2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
InşallahOTE="sevgininkokusu, post: 47608579, member: 776869"]Doğru canım iki çocuğum var demiştin , ben ilk çocuk gibi düşündüm bi an Allah bağışlasın hepsini bu da sorunsuz doğar inşallah [/QUOTE]
Ins canim hepmizimki saglikla kucagimiza gelir

Canım sunu yap desem yaparda yemek yapamıyo onun dısında haftada bır evi supuruyo kımseye bıse diyememki illa kendım yapıcam huyum kurusun kızıyo tabı
Canım bende öyleyim ne kimsenin işini begeniyom nede kimseye şunu yap diyebiliyom nazım eşime geçiyo oda sora sora yapiyo huyumu bildiği için :)

Canim hoşgeldin insallah Bu defa saglikla kucagina alırsın insallah sana sormak istediğim bi sey var dusuklerinin kac aylıkken oldu seninle durumumuz benzer gibi geldi
Genllikle gelisim olarak 5 bucuk haftalikta kaliyorlar 6 yada 6 bucuk haftalikken de kanamayla beraber dusuyorlar sadece 1 tanesi 10 haftalikken kalbi durdu ve kurtaj oldum

merhaba kızlar bebegınızı ılk ne zman gordunuz acaba ultrasonda ben 7+3üm bugun doktora gıttık doktor keseyı hatta yolk kesesını bıle gordu bebek ıcın erken dedı kalp atışına bıle bakmadı ozel hastahaneye gttıgım halde haftaya muhakkak bebekte kalp atısıda olması lazım olmassa kürtaj dedı canım cok sıkıldı yaaa

Yolk sac olustuysa bebekte oluşur canım moralini bozma geç döllenme olabiliyor

Canim allah razı olsun yapan var çok şükür ama ben yine bi şey yiyemiyorum bende calisiyodum ama maalesef risk olunca bıraktım ama ogrencilerimi bıraktığım için çok uzuldum

Kanama olmadı canım 28 temmuzdan beri kahverengi akintim var kasık ağrım oluyo bu normalmi
Oluyor bende de kasık ağrısı bel ağrısı da oluyor zaman zaman rahim de genişlediği için olur böyle ağrılar kahverengi akıntıysa çok korkma seninki küçüktür muhtemelen ama dikkat et tabi yine benim çok yoğun kanamalarım oldu kıpkırmızı.Bebek şükür sağlıklı gelişiyor inşallah geçer benimki de düşer mi korkum var hep.

doktorun tutumu cok canımı sıktı yani neden kalp atışlarına bakmadı anlamadım sordum ozellıklede bakmıcakmısnız dıe haır dedı
Bazı doktorlar çok cins oluyo şimdi S sevgininkokusu bana kizcak ama öyle benim ilk lekelenmem olduğunda hemen doktora gittim bide özel hastane kadın bana ne dese iyidir niye geldin parça dusurursen gel gelme bi daha dedi ben orda dondum kaldım

Senin ilk gebeliginmi hayatim? Baya bilgilisin sen bu konuda:)
Ben asistan doktorum canım normalde ihtisas yapıyorum , kadın doğum değil alanım ama hem geçirdiğim tedavilerden hem de fakülteden genel bilgilerim var o yüzden elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum sizlere

Allah korusun canım inş sağlıklı bir şekilde ilerler bebikini kucağına alırsın bu stresli günleri unutursun

Ben ilkbu pazartesi gittim 7+3 tum kalpatislarinida gordum
Ama duymadim mucizem rahatsiz olmasin diye sesini actirmadim

Yok canım niye kızayım her meslekte çürük yumurtalar var ama şu da var doktorların çalışma şartları sanıldığından daha ağır bazen tahammül kalmıyor ya da evinde işinde problem oluyor hastalara yansıtıyorsun çok kafaya takmamaya çalışın o tarz terslemeleri.

Ben Sultan Bugday'a gidiyorum cnm..
O nerede Can'ım ? Muayenehane mi?
Ben aslında 2doktora gidiyorum.biri muayenehane diğeri de medikalparkta.
Muayenehanedeki doktorumdan vazgeçemem.medikalparktakine 1defa gittim daha.çok ısınamadım.benim smacım tahlilleri falan kolay yaptırmak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…