2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kizlar bu aralar şampuana taktim.reklama gidermi bilmiyorum ama siz ne kullanıyorsunuz organik şampuan varmiki

Canim organik sampuan da var. Ayrica ben istanbulda her alisveris magazasina acilan bitkisel organik bir magaza zinciri var kucuk yesil dukkanlar:KK70: ( marka vermicem diye kastim da kastim) oranin sampuanlarini ve roll onunu kullaniyorum.parabensiz aluminyum icermeyenler vs vs H hilalkrvn

Günaydın kızlar kabız olmuşum mahvoldum :KK43:
Geçmiş olsun.bende yaşamıştım her sabah aç karna zeytin yagi içtim günde 3lt su ve kuru kayisıyla ve bol meyveyle geçti şükür.tabi benim devamlı yatmakla da ilgisi vardı. Tup bebek olduğu için hareketsizdim.simdi daha aktifim.isibe yaramı bilmem ama söylemek istedim

Kızlar benım asırı sacım dokulurdu 7-8 aydır restorex kullanıyorum saclarım cok bakımlı ve az dokulur oldu doktora bıle gıdıp care bulamamıstım tabı suan gebelıkten dolayı dökülüyo ama belki bu sampuanı kullanırsanız bıra deva olur paraben içermiyo tamamen dogal watsonsda falan var kuaforum bıle benden duydu herkese oneriyo bende kadınlar kulubunden bulmustum 2 taneli satılıyo 11 tl :)

Aynen tamamen geçmio ama azalttı zaten witamin bulantıyada iyi geliomş aşırı kusmalarımda dramamine tablet werdi dr onu iciyorum anında kesiyo biraz uyku verio ama gayet iyi bi ilaç yarın kontrolüm war cok merak ediyorum
Banada dramamine verdi :) çok bulantın olursa kullan dedi . İyi geliyorsa çok bulaninca bende kullanayım bakim

Geçmiş olsun.bende yaşamıştım her sabah aç karna zeytin yagi içtim günde 3lt su ve kuru kayisıyla ve bol meyveyle geçti şükür.tabi benim devamlı yatmakla da ilgisi vardı. Tup bebek olduğu için hareketsizdim.simdi daha aktifim.isibe yaramı bilmem ama söylemek istedim
Canım bende iki defa tüp bebek yaptım sürekli uzaniyodum şimdi normal oldu yine uzanıyorum yani ömrüm uzanmakla geçiyo bu yüzden kabız oluyorum

Kizlar gunaydin hadi bakalim bana gene bir el atalim nolur simdi kan verdim 41 hamilenin 1 er ayetel kursisine ihtiyacim var okuyuanlar yazimi begenebikir mi test sonucum bir saate cikacak sadece hamileler okusun lutfen ve begensinki sayiyi ona gore ayarlayayim simdiden allah razi olsun raabim tez zamanda hayirlisiyla bebislerinize kavustursun..(hatirlarsiniz belki degerim kimyasal gebeligi isaret ediyordu sizin dualariniz sayesindeonceki testimde 2 kat artti cok sukur )
Okuruz tabi hayatim.. Ama bisey sorcam ne testi sonucu bekliorsun?

Kızlar benım asırı sacım dokulurdu 7-8 aydır restorex kullanıyorum saclarım cok bakımlı ve az dokulur oldu doktora bıle gıdıp care bulamamıstım tabı suan gebelıkten dolayı dökülüyo ama belki bu sampuanı kullanırsanız bıra deva olur paraben içermiyo tamamen dogal watsonsda falan var kuaforum bıle benden duydu herkese oneriyo bende kadınlar kulubunden bulmustum 2 taneli satılıyo 11 tl :)
Tskler canim . şimdiye kadar blendax kullandım saçlarımda dökülme yok ve gür. Işte kimyasal kullanmak istemedim .yarin dediğin sampuana bakıcam ve rolonumuda değiştirmem gerekicek

Banada dramamine verdi :) çok bulantın olursa kullan dedi . İyi geliyorsa çok bulaninca bende kullanayım bakim
Senin başlarda yoktu bulantın değil mi canım , ilerleyen haftalarda başladı , kusma çok oluyor mu , ben çıkaramıyorum o yüzden rahatlayamıyorum hiç :KK43:

X