2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Allaah ağzım sulandı turşu suyu hiç içmedim şu an istiyorum resmen

Ay kap o zaman hemen
Unuturum az sonra 2/3 haftadır canımın istediği bişey var aklım onda o yüzden ona saklıcam kendimi, arkadaşım gelicek akşam beraber yapıcaz demiyim şimdi canınız çekebilir.

Kızımız olcak nedir böyle eksi turşu istekleri ya :) bir çiğköfte isteyen de benim akşam esim getirecek. Burda okuyunca bu kadar olur dedim ya. Sabatanda turşu suyu içtim salatalık turşusu yedim
Ya benim içimden kız geçiyor aslında en başından beri hatta eşimin de ama ikiz olduğunu öğrenince biraz kafam karıştı , onu hiç beklemiyordum :))

Yedim Az önce yeşillikleri bol suda yıkadım ve sirkeli suda beklettim Biraz. :) yedim midem rahatladı biraz eksi ve tuzlu olunca tabi :)
Afiyet olsun canım evet yeşillik aklıma gelmedi benim doğru demişsiniz iyi yapmışsın yıkamakla :)) benim midem ekşiyor çok bu dönem ondan yiyemiyorum yoksa çok severim.

Siparişi verirken sor canım ama etsizdir muhtemelen et maliyeti çok artırıyor sen de yeşillikleri yıka iyice :)) afiyet olsun. Bende de tatlıya kayış var ki normalde sevmem çok ekşi şeyler severim ama yiyemez oldum yersem tatlı bir şeyler yiyorum midem çok ekşiyo yoksa

Ete para veripte koyamazlar içine dimi :):) çok teşekkür ederim canım :)
a ahh yoksa oğluş mu geliyor :) bende tatlıcıydım halbuki ekşiye döndüm :)

Amin canım inşallah. Bugün enfeksiyon hastalıklarına gittim tekrar kan tahlili istedi araştırmaları gerekiyormuş. Sonuclar en erken 10 gün sonra çıkacakmış şimdilik beklemedeyim

Ete para veripte koyamazlar içine dimi :):) çok teşekkür ederim canım :)
a ahh yoksa oğluş mu geliyor :) bende tatlıcıydım halbuki ekşiye döndüm :)
Sor ama yine de nolur nolmaz et kullanıyo musunuz de :)) ekşi kız tatlı erkek miydi çin takvimi de kız dedi ya bana bakalım hangisi tutturacak

Sor ama yine de nolur nolmaz et kullanıyo musunuz de :)) ekşi kız tatlı erkek miydi çin takvimi de kız dedi ya bana bakalım hangisi tutturacak
Eşim alır muhtemelen sordururum ona :)
Evet ' ye tatlıyı doğur hakkıyı, ye ekşiyi doğur ayşeyi ' Bende de kız çıktı. :) Bakalım tutacak mı:)

Kayınvalidem anlattı geçen , oturacağın yere makasla çakı mı ne koyuluyormuş hamile kişinin haberi olmadan . makasa oturursan kızmış anlattı böyle saçma şeyler bizde güldük, bana yapabilirmiş gibi geliyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…