2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ben İzmir smrniada yaptırdım.ama doktorum Oray'la anlaşmalı olduğu için mecburen orada yaptırdım.yoksa hiç araştırmadım.

hangi şehir balımm

1 hafta önde ya da geride olması çok önemli değilmiş dediğin gibi sonradan tarihler birbirini tutuyormuş canım değilse de geç döllenmedir takma kafana.. Varya sürekli izleyesi geliyo insanın doyamadım desem yeridir :)

Kizlar peceteyi dolduruyor rengi koyu sari acik kahve arasi cok korkuyorum

Korkma arkadaşım korkma.
Koyu renkten korkma.
Bizim bebişler biraz yaramaz. İçeride oynaşırken oluyor bunlar.
İlacını al, yat dinlen.
Geçecek inşallah.
Yarın da doktora gidersin için rahat eder.

O kalp çarpıntısı bende de oluyor ama yatarken falanda oluyor 1-2 dakika sonra geçiyor.

Korkma arkadaşım korkma.
Koyu renkten korkma.
Bizim bebişler biraz yaramaz. İçeride oynaşırken oluyor bunlar.
İlacını al, yat dinlen.
Geçecek inşallah.
Yarın da doktora gidersin için rahat eder.
Dr yarin cagirdi zaten aradim.
Bugun midem de hic bulanmadi anneme diyordum bugun ne rahatim diye. Korkmaya basladim bacaklarim titriyor. Kahve de degil cok koyu sari gibi rengi. Allahim yarin insallah kotu haber duymam..

Sağol tatlım. Kendisi istanbulda yaşıyor, onu belirtmemişim tabi. Burada özellikle pco için iyi bir dr bakınıyoruz işte.
inşallah Can'ım Rabbim yüzünü güldürür arkadaşının.pcolular için tüp bebek çok etkili bir yöntem demişti doktorum.istanbulda olması avantaj bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…