2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Valla öyle kendi doktoruma bir türlü randevu alamıyorum adam full dolu bugün çok iyi bir doktor benim gecmisimide biliyo ona göre davraniyo bana
benımde doktorum ful dolu olduğu ıcın bunlara kalıyoruz napca bılmıorum valla:KK43: ılk ogrendıgım günden berı 2.cı doktorum kollarımı deldiler sevınemedım yok dıs gebelik olablır yok dusebılır yok bılmem ney son olarakta bebek yok dedı tam oldu:KK43:

Ben ilkbu pazartesi gittim 7+3 tum kalpatislarinida gordum
Ama duymadim mucizem rahatsiz olmasin diye sesini actirmadim
Bir kerelik dinle canım bence hepimiz dinledik sayılır o duygu çok güzel zaten kısa oluyor , tabi önceki gebeliklerde dinledim gerek yok diyosan sen bilirsin de :)

Yok canım niye kızayım her meslekte çürük yumurtalar var ama şu da var doktorların çalışma şartları sanıldığından daha ağır bazen tahammül kalmıyor ya da evinde işinde problem oluyor hastalara yansıtıyorsun çok kafaya takmamaya çalışın o tarz terslemeleri.
Canım kadın o kadar yoğun değil sadece gebelik varmı diye bakmaya gitmiştim çıkınca ilaç falan verdi ertesi günü lekem gelince mecbur yine ona gittim bana öyle davrandı hele ikinci tüp bebek yaptığımda kadın doğum aciline gittim ağrım vardı bi doktor vardı baktı benim ilki düşük oldu hocam dedim bunda çok korkuyorum inş kötü bir şey yoktur dedim adam bana ne desin ne olcak düşükte yapabilirsin dedi gitti ben orda tekrar bi yıkım yaşadım

Canım kadın o kadar yoğun değil sadece gebelik varmı diye bakmaya gitmiştim çıkınca ilaç falan verdi ertesi günü lekem gelince mecbur yine ona gittim bana öyle davrandı hele ikinci tüp bebek yaptığımda kadın doğum aciline gittim ağrım vardı bi doktor vardı baktı benim ilki düşük oldu hocam dedim bunda çok korkuyorum inş kötü bir şey yoktur dedim adam bana ne desin ne olcak düşükte yapabilirsin dedi gitti ben orda tekrar bi yıkım yaşadım
aaaaaaaa aynısı ıste bende ole dedım ılkım dusuk olduğu ıcın korkuyorum dedım olabılır buda dusebılır ne var dedı:KK43:

Senindeiki kızın mi vardı benim gibi bide diğer gebeliklerinde sorun yaşadın mi
Kizlarimda inanirmisiniz hic sorun yasamadim ILK gebeligimde dr 12 haftalikken gitim ikincisnde nerdeyse dr yuzu gormedim sorunum yok diye ikiside turp gibi ama o zamanlar 30 yas altiydim yumurtalrim kaliteliydi herhalde 30dan sonraki gebeliklerde sorun yasadim hep

Bende de oluyor cnm.. Yataktan kalkarken bile sanki deli mekik cekmisim gibi karin kasi agrisi gibi garip bi agri oluyo:) rahim buyuyo icerde ondan oluyodur heralde.. Bnmde sisti karnim:))

Aynen sanki bi gün önce mekik çekmişim gibi ağrı oluyor özellikle akşama doğru artıyor bu ağrı zaten akşama doğru göbeğimde maşallah 5 aylık hamile görünümüne kavuşuyor :):)

Kızlar decavitte a vitamını oldukca fazla ben saglık ocagı verdi diye basladım doktoruma sormadım 5 tane içtim suana kadar biraz canım sıkıldı 11+1 im acaba sorun olurmu ya bı içim rahatlayamadı

Aynen sanki bi gün önce mekik çekmişim gibi ağrı oluyor özellikle akşama doğru artıyor bu ağrı zaten akşama doğru göbeğimde maşallah 5 aylık hamile görünümüne kavuşuyor :):)
Hahaha al bendende okdr aksam oldumu 5-6 aylik oluyo gunduzleri daha normal:)

Haklısın ayıp etmiş kendi kişiliği kaynaklı demek ki bazısı hakkaten sinir bozuyor gelen hasta tedirginse sakinleştirmek lazım yangına körükle gitmek değil , bir şey diyemiyorum valla Allah iyi doktorlarla karşılaştırsın :))

Kızlar decavitte a vitamını oldukca fazla ben saglık ocagı verdi diye basladım doktoruma sormadım 5 tane içtim suana kadar biraz canım sıkıldı 11+1 im acaba sorun olurmu ya bı içim rahatlayamadı
İstersen bi doktorunu ara sor a vitamini gebelikte güvenli değil tabi dozu da önemli miktarını bilmiyorum ama olsun sen sor gerekirse kes.Kontrolün yakınsa o süreye kadar kullanmasan da olur ya da arama imkanın varsa ara sor canım.

Haklısın ayıp etmiş kendi kişiliği kaynaklı demek ki bazısı hakkaten sinir bozuyor gelen hasta tedirginse sakinleştirmek lazım yangına körükle gitmek değil , bir şey diyemiyorum valla Allah iyi doktorlarla karşılaştırsın :))
Amin canım inş sen öyle olma ama bak kötü doktorların arkasından neler saydiriyos :)

bebısıde gordunmu?:KK43: adama bebegı gorebılıyormusunuz dedıgımde fetüs demek ıstedın heralde daha bellı olmaz erken dedı:KK43:
Kalp atimi varsa zaten bebek olusmustur senin dr biraz cinsmis gercekten benimki ben aglayinca kadinda benimle beraber agladi

İstersen bi doktorunu ara sor a vitamini gebelikte güvenli değil tabi dozu da önemli miktarını bilmiyorum ama olsun sen sor gerekirse kes.Kontrolün yakınsa o süreye kadar kullanmasan da olur ya da arama imkanın varsa ara sor canım.
Ya saglık ocagında sordugumda zararlı mı diye zararlı olsa saglık bakanlıgı gebeler için onaylamaz dedi az once içtim keske içmeseydım

X