2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
[QUOTE="delali 18 de ve kafam ayak ve ellerimden ateş çıkıyo resmen :KK43:[/QUOTE]
Benim ozellikle aksamlari ates basiyor elime ayagima ama iki gundur rahatim ist havlar serinledi belki ondan

[QUOTE="delali 18 de ve kafam ayak ve ellerimden ateş çıkıyo resmen :KK43:
Benim ozellikle aksamlari ates basiyor elime ayagima ama iki gundur rahatim ist havlar serinledi belki ondan[/QUOTE]
Benim günün yarısı hemen hemen hararet basıyor dışarı zaten cikmiyorum evde klimanin altında uzanıyorum canım

Kizlaaar yaaa bu kadar güzel haber vereceğim aklımın ucundan geçmezdi Rabbime şükürler olsun bebeğim kocaman olmuş Allahım nasıl mutluluk yaa :) kizlar kanama alanım küçülmüş azcik kalmış nasıl mutlu oldum anlatamam. Bebeğin koseye doğru büyüyüp rahmi yırtma durumu vardı ya bu doktor öyle birşey yok dedi gayet ortaya doğru büyüyor bebek kızlar nasıl mutluyum anlatamam yaa. Nas hareket ediyor el sallıyor kipirdiyor minnagimin keyfi çok yerindeydi :)
Ohh maşallah çok sevindim canım benim hep böyle mutlu haberlerle gel inşallah

Kizlar bu arada c.tesi gunu esim evdeyken ogluma baksin ben de wc banyo yikayayim dedim.tabi terledim sonra da kendim banyo yaptim.bir ciktim ki kanamam baslasi..hem de koyu kirmizi idi...ayaklarim usuyordu usuttummu aacaba suda bu yaz gunu neden oldu?hemwn dr.umu aradim.dr.um 80 km mesafede.bulundugum ilcede ultrason yok.dr. yola cikma aktif kanama varsa daha kotu olur proluton igne yaptir ve progestan al istirahat et carsamba gel dedi.zaten gelsen de bebek yasiyomu diye bakicaz.eger oldusye de 1_2 gunde zarar vermez. dedi...kirmizi mi kahve mi dedi hemen...sonradan kahvete dondu hala suruyor siyaha yakin bi kahve...dua edin...insallah sagliklidir...bu 4. Hamileligim allah 1 cocugu dogurmayi nasip etti cok sukur ona saglik versin bisey olduysa ama insallah bebegim de ya s iyodur...ben dusukler olunca angelsounds diye ev tipi kalp atisi dinleme cihazi almistim oglumda surekli dinliyordumkalbi. Atiyormu diye...simdi yine onunla kalp atisi duydum gibi ama emin olamiyorum yine de ..carsamba gunu ogrenicez bakalim
İçini ferah tut cnm,inşallah Allah ınizniylr hiç bişi olmaz.çarşamba doktora gidince haber ver-merak ederiz.sağlıkla kal

Kizlar riskli gebelik yasayanlar bir sey sorcm genital bolgeye sir agda yaptirmam bir zarar verir mi acaba?
Kizima hamileyken hep yaptirdm ama bu sefer durumu biliyorsunuz. Napsam kararsiz kaldim?

Kizlar riskli gebelik yasayanlar bir sey sorcm genital bolgeye sir agda yaptirmam bir zarar verir mi acaba?
Kizima hamileyken hep yaptirdm ama bu sefer durumu biliyorsunuz. Napsam kararsiz kaldim?
Canım ben ilk tüp bebek yaptığımda altı haftalik hamileyken genital bölgeye ağda yapmıştım ertesi günü kanamam oldu o yüzden bunda jilet kullanmayı düşünüyorum allah nasip ederse doğumdan sonra lazere giderim olur biter

Ben yaptıramam benimki de riskli ama sanki zorlar gibi geliyor inşallah 1 ay sonra falan diyorım nasipse bi doktora mı sormak lazım sanırım

X