2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kizlar bi evi supuriim dedim belim kopuyor suan bende cok sukur kanama fln da yok ama eskisi gibi kosturmuyom herseye ama bi supurge belimi mafetti yahu

Canım benim sevindim güzel geçmesine
Teşekkür ederim canıım :)
Ay masallah cnm ya nasil da buyumus 4cm olmus demek:)) bizim seninle gunler ayni bnmkide olmustur okdr:)) cinsiyetten emin deil ama dimi buhaftalarda.. Sonradan farkli ogrenenlerde oluyomus falan.. Ay ama cok heyecAnli
Evet canım 1 gün farkımız var senin de olmuştur o kadar :) yani kesin bişey demiyorum dedi sakın şimdiden mavi mavi kıyafetler alma dedi bi sonraki kontrole belki daha net söyleyebilirmiş bakalım hayırlısı olsun eşim de ben de içimizden erkek geçiriyoduk ama sağlıklı olsun da başka bişey istemiyorum
Basil da kocaman olmussss
Sormaa kocaman valla senin de böyle şimdi bu arada bende bi ev işi yapayım hemen yoruluyorum belime ağrı giriyo geçen çamaşır astım ay görcen beni sanki evi silip süpürüp toz almışım üstüne de yemek yapmışım gibi yorulmuştum

Rapor almaya gerek var mi ki o mudurun insiyatifine bagli eger iyi biriyse nobet vermez zaten bizim hocanin biri tutmamisti kucuk cocugu var die
Ben gecen hamileligimde rapor almistim dusuk riski var nobet tutamaz diye mudurum bu rapor gecerli degil demişti ve tutmak zorunda kalmıştım sandalyeyle zaten sonrada heyet raporuyla ayrildim okuldan malesef kaybettik bebegi..hamilelerde 24. haftaya kadar nobet veriliyor yonetmelige göre ve dogumdan sonra 1 yil sureyle sut izninde oldugu icin nobet verilemiyor

Benim kanama alanim ve 28 temmuzdan beri lekelenmem var sende kendine dikkat et canım sürekli uzanıyorum rabbim sonunu güzel etsin ins ama zor hele bu sıcakta
gecmis olsun canim insallah sorunsuz ilerler hersey ama bak kanamasi olan cok arkadas var burda sükür hepsinin kontrolleri iyi geciyo. üzme kendini sicaklarda az kaldi eylül gelse iyi olcak sicak hepimizi mahvetti

Ha olabilir canm bnm rehberlik olunca nobet tutmuorum zaten o yuzden pek bilmiorum nobetle ilgili seyleri yanlis yonlendirmis olmiyim o zamn arkadaslari yonetmelige filan bagliysa rapor gereklidir sizin mudurde baya zalimmis

gecmis olsun canim insallah sorunsuz ilerler hersey ama bak kanamasi olan cok arkadas var burda sükür hepsinin kontrolleri iyi geciyo. üzme kendini sicaklarda az kaldi eylül gelse iyi olcak sicak hepimizi mahvetti
Aynen canım sağ salim kucagimiza alalimda her zorluğu cekeriz :)

kizlar unutmadan bisey paylasayim sizinle ben ogluma hamileyken ki ultrasonlarimda hepsini sakladim fotolari cd leri ve hissttiklerimi arkalarina kücük notlar halinde yazdim cogunu hatirlamiyorum ama iyiki yapmisim ilk kalp atisi ilk cinsiyetini ögrendigim gün ilk hareketleri falan ay iyi olmus tabiki sizde düsünürsünüz hadsizlik gibi olmasin ama tecrübemi paylasayim dedim onada banada önemli anilar

Hahahaha valla bende bi evi supurdum yatiorum 2 80 bnmde haftaya kontrolum nasil merak ediorum anlatamam.. Onceki kontrollerde 4-5gun geriden geliodu 3.ayda yakalayabilir yada gec dollenmeyle tarihin degisebilir demisti onu da merak ediorum.. Bi de usg de hareket ederken gordukce insan mutlu oluyo

Bugun krdesime geld az havam degissin diye bir iki fazla hareket ettim hemen acik kahve leke gelmis
Ne guzel bitmisti. Kanama alanim da gecmis nerden geliyor ki bu lekeler anlamiyorum..

Ha olabilir canm bnm rehberlik olunca nobet tutmuorum zaten o yuzden pek bilmiorum nobetle ilgili seyleri yanlis yonlendirmis olmiyim o zamn arkadaslari yonetmelige filan bagliysa rapor gereklidir sizin mudurde baya zalimmis
Aynen öyleymis canim raporlarin resmiyette gecerliligi yok demisti aslinda cok iyi biridir birkac kisi hamileydik galiba tam ciddi duruumda olduğumu anlayamadi hepinize ayni davranmam gerekir dedi ama tabiki idarenin insiyatif kullanip nobet vermeme hakki vardir sanirim

Ya canim birsey soracagim sana ultrason görüntuleri zamanla siliniyor mu acaba bende saklayim diyorum ama aklima takılıyor

Tüp bebek hamişleri size birşey sorucam? Aranızda pco olup hamile kalan oldu mu? Olduysa hangi merkezde yazarmısınız? Bir arkadaşım var pcoslu 2 kere denedi olmadı, çok istiyor. Belki sizin merkez çaresi olur dedim.

ben antalyadaydim burda 4 kere denedik olmadi istanbula gittik american hastanesine bülent urman prof mükemmel bir dr herkeze tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…