2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bana da doktorum çok yorgun görünüyorsun dedi.Hiçbir şey yiyemiyorum dedim , az kaldı sona yaklaştın dedi.Umarım öyledir artık biter.Gece rüyalarımda yemek yiyorum:oops:

Kızlaarr kontrol çok güzeldi Allahım nasıl hareketli hiç durmuyo eli ayağı sallayıp duruyo :) her şey yolundaymış ikili test için kan alındı bikaç gün içinde belli olurmuş veeee cinsiyet tahmini yaptı yüzde 55 erkek dedi :halay: çıkıntıyı gördük resmen:KK48:
yaa ay ne heyecanlı :KK45: maşallah canım bebişe.Sen tam kaç haftalıksın şuan? Benim de belli olur mu acaba 23 ündeki kontrolde.

Kızlaarr kontrol çok güzeldi Allahım nasıl hareketli hiç durmuyo eli ayağı sallayıp duruyo :) her şey yolundaymış ikili test için kan alındı bikaç gün içinde belli olurmuş veeee cinsiyet tahmini yaptı yüzde 55 erkek dedi :halay: çıkıntıyı gördük resmen:KK48:
İnanmiorummm tahmin de yapti demek:))) nasil heyecanlanmissindir:) nasil kocaman olmus dimi.. Usg de ense kalinligina falan baktimi?

İnanmiorummm tahmin de yapti demek:))) nasil heyecanlanmissindir:) nasil kocaman olmus dimi.. Usg de ense kalinligina falan baktimi?
Eveettt çok heyecanlandım anlatamam :) baya belirgindi her şeyi bu hafta çok önemliymiş kafatası ve burun kemiği belli olmalıymış çok netti hepsi çok şükür evet ense kalınlığına baktı 1.80 dedi 3mm nin altında olmalıymış ona da iyi dedi boyu da 4.06 cm olmuş

Canim oncelikle gozun aydin:)
Sey diycem o kanama alani bebege zarar verir miymis peki?

O konuda bir şey söylemedi. Ancak Bebek her şeyiyle iyi derdi. Mesela kesintisiz yat dinlen de demedi. Sadece saatlerce yürüyüş yapıp alışverişe gitme dedi.

Diyorum ki kanama alanı bitmezse, veya bitse bile her ihtimale karşı nöbet tutmamak için rapor mu alsak?

Ya inanamıyorum :)) İlk cinsiyet de geldi resmen. Maşallah kuzuya kocaman olmuş :)

O konuda bir şey söylemedi. Ancak Bebek her şeyiyle iyi derdi. Mesela kesintisiz yat dinlen de demedi. Sadece saatlerce yürüyüş yapıp alışverişe gitme dedi.

Diyorum ki kanama alanı bitmezse, veya bitse bile her ihtimale karşı nöbet tutmamak için rapor mu alsak?
Ay ne guzel bem haftalardir yatiyorum..
Oyle bir rapor veriyor mu doktorlar? Ben de alayim. Ya bide bizim okulda 4. Katta bile siniflar var cik cik bitmiyor. O bir risk yaratir mi ki? Sorcam doktora onu da. Zaten 21 saat istiycem

Eveettt çok heyecanlandım anlatamam :) baya belirgindi her şeyi bu hafta çok önemliymiş kafatası ve burun kemiği belli olmalıymış çok netti hepsi çok şükür evet ense kalınlığına baktı 1.80 dedi 3mm nin altında olmalıymış ona da iyi dedi boyu da 4.06 cm olmuş
Inanmiyorummm ne guzel haberler almissin:)
Ben de 22sinde gidicem insallah bir aksilik olmazsa o zamana kadar. Ultrason foto varmi ya merak ettim bem gecen hafta gittivimde o kadar net diildi birde dr hemen birakti ultrasonu az daha bakmadi:KK43:

Bir de cnm renkli usg ile mi bakti?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 85

Rapor almaya gerek var mi ki o mudurun insiyatifine bagli eger iyi biriyse nobet vermez zaten bizim hocanin biri tutmamisti kucuk cocugu var die

Rapor almaya gerek var mi ki o mudurun insiyatifine bagli eger iyi biriyse nobet vermez zaten bizim hocanin biri tutmamisti kucuk cocugu var die
Ben hiç öyle müdüre denk gelmedim yasal zamana gelene kadar yani rapor alana kadar yazıyorlar. Öyle düşünceli müdür varsa ne güzel :) Rapor kadin doğumcu uygun görürse yazabilir. İnsallah okul acildiginda iyi olurum ya bebeklerim iyi olsun ama yatarak hamilelik geçirmek istemiyorum

Canım sorma gözlerim doldu resmen o hareket ettikçe nasıl mutlu oldum hatta el salladı bi ara resmen :)) tam 11. Haftalık yarın 12+1 olucam gösterir belki seninki de :)
Her şeyi gayet iyiymiş canım maşallah :KK36: sen daha ileriymişsin benimki biraz daha sürer sanırım 8+7 yim bugün :)

X