2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bana kayısı ne yersen he hiç birşey fayda etmiyor hafta geçiyor nerdeyse. Bazen deli oluyorum doktora söylicektim unuttum heycandan belki bitkisel ilaçlar öneriyorlar öyle birşey önerir
Aslinda bitkisel bir sey var eczanede satiliyor surup seklinde incir ozutu iciyorsum o gun cikariyor. Doktora sorun skinti yoksa kullanin. Ay benim de tam tersi hamileyken fazla calisiyor masallah:)

Kizlar gununuz harika gecsin ins
Bugun kontrolu olanlardan guzel hbrler beklioruz:)
Sabah erken kalktim disarda bikac isim vardi market fln gittim geldim ki golgeden yurudum ama nasil bir kalp carpintisi sanki kalbim agzimda atiyor.. Eve zor attim kendimi yurudugum mesafede cok uzun degil ama cok kotu oldum valla..

Moralim çok bozuk ..bugün toksoplazma için devlet hastanesine gittim. Hiç ğstemedim ama ultrasonla bakma istedi karından baktı bebeğim pzt günkü haftasında 7-1 çıktı. Pazartesi günü böyleydi tüp bebek doktorumun ölçüsü alttan bakmıştı. Motalim çoo bozuldu. Kaybetmek istemiyorum. Tüp bebek hemşiresi olabilir dedi ama çok ğzüluyorum

Kizlar ben de bitkisel kullaniyorum zaten ama aylardir hamilelikten once baslayan asiri dokulmem var kan tahlilinde de bisi cikmadi. Dokulmeyi kesen bi sampuan onerin nolur sac kalmayacak kafamda

arkadaşlar ben agir işlerde çalışıyorum kamuda o işleri yapmak istemiyorum amire söledim. agir iş yapamiycam diye.. agir işlerde çalışamaz raporu istedi amir.. nasıl aliniyor bilen varmi?doktora sölesem verir mi..
karnimda kasılma oluyor sanki düşük tehlikesi gibi.. korkuyorum..
napacagimi bilmiyorum 24 unde randevum var.. dua edin bebegim iyidir.

Canim daha bugun cuma dur hemen uzamaz moralini bozma. Baska ultrasonsa fark eder. Doktordan doktora farkeder. Efer kalbi atiyorsa neden uzuluyorsun. Burda bir arkadas ayni gun gittigi iki farkli doktordan farkli olcumler almisti hatirliyorum. Saglikliysa takilma cok.

Cnm uzme kendini.. Kendi dr una da bi git.. Dr'un vajinal bakmis ilk haftalarda oyle daha net gozukuyo.. Simdi karindan bakmis bi onceki gibi net cikmamistir belki.. Sen stres yapma dr'unu ara ona bi sor cnm

Tabıkı doktorun verebılır oyle sacma seymi olur ya ıkı canlısın agır iş nasıl yapıcan hemen al bence ben evdeki suyumu bıle eşime doldurtturuyorum

Canım bu aylarda oluyor öyle ayrıca vajinal usg ile karından ölçüm de fark eder.Genelde karından ölçümler daha geriden takip ediyor alttan ölçümü.

Cnm bn ayni gun icinde 2 hastaneye gitmistim birinde 4 haftalik cikmisti dierinde 5+5 haftalik arada 10 gun vardi yani doktorum ultrasondan ultrasona degisir dedi onu sknti yapma dedi tam senin sorununun ne oldugunu anlayamadim biraz acar misin

Cnm uzme kendini.. Kendi dr una da bi git.. Dr'un vajinal bakmis ilk haftalarda oyle daha net gozukuyo.. Simdi karindan bakmis bi onceki gibi net cikmamistir belki.. Sen stres yapma dr'unu ara ona bi sor cnm
Doktorumla görüşemedim hemşire olabilir dedi ama daha önce kalp atışı duran bi gebeliğim var o geliyo aklıma endişeliyim o yüzden. Zaten devlet hastanesi milattan önce cihazlar fark olabilir diyorum ama içim içimi yiyo

Cnm bn ayni gun icinde 2 hastaneye gitmistim birinde 4 haftalik cikmisti dierinde 5+5 haftalik arada 10 gun vardi yani doktorum ultrasondan ultrasona degisir dedi onu sknti yapma dedi tam senin sorununun ne oldugunu anlayamadim biraz acar misin
Sabah kan testi için devlet hastanesine gittim. Amacım ultrasona girmek diildi. Doktor illa bakıcam dedi. Mecbur karından baktırdım. Oazartesi ölçümle aynı çıktı Haftası.7-1 çıktı yani.pzt vajinal bakılmıştı . Ne kadar sorun yok dese de tüp bebek hemşiresi kafama takıldı işte

Sen icini rahat tut cnm .. Bak usg cihazindan cihszina bile farkedebiliyormys.. Seni cok iyi anliyorum bnm de bu gebelik oncesi senin gibi bir kaybim var.. Her kontrolde o korku yasaniyor malesef ama Allahim bebeklerimizi saglikla kucagimiza almayi nasip etcek ins

Canim dr 2 gun cikamazsan duphalac surup al demisti bana. Yani oyle durma uzun sure, cekme bosuna. Hem sanci yapar hem cok rahatsiz bi durum cnm.

Bende sorucam doktoruma o ilaci iyi geliyorsa hemen alirim

Ahh ahh bende haftada bir cikiyordum.. Ama bu hafta biraz rahatladim.. Kafeinsiz kahve aldim arada bol sutle onu iciorum ise yarior aklinizda olsun:)

Nerden aldin canim bende deneyeyim bende 3 4 gunde bir zorla cikiyorum ya

Bende ayniyim eskiden nası hizli yururdum simdi boş buldugum banka atiyorum kendimi yasli teyzeler gibiyim. Kalbim cikicak gibi oluyor. Zaten hamile kaldigimdan beri aksam 4 5 e kadar cikmiyorum disari hava 100 derece bana sanki

Hm hic bi sey olmaz ondan ya bnm doktorum 1 hafta 10 gun oynar dedi bi de olcumden olcumede degisiyor sknti yapma bncede cnm hic bi sey olmaz Allahin izniyle

Dewlet hastanelerinin ultrasnları daha eski we vajinalle karından cok farklı olablio kendne hiç stress yapma canm ama icin rahat etmiosa kendi doktoruna görün o seni rahatlatır

Canım dün arkadaşımda ultrasonda bir hafta geri çıktı 14 +4 olması gerekirken 13 +4 çıktı doktor normal dedi ultrason farklı cikarabiliyo demiş takma kafana bazen ileri bazen geri cikabiliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…