2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

Olcumler cok farkediyor benimde senin kadarken 3 4 gun gerideydi simdi tam gununde cikti bebek küçük olunca olcumler oynayabiliyor dedi doktor kalbi atiyorsa bence simdilik bu kadar takilma yaptigin stres onu daha cok etkileyecek

Kahveyi m ile baslayan buyuk market varya ordan aldim.. Nes... desem anlarsin heralde:)) cam sisede kafeinsiz kahve.. Ben kahveye cok duskundum simdi azaldi istegim ama bahaneyle sut de icmis oluyorum hem:) alip bi dene sende cnm..

Valla carpinti mafetti bgn beni.. Sanki kalbim agzimda carpiyor gibi nefes darligi oluyo sanki o an.. Hemen oturdum baktim elim fln titrio netten biraz baktim da suan kalbimiz daha fazla kan pompaliyor ve ondan dolayi kalp arada carpinti yapabilirmis.. Daha vucudumuz eskisi gibi hareket etmeye hazir deil bence..

Tabıkı doktorun verebılır oyle sacma seymi olur ya ıkı canlısın agır iş nasıl yapıcan hemen al bence ben evdeki suyumu bıle eşime doldurtturuyorum
ev işleri bile dokunmuyorum çamaşır asma işi bana ait.. kim yapcak çamaşır asmayi. kaynanamla alt üstlüyüm yemegimi kaynanamgilde yiyorum. ya ben tertemiz evlere imreniyorum resmen napcam bilmiyom ya

Kızlar bi şey sorucam sizin karın Ağrı'larınız Nasıl yani bnmki bu aralar ağrı gibi değil de sızlama gibi.. Bi de çok özür dileyerek soruyorum ama büyük tuvalatemin rengi de çok açık bundan önceki düştüğümden öncede böyle açıktı acaba tesadüf mü yoksa bi şey mi oluyo bilemedim çok da tedirginim.. Belirtileri benim gibi olan var mı ?

Canim takilma hicbirine hepsi normal bazen kabiz bazen ishal gibi oluyorum bende normal bebekler keseler büyüyor benimde sizlama seklinde oluyor cok buyuk agrin yoksa korkma.

Cnm bn ayni gun icinde 2 hastaneye gitmistim birinde 4 haftalik cikmisti dierinde 5+5 haftalik arada 10 gun vardi yani doktorum ultrasondan ultrasona degisir dedi onu sknti yapma dedi tam senin sorununun ne oldugunu anlayamadim biraz acar misin
Canım son kez bir şey sorucam senin bu ölçümler hep karından mı bakılmıştı. Eğer öyleyse bendeki normaldir die düşünüyorum kesinlikle cihazdan zaten de

ev işleri bile dokunmuyorum çamaşır asma işi bana ait.. kim yapcak çamaşır asmayi. kaynanamla alt üstlüyüm yemegimi kaynanamgilde yiyorum. ya ben tertemiz evlere imreniyorum resmen napcam bilmiyom ya
Aynı canım mutfak dolaplarım leş olmus her hafta camasır suyuyla sılerdım her hafta cam silerdim yapamıyorum bıse yapsam bıse olur diye vıcdan azabı bıse yapmadıgım halde bıle leke gelıyo benım yapanımda yok hep acım

Canım son kez bir şey sorucam senin bu ölçümler hep karından mı bakılmıştı. Eğer öyleyse bendeki normaldir die düşünüyorum kesinlikle cihazdan zaten de
canım bende acil kadın doğuma devlete gitmiştim 3 gün geri hesaplamşlardı. Ultrasonları eski tip ondan öyle çıkıyo ölçüme takma kafayı. Kalbi atıyo muydu ? Kalp atıyosa hiç düşünme bile..

Aynısı bendede oluyo kalp 95-100 u buluyor bazen

iyi bari yakinmis ne güzel halsizmisin ondanmi yapamiyorsun. ayy o is olayinda tutamiyorum ben kendimi malesef bide oglum var arkasinda kosmaktan is güc ayni tempo devam benim hic hamile gibi davranamiyorum öyle bi zamanim yok malesef ev aksamadi sükür kanama biseyde yok o kosturmaya allah dagina göre duman verirmis dogru valla

Benim 2 hafta önce 4 gün geriden geliyordu bu hafta 2 gün geriden geliyormuş burdaki dr normal oldugunu soyledi .kaldiki sen 2 farklı dra çıkmışsın. Kendinide bebeğinde uzme ilerleyen zamanlarda arayı kapatıyorlarmış

Son düzenleme:
Canim takilma hicbirine hepsi normal bazen kabiz bazen ishal gibi oluyorum bende normal bebekler keseler büyüyor benimde sizlama seklinde oluyor cok buyuk agrin yoksa korkma.

Ne bileyim insanın başına kötü şeyler gelince işte hep böyle panik halindeyim vücudumdaki herhangi bi değişiklik bana panik yaptırıyor

Anladim canim evet kalbimiz 2 kat calisiyormus nerdeyse o yuzden boyle hemen yoruluyoruz su havalar biraz sogusa belki bi tik iyi hissedicez ya bu yaz cok uzun surdu bana

Anladim canim evet kalbimiz 2 kat calisiyormus nerdeyse o yuzden boyle hemen yoruluyoruz su havalar biraz sogusa belki bi tik iyi hissedicez ya bu yaz cok uzun surdu bana
Ah sorma cnm yaa gunduzu aksami sicak valla.. Evde hep klima acik o da bi sure sonra bas agrisi yapio bnde eylul fln gelse soyle aksam ustumuze bi hirka alip ciksak fln:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…