2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Benim de tam tersi çok tatlı çekiyor ve ekşi asla çekmiyor hatta düşündükçe ağzım kamaşıyor bakalım buna göre bebeklerimizin cinsiyetleri nasıl olacak

hadi gözün aydın

Ya bu bulantilar nezaman geçecek vallahi Rabbim affetsin bıktım artik
.

Al benden de o kadar bulantılar günlerimi zindan ediyor dün ilk defa kusmadım geçti sandım bugün tekrar başladı bismillah uyandım başladı kusmalar hala dönüyor ilaç almama rağmen lütfen bitsin yemek yemek istiyorum artık bu durum hamilelik boyunca sürmez inş. Umarım 13/14 hafta biter .rabbim dayanma gücü versin hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin

Merhabalar. Bir suredir sizleri takip ediyordum sonunda yazayim dedim, ben de mart annesi olacam. Herkese hayirli dogumlar olsun ins

Cigkofte okudum bir sayfada. Ben dr a kokoreci sormustum, temiz oldugu surece yiyebilirsin demisti hatta faydali dedi. Ama cigkofte yeme dedi. Haftaya kontrole gidecem, etsiz icin de mi boyle dusunuyor bir sorayim.

gözün aydin boyuda normaldir insallah takilmasin kafana bidahakine söyle heralde unuttu
Saol cnm unuttu galiba heyecanla baktim kagida ama yazmiodu doktor normal dedi o yuzden icim rahat cok sukur

Canım bendede mantar var doktor fıtıl verdı korkuyorum oraya nasıl fıtıl koycam valla daha almadım bıle ılacı korkudan :)
Aynen ya bnde korkuyorum bi de bebege zarar verir mi die cekiniyorum

hadi gözün aydın
saol cnm :)

Etsiz yenilebilir diye biliyorm. Bulgur salça ve baharat var içinde herzaman yediğimiz şeyler.

Ah sorma cnm bunlari okuduktan sonra bi kutu ekler ustune yarim sise tursu yedim bende

ilk zamanlar çok kilo almamaya dikkat edin kızlar, 5. aydan sonra zaten ne yeseniz kilo oluyo ( ben 30 kusur aldım hamileyim diye canım ne isterse yiyodum bünyede müsayit zaten kilo almaya o yüzden bu sefer temkinli gidiyorum

ilk zamanlar çok kilo almamaya dikkat edin kızlar, 5. aydan sonra zaten ne yeseniz kilo oluyo ( ben 30 kusur aldım hamileyim diye canım ne isterse yiyodum bünyede müsayit zaten kilo almaya o yüzden bu sefer temkinli gidiyorum
Bu bulantilar ve cikartmalar yuzunden ben 3 kilo verdim hayatim.. Aksam belli bir saatten sonra hicbirsey yiyemiyorum malesef bgn de ilk defa boyle oburca birsey yasadim ve cikartmadim.. Bende saskinim

he sen ye o zaman :)) valla ben çok çektim o kiloları verene kadarda ondan sölüyorum
Suan 65 kiloyum dr'um 12 kiloyla hamileligini sonlardiririz dio ama bakalim:)) asil bundan sonrasi onemli tabi.. Ama 3 ay bi dolsun hamile pilatesine baslicam hmn

Arkadaşlar 6. haftada vajinaya giren ağrılar normal mi böyle iğne batması gibi arada , yaşayanlar oldu mu

Suan 65 kiloyum dr'um 12 kiloyla hamileligini sonlardiririz dio ama bakalim:)) asil bundan sonrasi onemli tabi.. Ama 3 ay bi dolsun hamile pilatesine baslicam hmn

Bende 66 kiloyum. İnşallah 12 -13 le biter.Benim dr sağolsun hiç kilo kontrolü yapmadı sonrada çok kilo aldın normal doğum olmaz dedi halbuki normal istiyodum. 8. ayda bir kere tarttı.

Bende 66 kiloyum. İnşallah 12 -13 le biter.Benim dr sağolsun hiç kilo kontrolü yapmadı sonrada çok kilo aldın normal doğum olmaz dedi halbuki normal istiyodum. 8. ayda bir kere tarttı.
Ya nasıl oluyor da çok kilo alınıyor çok merak ediyorum. 20 kilolar 30 kilolar nasıl alınır misal? Çok mu yediğin için yoksa ister istemez mi alınıyor. Bi de iştah çok mu açılıyor ki yiyosun. Bunları çok merak ediyorum. Misal benim yeme düzenim değişmedi hala böyle ayni yesem de öyle çok kilo alır mıyım sizce?

Bn her gittigimde tartiliyorum kilo almam gerekirken her gittigimde 1 kilo vermis oluyorum bir yandan seviniyorum bir yandanda bebek saglikli beslenemio mu acaba die uzuluorum

Hangi urunu kullandiniz acaba ?
Lierac gibi bi adı vardı. Internette en ucuz siteden alıyordum. Eczanelere 2 kat para vermedim. Günde 2 kere sürmek gerekiyordu ama bazen 1 kere sürdüm. Az kullanmakla birlikte birde aktardan doğal yağlardan 3-4 tane alıp karıştırdım. Hangileriydi hatırlamıyorum. Bazıları hamileler için uygun olmuyor. Doğal yağları iyi araştırıp dikkatli kullanmak lazım. Tüylendiriyor diye kullanmaya çekinip az kullanmıştım. Zamanı gelince hep birlikte yine araştırıp kullanırız :)

Arkadaşlar 6. haftada vajinaya giren ağrılar normal mi böyle iğne batması gibi arada , yaşayanlar oldu mu
Normal canim benimde gaz sancim cok oldu bugun şimdi biraz hafifledi ama ayaga kalkonca falan var yani cikmiyor sikisti icerde galiba dun gece soğuk kavun karpuz yedim camlari acip yattim esiminde mesaisi vardi evde tektim inşallah gecer ilk kez boyle sidddetli oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…