2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
evet yasak canim ben bile saçimi kestirmiyorum boyamadim da.
saçlarim çok uzadi belime kadar. kıvırcık bide taramak da zorlaniyorum valla ya.
doğumdan sora kestircem inş.
Benimde saç dibim çıktı hiçte takmiyom senin saçın çok uzun maşallah keşke hamile kalmadan kestirseydin banyoda fazla vakit harcama diye

evet yasak canim ben bile saçimi kestirmiyorum boyamadim da.
saçlarim çok uzadi belime kadar. kıvırcık bide taramak da zorlaniyorum valla ya.
doğumdan sora kestircem inş.
Hadi boyada kimyasallar filan var, kestirmemek neden canım? Ay ben kestircektim kestirmeyim o zmn ben de ya

Hadi boyada kimyasallar filan var, kestirmemek neden canım? Ay ben kestircektim kestirmeyim o zmn ben de ya
Benimde saç dibim çıktı hiçte takmiyom senin saçın çok uzun maşallah keşke hamile kalmadan kestirseydin banyoda fazla vakit harcama diye
eşim işde kestirtirmedi..
uzun kıvırcık saçlarim çok hoş duruyor ona göre güzel gözüküyorum kestirince yakışmazmişmiş.. kısa saçlardan hoşlanmiyor napayim işde.

eşim işde kestirtirmedi..
uzun kıvırcık saçlarim çok hoş duruyor ona göre güzel gözüküyorum kestirince yakışmazmişmiş.. kısa saçlardan hoşlanmiyor napayim işde.
Havalar soğuyunca kurutması filanda zor olur, birde kıvırcık Allah kolaylık versin canım şimdiden sana

Havalar soğuyunca kurutması filanda zor olur, birde kıvırcık Allah kolaylık versin canım şimdiden sana
olmaz mi ya boynum bükülüyor. sürekli topluyorum tesettürlüyüm..
eşim buna rağmen izin vermedi bide hamile kaldim zaten hiç izin vermiyor. doğumdan sora kestircem oğlan gibi..
kafam rahat olsun

olmaz mi ya boynum bükülüyor. sürekli topluyorum tesettürlüyüm..
eşim buna rağmen izin vermedi bide hamile kaldim zaten hiç izin vermiyor. doğumdan sora kestircem oğlan gibi..
kafam rahat olsun
Doğuma kadar ayaklarına gelmesin saçlarr hay maşallah kıvırcık olup bu kdr uzun olması, tü tü tü o zaman boya yasak ama kesimde sıkıntı yok, eş durumu dışında :) kestirebiliriz yani :)

S sevgininkokusu neden kapattın hesabını çok mantıklı şeyler söylüyordun bikaç kişiye kızıp hesabını kapatmaya değer mi canım? Sen burada bizleri doğru yönlendirmeye çalışıyodun bunun için de çok çaba sarfediyodun, iyi niyetli olduğunu bizler biliyoruz geri dön lütfen..

bakalım daha ne değişikliklerle karşılaşacağız canım :)
Bakalım :) benim bi de dünden beri sağ göğsüm çok sızlıyo özellikle yürürken zaten bişeyle temas ettiği an yerimden zıplıyorum resmen büydüler iyice daha erken değil mi büyümek için bilemedim valla

benim de büyüdü biraz ama sertlik daha fazla. o bile hoşuma gidiyor :) benim pek belirtim yok çünkü mide bulantısı,istifra gibi..

Canim aci bir tesaduf ama bende 18.+5 de mayis ayinda kaybettim bebegimi insallah bu sefer saglikla kucağımıza alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…