2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kaç gundur içimde yaşıyorum herşeyi birşey olmayacak kanama alanı akıyor diyorum ama yok içim içimi yiyor dün bi anda o kadar çoğalması hala devam etmesi İstanbula döner dönmez gitsem mi doktora acaba iki hafta sonra gel demişti
canim kanaman cogaldiysa 2 hafta cok bence daha önce git derim

Herşey yolunda çok şükür kanama alanım çok az kalmış yanlız ilk gebeliğimdeki gibi plesantam aşşağı yerleşmiş zaten sezeryan olacağım için bi sorun teşkil etmezmiş hepinizde güzel haberlerle gelin inşallah
gozun aydin ne guzel her sey yolunda
benim randevum da bugun 3te boyu haftasi kalp atisi hakkinda ne dedi doktor benim seninle ayni tarih gozukuyor merak ettim

Sonlara doğru yukarı çıkıyo büyük ihtimalle ama benim ilk bebeğim sezeryan olduğu için kesin buda öyle olucak diye dedim canım
Canım kanama alanın nasıl gitti doktor nasıl bir tedavi uyguladı sana bendede dün kanama alani görüldü kahve akintin oldumu ay çok soru sordum kusura bakma canım

Nisan 6 çıkıyor ultrason kağıdında gunugune dogarmi bilemem çok heyecanlıyım yaa bebisimle tanıştım çok güzel bir duyguydu hatta dr sesini cikartmayinca endiselendim bi an acaba yokmu diye

Anlıyorum seni canım bende ilk duyduğumda oradamı değilmi diye endişelenmiştim. Hatta doktora orada mı diye sormuştum :KK70:

Selam millettt :super:
Benim bugün 7+4 bebeğin boyu 1.97 cm ve büyüklüğü de 8+4 çıktı biraz büyük mü nedir :KK48:
Böyle bir durumla karşılaşan var mı?
Hey maşallah :KK70: Benim benzerdi durum ama 1 hafta da önde değildi :) 3-4 gün öndeydi, son ultrasonda normal gününde çıktı.
Kaç gundur içimde yaşıyorum herşeyi birşey olmayacak kanama alanı akıyor diyorum ama yok içim içimi yiyor dün bi anda o kadar çoğalması hala devam etmesi İstanbula döner dönmez gitsem mi doktora acaba iki hafta sonra gel demişti
Bence sen erken git için rahat etsin, böyle beklemek de zor :KK43:

gozun aydin ne guzel her sey yolunda
benim randevum da bugun 3te boyu haftasi kalp atisi hakkinda ne dedi doktor benim seninle ayni tarih gozukuyor merak ettim
8 haftalık tam uyumlu gidiyor haftasıyla gelişimi normal yani daha sormuyorum kilosunu boyunu çünkü sonlara doğru daha bi anlam teşkil ediyor bunaltmıyım doktorumu ilkinde çok çekmişti benden :)

Canım kanama alanın nasıl gitti doktor nasıl bir tedavi uyguladı sana bendede dün kanama alani görüldü kahve akintin oldumu ay çok soru sordum kusura bakma canım
Yok ne kusuru birbirimizden bilgi almak için burdayız proluton depot diye bi iğne var ilk hamileliğimdede aynı sıkıntıyı yaşadım yine bu iğneyi vermişti drum çok değil zaten geçen seferde bu seferde iki kez vurundum sürekli yattım çok şükür geçti ilk kahverengi akıntım vardı sonra açık pembe kan gelmişti bende inşallah sizinkilerde biter biranönce

8 haftalık tam uyumlu gidiyor haftasıyla gelişimi normal yani daha sormuyorum kilosunu boyunu çünkü sonlara doğru daha bi anlam teşkil ediyor bunaltmıyım doktorumu ilkinde çok çekmişti benden :)
Bizim de ayni görünüyor doğum tarihi tam 8 şuan dimi ben haftami bile zor takip ediyorum :) boy bir önceki ultrason da yaziyordu bana doktorun pek demiyor. Her şey normal diyor tamam diyorum :) tum sorular gidiyor o an . gösteriyor bak burda diye.hele kilosu yani grami şuan hic önemli değil sanki

Ben de Alsancak'ta bir muayenehaneye gidiyorum. Doktorumdan memnunum.
Ama aynı Zaman'da medicalparka gidiyorum. Merve biçere. Çok iyi bir doktor olduğunu duyuyorum.inşallah memnun kalırım ben de.cumartesi randevum var

Bende vedat ve zekeriya beyi duydum ama henuz gitmedim

Bizim de ayni görünüyor doğum tarihi tam 8 şuan dimi ben haftami bile zor takip ediyorum :) boy bir önceki ultrason da yaziyordu bana doktorun pek demiyor. Her şey normal diyor tamam diyorum :) tum sorular gidiyor o an . gösteriyor bak burda diye.hele kilosu yani grami şuan hic önemli değil sanki
Ewet sonlara doğru dahada meraklı olucaz bu kilo konusuna 8+0 çıktı ultrason ölçümlerindede inşallah herşey normal gider

Yok ne kusuru birbirimizden bilgi almak için burdayız proluton depot diye bi iğne var ilk hamileliğimdede aynı sıkıntıyı yaşadım yine bu iğneyi vermişti drum çok değil zaten geçen seferde bu seferde iki kez vurundum sürekli yattım çok şükür geçti ilk kahverengi akıntım vardı sonra açık pembe kan gelmişti bende inşallah sizinkilerde biter biranönce
Bende o iğneden vuruyorum canım sürekli uzanıyorum kahve akintim var inş benimkide geçer tsk ederim canım cvbin için rabbim evladını sağ salim kucağına almayı nasip etsin ins

Benim bir arkadasim alsancakta ozel bi dr.a gidiyordu egepolde dogum yapti memnun kaldi canim haberin olsun :KK66: bende medicalparka bi gidcegm kontrole o sirada bakicam ama yeni bi tanidigimiz dogum yapti dogumda su kacmis cocugun agzina yatirmislar. 3 4 yıl once baska bi akrabamiz daha orda yapmisti onun cocugunada aynisi olmustu buda beni korkuttu orayida eledim gbi anlicagin :KK43:
Medicali hic bilmiyorum hayatim ama egepol ve cinar dogum hastanesi hakkinda iyi yorumlar duydum hep.. İstersen sen de arastir onlari..

X