2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Anladım canm , aynen tarif ettiğin gibi , aşağı doğru bişi saplanıyor sanki , bu akşam sık olunca korktum ama karın ağrım falan olmayınca sakinleştim.. Ay herşeyden korkar olduk

Aynen cnm kader ortagiyiz bugun gittim hersey yolunda cok sukur hayirli hayirli saglikli sihhatli kucagimizada aliriz insallah
Insallah canim saglikla. Ben de cuma dr daydim bu cuma tekrar gidicem bakalim. ilk gittigimde 4 mm diler sonrasinda 10 gun sonra biri 14 mm biri 13 mm kocaman olmuslar

Anladım canm , aynen tarif ettiğin gibi , aşağı doğru bişi saplanıyor sanki , bu akşam sık olunca korktum ama karın ağrım falan olmayınca sakinleştim.. Ay herşeyden korkar olduk
Cnm benim bazen karnima bile saplaniyor korkma lutfen. Ama yorma kendini cok ayakta kalma. Usutmemeye calis. Ben klimasiz duramiyorum ondan olabilir. vucut yepyeni biseye adapte olmaya calisiyor boyle degisiklikler gozlenmesi normaldir herhalde. Endise etme insallah sorunsuz bir sekilde gecirecegiz.

Sagol canim destegin icin allah razı olsun senden insallah bir an evvel gecer butun sikintilarimiz

Bende 66 kiloyum. İnşallah 12 -13 le biter.Benim dr sağolsun hiç kilo kontrolü yapmadı sonrada çok kilo aldın normal doğum olmaz dedi halbuki normal istiyodum. 8. ayda bir kere tarttı.
Ben suan her kontrole gittigimde tartiyor.. Ama tabi kiyafet ayakkabi orda hep fazla cikiyor:)

Bn her gittigimde tartiliyorum kilo almam gerekirken her gittigimde 1 kilo vermis oluyorum bir yandan seviniyorum bir yandanda bebek saglikli beslenemio mu acaba die uzuluorum
3. Aydan sonra beslenmemize dikkat etmemiz gerekiyor. Bu donemde bende kilo verdim dr bu haftalarda normal karsiliyor cnm

Ben suan her kontrole gittigimde tartiyor.. Ama tabi kiyafet ayakkabi orda hep fazla cikiyor:)

Bu seferki tartmasın anında değiştircem zaten, çok seviyodum çok rahatlatıyodu beni hamilelikten önce de hep ona gitmiştim ama kiloya bakmıycak mısınız ? dediğimde her bünye farklıdır bunun için strese girme hamileliğin tadını çıkar diyodu. Arkadaşlarımın dr ları ise o ay azıcık fazla alsınlar kızıyolardı çok almışsın bu ay dikkat ediyosun diye....Alışıyosun değiştiremiyosun da aylar geçtikçe

Kızlar bu test işlerinde herkesin kendi görüşü çünkü herkes tecrübesine dayanarak bir karara varıyor ve herkes bebişi için endişeleniyor. Ben ne vitamin kullanıyorum nede ikili test ve şeker yüklemesi yapıcam tecrübelerime dayanarak. Ama yapan kişilerde sonuna kadar haklı benim görüşme göre herkes bebişi için en iyisini düşünüyor elinden geleni yapmak istiyor. Bu arada hepimiz bugün turşu çiğköfte aşermişiz 2 tabak yemek 4 dilim tatlı 2 dürüm çiğköfte 1 tabak tekrar yemek bugün iştahıma maşallah

Benim iştahım da tatlı dişinda ayni :) maşallah diyelim ama kanamadan dolayı evde de yattigimdan kilo almamam imkansiz duruyor şuan

O değilde saçları napıcaz diplerim geldi bile benim...Kızımda kestirmedim kestirmedim son ay dayanamadım, uçlar berbattı artık ama dayanamadım
Hamileyken sac kestirilmez diye bisey varmi cnm? Boya konusu dert olabilr ama benim saclarim dogal haliyle boya kullanmiyorum:)

Onemli olan drla arandaki bag cnm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…