2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Selamlar.
Kontrole gittim. Bebeğim iyi şükür. Haftasıyla günüyle tam uyumlu çıktı. Kıpır kıpır oynaşıyordu içimde :) 4 cm olmuş. Eli yüzü ayakları her yeri belli maşallah. Kanama alanım duruyor. 2.3 cm civarında bir yer. Ya emecek ya da kanala yakın yerde vücut atabilir lekelenme olabilir telaşlanma dedi. Kanama olursa gel dedi. Gelecek hafta tekrar gideceğim. Hem ikili test var hem de kontrol olsun diye. Dinlenmeye devam o güne kadar.

Senin başlarda yoktu bulantın değil mi canım , ilerleyen haftalarda başladı , kusma çok oluyor mu , ben çıkaramıyorum o yüzden rahatlayamıyorum hiç

10 gündr var canım başlarda yoktu. Ben çıkarmamak için kendimi zorluyorum yoksa midede bişey durmuyor. Mesela yemekten snra şu içersem hemen çıkarıyorum. Bende içmiyorum çıkmasın diye. Bikaç defa kustum

4 kilo verdim bişey yiyemiyorum kraker leblebi bazen yoğurtlu makarna öyle
Bende ayni durumdaydim ama cok sukur 2-3 gundur bulantim azaldi ve cikartmadim.. Bende 3 kilo verdim bugune kdr.. Aksamlari yine nolur nolmaz diye az yiyorum ama bulanti olcak gibi oldugunda sade dondurma yiyorum onu yiyince kesilio bulantim sizde bi deneyin.. Pastane dondurmasi alin hem sut ihtiyacimizida alioz:) bide arada nane limon cayi iciordum o da aklinizda olsun

Cok sevindim cnmm:) inanmiorum 4cm mi olmus baya buyumus minik ya gitmeden once tatli flnmi yedin, oynamis baya:) haftaya hangi gun kontrolun? Bnmde cuma gunu olcak ins testler fln

Geceleri bile uyutmuyor beni bulantı , valla hamile miyim hasta mı belli diil. Benim çok erken başladı bulantılar , erken biter umuduyla sıkıyorum dişimi , içimde hiçbir şey yok ki ne çıkaracağımm

Bende öle 3 kilo werdim meywe kraker felan leblebi bnm midemi daha cok bulandıryo sanki ya
Çünkü onları yemekten de bıktık artık :) çubuk kraker görmek istemiyorum :)
Can'ım alakasız şeyler istiyor.özellikle de yapımı zor börek ve yemekler.sağolsun annecim yapıyor bir lokma alabiliyorum.
Kızlar ben de size havuç salatası öneriyorum.zeytinyağlı bol ekşili.hem vitamin deposu hem de mideye bağırsaklra iyi geliyor.

Bende azcık temizlik hastalığı var hergün evi silip supurmeden içim rahat etmiyodu ve kimsenin işini de begenmiyorum şimdi ev dandini kim gelse bir şey yapiyo bende mecbur sesimi cikarmiyorum ne yapim kalmam yasak benimde lekelenmem var korkuyorum

Ah sorma cnm yaa gunduzu aksami sicak valla.. Evde hep klima acik o da bi sure sonra bas agrisi yapio bnde eylul fln gelse soyle aksam ustumuze bi hirka alip ciksak fln:)
Ah keske gun sayıyorum o gunler için allahtan kışın dogurcaz yarın hava baya dusecekmıs ve yagmur yagayacakmıs insallahhh

Simdi ciktim kizlar kontrolden. Sukurler olsun bebiler iyi. Biri 20.5mm birisi 19.6mm olmus. Kalp atislarini duydum yine hersey yolunda iki hafta sonra tekrar gelicez. Kanama alani yok dedi dr.
Gözün aydın canım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin ins sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde

Bnmde dun aksam cnm ne alaka havuc istedi:)) bu sbh ilk is onu aldim:)) aksamada salatasini yapmayi dusunuyorum:))

Canım geçenlerde aynısı bana da oldu bir de hava sıcaktı bayılıyordum az kalsın. Dediğin gibi kalbim ağzıma çıktı nefes nefese kaldım, hatta kaldırıma çöktüm oturdum biraz. Mümkünse akşam çıkmak lazım bir de eskisi gibi uzun yürümek mümkün değil kabullenmek lazım :) Çok korktum bebeğe bir şey olacak diye

Vay be tamam canm denicem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…