2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
:nazar:Kizlar dr ilacin dozunu ayarlayacakti dedi gel once bakalim hemen gittim ben de. Kanama alanim cok sukur ki tamamen kaybolmus. Bebisim 32mm olmus:))
Hafif lekelenmeler icin progestana devam dedi. 2 hafta sonra da ikili test icin cagirdi. Ay bugun dogum gunum ve en guzel hediyemi aldim cok sukur. Bir de oynuyor sipa ya vicir bicir:)
Günaydın canım gözün aydın lekelenmelerin ne zaman başladı ben 6+3 Günlüğüm geçen hafta perşembe gününden beri var üç günde bir prolutron iğne vuruyorum günde üç defa progestan hap alıyorum hâlâ hafif hafif geliyo kasık ağrım da oluyo ama çok şiddetli değil

:nazar:Kizlar dr ilacin dozunu ayarlayacakti dedi gel once bakalim hemen gittim ben de. Kanama alanim cok sukur ki tamamen kaybolmus. Bebisim 32mm olmus:))
Hafif lekelenmeler icin progestana devam dedi. 2 hafta sonra da ikili test icin cagirdi. Ay bugun dogum gunum ve en guzel hediyemi aldim cok sukur. Bir de oynuyor sipa ya vicir bicir:)

Canim bende dr.dan ciktim beni 3 hafta sonra cagirdi ikili test icin ay benimki sirt ustu yatiyor yavrucum ikili test 45 tl mis bu arada :)

ya birde size sormak istiyorum ozellikle bebeğinizin gelişimi için bişeyler yiyormusunuz yani hergun yumurta sut ceviz badem gibi
Ben hiçbir şey yiyemiyorum açıkçası kilo verip duruyorum doktora sordum ama sen beslenmesen de bebeğin beslenir bu aylar 3 ay bitince sağlıklı bir program yaparız dedi.Kendimi zorlamıyorum zira buzdolabını bile açamıyorum yeri geliyor öyle kötüyüm.

Canim gozun aydin dogum gününde kutlu olsun bebegini renkli ultrasonla gordun

Ayy ne kadar sevindm anlatamam gözün aydın tatlm

Bende doktordan geldm canlar tek tek alinti yapamadm kusura bakmayin.
Bebegim şükürler olsun cok iyimis. 18mm olmus yavrucum :nazar: doktor 27 agustos gibi cagirdi tekrar ikili test icin.insallah hepimizn test sonuclarida iyi cikarda rahatlariz tamamiyle :KK45:
gözün aydın canım maşallah Allah tamamına erdirsin

Bebegim şükürler olsun cok iyimis. 18mm olmus yavrucum :nazar: doktor 27 agustos gibi cagirdi tekrar ikili test icin.insallah hepimizn test sonuclarida iyi cikarda rahatlariz tamamiyle :KK45:
Çok sevindim kaç gündür içine dertti bak en güzel sağlıklıymış maşallah :KK68:

Günaydın canım gözün aydın lekelenmelerin ne zaman başladı ben 6+3 Günlüğüm geçen hafta perşembe gününden beri var üç günde bir prolutron iğne vuruyorum günde üç defa progestan hap alıyorum hâlâ hafif hafif geliyo kasık ağrım da oluyo ama çok şiddetli değil
6.haftada kanama oldu iste hala ara ara var lekelenmem.

Bu arada senle benim sat aynı galiba 17 mart doğum görünüyoruz ikimiz de, benim de geçen perşembe 18 mm 8+2 görünüyosun dedi doktor seninki tam uyumlu gidiyor galiba :KK24:

X