2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
tekim kadin bana bakiyo noldu diye..
bende bayılacam dedim fenalik geldi dedim anlamiyor noldu diyo mal kadin...
sora az kalinca indim.
bankta oturdum kendime geldim sorada..
aradimkayinpederimi arabayla almaya geldi . saolsun
ölçtürdük. tansiyonum çok düşmüş

Tansiyon kötü ya insanı mahvediyor :KK43: Allah kolaylık versin canm dikkatli ol

12.haftada genelde folik bıraktırıp vitamine geçiyorlar. Öncesinde de vitamine başlatanlar oluyor. Ben previte possitive kullanıyordum kusmam çok artınca folic-1 e geri döndüm. Umarım decavit kullanımca kusmazsın :dua:

Normalde hap yutmakta zaten zorlaniyorum bu hapta cok büyük ne yapacağım bilmiyorum

Kızlar doktor dün bana decavit verdi daha kullanmaya başlamadm çok büyük bir hap sizce onu yutarsam kusar miyim? Birde folic asiti bırakıyoruz degl mi artik ? Çok soru sordum kızlar ama ben progestani günde 3 tane alttan alıyordum ya doktor gerek yok dedi crinone diye bi jel verdi bu jel nasıl birşey ve internette okudum sanırım çok tahris ediyormuş orayı benimde zaten prigestandan çok kötü tahriş oldu buda daha beter eder mi?
Günaydın canım crinone jel berbat bir fitil kullanscaksan ağız kısmını güzel kır yoksa tahriş ediyo bide onu kullandiktan sonra kalk yürü ben tüp bebek yaptığımda kullandım kalkıp yuruyemiyodum içimde topak topak kaldı o kadar topak vardiki artık icimin dolu olduğunu hissediyordum :KK43:

Günaydın canım crinone jel berbat bir fitil kullanscaksan ağız kısmını güzel kır yoksa tahriş ediyo bide onu kullandiktan sonra kalk yürü ben tüp bebek yaptığımda kullandım kalkıp yuruyemiyodum içimde topak topak kaldı o kadar topak vardiki artık icimin dolu olduğunu hissediyordum :KK43:

Progestan dahami iyi ondan? Ayy ya zaten sıkıldım bu ilaclardan

Kızlar doktor hangi haftada omega veriyo balık yiyemiyos bari omega içelim
Ben zaten balık yiyemeyen biriyim ki ztn şuan mevsimi de değil, kusmalar başlamadan önce ben omega içiyordum hafta 3 , gün aşırı yani. Sağlık ocağına da sordum çok iyi yapmışsınız dediler, şimdi ztn içemiyorum.

Genelde vitaminlerin içinde folikde oluyor canım. Previt posstive benimki , onda da var, decavit bilmiyorum sen bi prospektüsüne baksana Svartbabe Svartbabe var mı içinde?
doktor decavit vermedi. zaten progsetan da kullanmadim. allah korusun.
clexane 0,4 igne vurduruyorum bide folbiol kullaniyorum. başka bişey yok. çok şükür.
ilerde hamilelik nolur bilemem. allah göstermesin inş güzel hamilelik geçirirz rabbim kucagimiza almaya nasip eder inş.

doktor decavit vermedi. zaten progsetan da kullanmadim. allah korusun.
clexane 0,4 igne vurduruyorum bide folbiol kullaniyorum. başka bişey yok. çok şükür.
ilerde hamilelik nolur bilemem. allah göstermesin inş güzel hamilelik geçirirz rabbim kucagimiza almaya nasip eder inş.
Amin canım inşallahh:dua::KK200:

Kızlar doktor dün bana decavit verdi daha kullanmaya başlamadm çok büyük bir hap sizce onu yutarsam kusar miyim? Birde folic asiti bırakıyoruz degl mi artik ? Çok soru sordum kızlar ama ben progestani günde 3 tane alttan alıyordum ya doktor gerek yok dedi crinone diye bi jel verdi bu jel nasıl birşey ve internette okudum sanırım çok tahris ediyormuş orayı benimde zaten prigestandan çok kötü tahriş oldu buda daha beter eder mi?
Bende o jeli kullaniyorum hemde 3 kutu kullandim halada kullaniyorum tahriş etmedi progestana gore daha etkili dedi doktorum

Ben zaten balık yiyemeyen biriyim ki ztn şuan mevsimi de değil, kusmalar başlamadan önce ben omega içiyordum hafta 3 , gün aşırı yani. Sağlık ocağına da sordum çok iyi yapmışsınız dediler, şimdi ztn içemiyorum.
Bulantı geçse ben başlamayı düşünüyorum maalesef bizim burda taze balık yok o yüzden omega içmek istiyorum

Nerden buldunuz canım? Eczaneden mi? Hiç mi yaramadı ya :KK43:
Ben gittigidiyordan sipariş verdim seaband, kimisine yarıyor da bende olmadı :KK43:

Günaydın kızlar

Şimdi size ilginç bir şey söylemek istiyorum. Rahmimi hissediyorum sanki böyle arada pıt yapar gibi sancı desem sancı değil baskı desem baskı değil, bebek hareketi desem hiç değil. Büyümeye çalıştığı için mi acaba?

Ay şu okul açılsa da rahatlasam. Bıktım kendimi dinlemekten. :KK70::KK70::KK70:
Onu ben de hissediyorum, büyüyor çalışma var bebek iyi diyorum :)
Canım decavit bi süredir kullanıyorum ben, folik asit içeriyor o yüzden diğerini bıraktırdı. Bulantı yapmadı bende. Aksine yatıştırdı gibi

Gunaydin kizlar topigimiz masallah o kadar kalabalik ki her girdigimde 1 saat ne yazildi die okumak zorunda kaliyorum o yuzden bir sey yazamadan geri cikiyorum kanamasi olanlar bir an once doktora gidin bnce

Merhaba kızlar bende 9+4 haftalik hamileyim bir tane oğlum var 2013 Mayıs anneleri grubumuz vardı bu sitede. çok güzel insanlarla tanıştık hala dostluklarimiz devam ediyor inşallah bu grupta öyle olur

X