2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Göğüsucundaki koyuluk feln gitti bnm gerçi mide bulantım oldu sabah ama bi korku sardı içimi.. Elim ayağım titriyo resmen randevu aldım ama saatini Nasıl beklicen hiç bilmiyorum.. Daha önceki gebeliğimde de belirtilerim gitmişti :KK43:

Göğüsucundaki koyuluk feln gitti bnm gerçi mide bulantım oldu sabah ama bi korku sardı içimi.. Elim ayağım titriyo resmen randevu aldım ama saatini Nasıl beklicen hiç bilmiyorum.. Daha önceki gebeliğimde de belirtilerim gitmişti :KK43:

Canm niye korkuyorsun korkma. Bende de hiç koyuluk filan yok. Boşuna vesvese ediyorsun

Ya sorma bana da çok yakın bir arkadaşım kendi pantolonunu verdi 2 ay önce doğum yapmıştı. Ay bir rahat geldi anlatamam :) gittim LCWden bir açık bir koyu iki renk aldım indirimde. Okulda giyerim diye inşallah :)

Bende dün akşam baktım lcwya hamile tişörtleri 10 liraya düşmüş :)

Canım kötü düşünme lütfen hersey yolundadir çok evham yapıyoruz maalesef

Bi de sırtüstü yatip nefesimi tutunca göbeğim pıt pıt atıyor . Acaba kalp atışı olabilir mi diyorum ? Cok hosuma gidiyor
O herkeste oluyor canim ya hamilelikten once de oyle atiyordu karnim. Gecen kiz kardesime dedim yat bakim atiyor mu onun da atiyordu:)) bizim nabzimiz heralde.

X