2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canm belki bidahakine ister yada unutmstr

Ben dun dondurma yedım baya neden zararlı anlamadım ?
Fazla tatlıdan şekerden kaçının diyorlar o yüzden, yoksa hiç yeme demiyorlar ya canımız çekiyor elbet yiyeceğiz :)
kizlar cok tesekkur ederim icimi rahatlattiniz ne bilim internette dusuk riski olabilir filan gibi bi yazi okumus esjm bnide korkuttu size bununla ilgili ilac filan vermedi mi
Eğer hamileyken toksoplazma geçerse vücuda bebeği düşürüyormuş, ama sen geçirmişsin önceden, o yüzden riskin yok demek oluyor. Tedavisi yokmuş zaten bunun ilaç vs gibi. O yüzden bağışıklığı olmayana çiğ et iyi yıkanmamış yeşillik ve sokak kedilerinden uzak durulması söyleniyor.

8 hafta bitti mi yoksa 8'in içinde misin? Benim bugün 7 bitiyor. yarın 8'e başlayacağım. Koku hassasiyetim çoğalır mı ki bu hafta merak içindeyim....

Hamilesin değil mi? Hormonların sana bunları düşünürtüyor. Yaşamak her şeye rağmen güzel bence. Ve sen de çok güzel şeyler göreceksin, hissedeceksin.
Allah rahmet eylesin ama şu dönemde çok takılmaman daha iyi olur.

Sevgiyle kal...

Merhaba kızlar, nasılsınız?

Bi arkadaşım bu sabah doğum yaptı henüz 7 aylıktı, gece sancılanmış dr. ameliyata almamız lazım demiş, bu akşam görmeye gideceğim.

Meleklerimiz sağlıcakla , hayırlı zaman da gelsin inşAllah

Ayy allah analı babalı büyütsün sağlıcakla :) Nasılmış durumları iyi miymiş, çok minik doğmuş kıyamam.
Kızlar birazdna yola çıkicaz hepinizzden dua bekliyorum sorunsuz şekilde gidelim diye
Sağ salim gidin inşallah, hayırlı yolculuklar :) güzelce bi tatil yaparsın miss :) Hem kafan da dağılır.
kızlar benim de randevu yarın. 7 bitiyor bugün. Test sonuçlarını götüreceğim, randevu kontrol randevusu.
Hadi bakalım güzel haberlerle gel inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…