsa.

Ilık limonlu ballı su iç, tuzlu su ile gargara yap canım. Bademcik fena ya, bir de klima , vantilatör dikkat et , cereyanda da kalma , geçmiş olsun

Benim karnım şişti biraz, gittim denedim baya oldu pantolon, doluyor yani. Sabahları daha inik karnım, yine de doldurabiliyorum. Lastikli ya baya esnek ve eşofman gibi rahat oluyor :) Dene bi istersen.

Tam değil tabi. Lastik kısmını biraz kıvırıyorum ben yoksa aşağı kayıyor. Bedenini biliyorsan internet satışı da var o mağazanın. Aklında bulunsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…