2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
aaay güzel haberler alinmiss mis gibi erkek dedi he bol bol dinlen simdiden zipir olur erkekler oglumdan biliyorum bak halaa kosturuyorum futbol falan oynuyoz hamile hamile :)

arkadaslar güzel haber alanlar cok sevindim benimki carsamba kismetse herkezi göremiyorum sayfalar cok ilerliyo herkezin bebisine sagliklar.

aaay güzel haberler alinmiss mis gibi erkek dedi he bol bol dinlen simdiden zipir olur erkekler oglumdan biliyorum bak halaa kosturuyorum futbol falan oynuyoz hamile hamile :)
Canım bence biraz daha özen göstermeye çalış bu dönemde sende de Allah korusun lekelenme kanama vs başlarsa devamlı yatman gerekir, o zaman zor oluyor gerçekten.

Canım bence biraz daha özen göstermeye çalış bu dönemde sende de Allah korusun lekelenme kanama vs başlarsa devamlı yatman gerekir, o zaman zor oluyor gerçekten.
dogru söylüyosun canim bazen diyorum yazik oda senin cocugun olcak onada özen göster ama oglum da gelip bisey istedimi dayanamiyorum ondan daha simdiden biseyleri eksik etmek istemiyorum bu konuyada canim sıkılmıyo degil insallah ikisinede adaletli bi sekilde sevgimi ve ilgimi gösterebilirim

Her şeyi gayet iyiymiş canım maşallah sen daha ileriymişsin benimki biraz daha sürer sanırım 8+7 yim bugün :)
Aynen canım bikaç haftan daha var senin :) çok şükür her şey yolundaymış
Kıyamam ya :) Gerçekten de bebek oldular artık inanılmaz bişey
Kesinlikle canım ya tam görünümünü almış artık onu öyle izlemek
Maşallah, hep böyle güzel haberler alalım ne güzel ilk 3 ayin sonuna gelmişsin
İnşallahh amin hepimizin sağlıkla doğsun bebekleri
Ayy inanmiyorum ne kadar nett:)
Masallah kuzunun her seyi belli:)
Öyle valla kocaman bi göbüşü var çok şirin :))
Yaa öyle canım valla yengeminde var bi bıcırığı hiç durmuyo yerinde çok fena bişey :))

Kızlar çok teşekkür ederim hepinize inşallah herkes çok güzel haberler alır amiinn :)

Yok tatlım normal ihtiyaçlarını tabiki karşıla ama koşturma futbol gibi şeyleri babaya devret o yapsın lekelenme işi başlarsa sürekli yat diyorlar yatağa mahkum kalıyorsun

Ay ne guzel bem haftalardir yatiyorum..
Oyle bir rapor veriyor mu doktorlar? Ben de alayim. Ya bide bizim okulda 4. Katta bile siniflar var cik cik bitmiyor. O bir risk yaratir mi ki? Sorcam doktora onu da. Zaten 21 saat istiycem

Evet Can'ım geçen yıl bizde riskli hamilelik geçiren 2 arkadaş rapor getirdiler düşük tehlikesi var diye, tutmadılar nöbet. Gerçi 7-8 hafta kalıyor 24. Haftaya kadar ama riske atmak istemiyorum vallahi.

Evet Can'ım geçen yıl bizde riskli hamilelik geçiren 2 arkadaş rapor getirdiler düşük tehlikesi var diye, tutmadılar nöbet. Gerçi 7-8 hafta kalıyor 24. Haftaya kadar ama riske atmak istemiyorum vallahi.
Doktorla konisalim. Kismet olursa 17. Haftam olacak okul acildiginda. 7 hafta kaliyor bakalim.

Oyle iyi cok sukur mudurumuz
İşte müdüre kalmasın diye :)))
Oyle yap o zamn cnm nobet skinti bi de liseyse daha sknti hic soz dinlemiolar

Kızlar alt karnimda kasık ve rahimde böyle Afedersiniz gaz sıkışması gibi bi ağrı var panikliyeyimmi paniklemiyeyimmi :)

Ay masallah cnm ya nasil da buyumus 4cm olmus demek:)) bizim seninle gunler ayni bnmkide olmustur okdr:)) cinsiyetten emin deil ama dimi buhaftalarda.. Sonradan farkli ogrenenlerde oluyomus falan.. Ay ama cok heyecAnli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…