2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Yok canım gaz sancısı değil , vajinaya giren ağrılar batmalar iğne batması gibi

Amin canım inşallah. Bugün enfeksiyon hastalıklarına gittim tekrar kan tahlili istedi araştırmaları gerekiyormuş. Sonuclar en erken 10 gün sonra çıkacakmış şimdilik beklemedeyim
Canım inşallah yediğin bişey dokunup dışarı atmıştır. Kötü bişey değildir. Bi de bazen vitaminler enzimleri yükseltiyor, vücutta enfeksiyon varmış gibi gösteriyor. Ayrıca crp diye bie değer var, o da genelde hamilelerde yüksek oluyor. Çok telaş yapma. Insallah iyi haberlerini verirsin. Benim ilk hamileligim çok sıkıntılı ydi, 9 doğurdum. Ama geçiyor o günler. Inşallah seneye bugünlerde bebeğin sağlıkla kucağında olacak :)

Kizlar bnmde su an eksili bi sey canm istio ama size soylemiyim keza siz ne deseniz bnmde canim istedi o yuzden hakkiniza girmek istemem

Şöleki :)) Ben hayatım boyunca dikkat etmek zorunda olan biriyim kiloma , azcık kaçırsam börek makarna pilav anında kiloya dönüşüyo bende, hamilelik içinde 1 sene uğraştık sorun yoktu ama olmuyodu...Dikkat etmiycem hamileyim ben canım ne isterse yiycem diyodum ve canım sürekli hamur işi istiyodu...İlk aylarda başladım kilo almaya...Sonra dikkat ettim biraz ama çokta ağır diyet yapamadım tabi...5 ten sonra da daha da hızlı kilo almaya başladım.Hamilelik şekeri falan da çıkmadı...Her bünye farklı tabi ama dikkat etmek lazım

Canım ben de arada ıkı uc gun oluyo gaz sancısı o gece bıle uyutmuyo onceden dısarı cıkarken atlet gıymezdım hamıle kaldıgımdan beri gıydıgım halde bıle gaz oluyo onune gecemıyorum sancısı cok bende cıkaramıyorum

Normalde ben de çok kilo alan biri değilim. 8-9 yıldır 56 kiloyum. Şimdi de bulantıdan dolayı kilo almış değilim.aynı kilodayım.ama ilerleyen aylarda nasıl olur bilemiyorum :)

Canım sendin galiba değil mi önceki haftalarda yaşıyordun vajinaya giren ağrıları , doktorun normal demişti hatta değil mi ?

Canım sendin galiba değil mi önceki haftalarda yaşıyordun vajinaya giren ağrıları , doktorun normal demişti hatta değil mi ?
Yok canım o ben degıldım ama bende de var ki burda da yazmıslardı doktor rahım genısledıgı için normal demıstı banada oluyo hatta bazı gunler baya oluyorum ama sorun yok takmıyorum

Yok canım o ben degıldım ama bende de var ki burda da yazmıslardı doktor rahım genısledıgı için normal demıstı banada oluyo hatta bazı gunler baya oluyorum ama sorun yok takmıyorum
Bana da bu akşam çok oldu , daha önce olmamıştı böyle birşey , vajinam ağrıyor sanki , hala da geçmedi

Yok canım gaz sancısı değil , vajinaya giren ağrılar batmalar iğne batması gibi
Canim bana da oluyor bazen. Asagi dogru sanki bicak saplanir gibi. Bir de kasiklarim her iki tarafi cok siddetli agrilar oluyor. Dr rahim buyuyor dedi. Bir de benim tup bebek yumurta toplama islemlerinde vs hormon ilacalarindan yumurtaliklarim cok buyumus hala toparlamaya calisiyorlarmis kendilerini. Ama vajina agrisi var ben de de. Ayrica gaz sancisi gibi de cok cekiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…