2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canım ne yaptın. Bunu biliyorum. Anne Çocuk Sağlığı dersi hocamız söylemişti. Çocuk düşününce Sağlık ocağında kkk aşılarını vurdurdum. Bu durumu doktorlar önemsemez. Ama hamilelik döneminde geçirilmesi çocukta ciddi sıkıntılara yol açarmış. Inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsın.

Yedim Az önce yeşillikleri bol suda yıkadım ve sirkeli suda beklettim Biraz. :) yedim midem rahatladı biraz eksi ve tuzlu olunca tabi :)

Benim canımhiç tatlı şeyler istemiyor dondurma falan kesinlikle yiyemiyorum. Hem böyle tuzlu hamur işli çiğ köfte gibi ekşili şeyler istiyorum iştahımın da maşallahı var :)

Bizi bırakma arkadaşım lütfen

Hepimiz çiğ köfte mi istemişiz Akşam ilk işim çiğ köfte yemek olacak Yeşillikleri iyi yıkanmamış oluyor ona dikkat etmemiz gerekir sanki
Ben de oğluma doğuma gitmeden bikaç gün önce çiğ köfte yemiştim. Emzirme döneminde gaz yapar diye tüketemem diye yemiştim.

Çiğ köfte benim de aklımda bayadır ama yemek istemiyordum şimdi sizden güç alarak yiyeceğim sanırım

Bizim buradaki Çiğköfteci Sait. Oradakinde et var mıdır acaba, bilen var mı? Siz nerden alacaksınız?

Yedim Az önce yeşillikleri bol suda yıkadım ve sirkeli suda beklettim Biraz. :) yedim midem rahatladı biraz eksi ve tuzlu olunca tabi :)
Oh afiyet olsuun :)
Benim canımhiç tatlı şeyler istemiyor dondurma falan kesinlikle yiyemiyorum. Hem böyle tuzlu hamur işli çiğ köfte gibi ekşili şeyler istiyorum iştahımın da maşallahı var :)
Ben de bu pastane dondurmalarına bayılıyorum, külahta satılan. Onun dışında tatlı yok :) Aman iştahsızlık çok kötü, iyi böyle :)

Arkadaşlar daha önce aranızda konuştunuz mu acaba, kaçıncı haftadan sonra sırt üstü yatmamak gerekiyordu. Bilen ya da hatırlayan var mı? Sola yatmak gerekiyordu, onu hatırlıyorum. Onun sebebi de çocuğa besin götüren damarlar sağ tarafta olduğu içinmiş.

Hadi bakalım Allah tamamına erdirsin :) Bdv de bir kaç kez konuna denk gelmiştim gebe kalma sürecinde mesajlarını okumuştum çok sevindim senin adına :) Kucağına almak nasip olsun pembesucum :)

Ben de oğluma doğuma gitmeden bikaç gün önce çiğ köfte yemiştim. Emzirme döneminde gaz yapar diye tüketemem diye yemiştim.
Çok mantıklı
Çiğköfte çılgınlığı başladı zengin edicez hepsini Benim bildiğim etli çiğköfte satmak yasak ama yine öğrenmek lazım. Ben çok şubesi olanlardan birinden alırım oses, komagene ya da adıyamanlı gibi..

Kızımız olcak nedir böyle eksi turşu istekleri ya :) bir çiğköfte isteyen de benim akşam esim getirecek. Burda okuyunca bu kadar olur dedim ya. Sabatanda turşu suyu içtim salatalık turşusu yedim

Ahahahah aynen Ben İzmitliyim, burada sait zinciri var adeta çiğköfte denince akla gelen ilk isim sait bide tatlıses i biliyorum başka bildiğim yok.

Ya ben pek bilemedim sanırım kendin zaten sırt üstü yatamayacak duruma geleceksin. Ben nasıl rahat ediyorsam yatıyorum. yüzüstü oluyo bazen, genelde solda

Geçen market alışverişi yapıyoruz, zeytin reyonundan geçerken yeşil zeytin gördük çok canım istedi aldık arabaya biner binmez poşeti aldım daha ordayken yemeye başladım sanırım bi 10/15 tane yemişimdir. Görmesem aklıma gelmez, görünce canım çekti sadece.

Kızımız olcak nedir böyle eksi turşu istekleri ya :) bir çiğköfte isteyen de benim akşam esim getirecek. Burda okuyunca bu kadar olur dedim ya. Sabatanda turşu suyu içtim salatalık turşusu yedim
Allaah ağzım sulandı turşu suyu hiç içmedim şu an istiyorum resmen
Ahahahah aynen Ben İzmitliyim, burada sait zinciri var adeta çiğköfte denince akla gelen ilk isim sait bide tatlıses i biliyorum başka bildiğim yok.
Ay kap o zaman hemen

Ya bunu duyduğuma o kadar Mutlu oldum ki :)) çok canım çekiyor çiğ köfte dürüm etti olunca birşey olmaz diyordum ben de ama ne olur ne olmaz diye karar veremedim. Bir yiyen buldum süper
Yedim ben az önce valla :) Rabbim evlatlarimizi korusun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…