2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

Ben kalp atışını duyduğumda almıştım videoya, o gün bugündür video eskidi bozulacak seyretmekten zaten ama merak bitmiyor işte, bağımlılık yapıyor sanırım bu ultrason aletleri :) 15 inde tüp bebek dr umla olan son kontrolum var, sonrasında güzel kısa bir tatil ayarladım 19 unda Erdekte olacağız inşallah, 1 hafta kadar deniz kum güneş tadını çıkaracağız, kafa dağıtacağız inşallah. Tatili ahhh nasıl özledimmmm...

Kizlar bn bugun test sonuclarimi aldim ama toxoplazma 77 yazio karsisinda da reactive yazio bu ne demek baya korkuttu bu sonuc beni saglik ocagindaki doktor pek bi sey soylememisti eve gelince gordum kendi doktorumada randevum pazartesi gunu bilen varsa yardimci olabilir mi

Yani 1 saat falan goturuyo:) buzlu su iciyorum hep ins bogazlari usutmem:))
Ayy o da var dikkat et kendinee. Öf hep bi yerden fire veriyosun işte nasıl bi hal bu
Ah tatil Yeni balayı yaptık sayılır gerçi de sayılmaz o yaa of tatil istiyorum deniz kum güneş istiyorum
Ya bi de gördükçe göresi geliyo insanın ultrasonda sanki. Yetinmek lazım bi şekilde, doğunca hep görücez de bu halleri de başka ya :)

Anladığım kadarıyla bağışıklığın var demek bu iyi bir şey yani sevin :) Bir kez geçirdiğinde bir daha geçirmiyomuşsun ve bünyenin bağışıklığı var buna. Ki bağışıklığın olmasa bile tedbirini alırdın, her türlü korkulacak bir şey değil o :)

Onları gösterirsin belki tekrar istemez canım zaten onlarda sorun çıkmadıysa için rahat olsun bence

Bence de korkulacak bir şey yok canım o hastalığa bagisikligin olduğunu gösteriyor diye biliyorum

ya ben mutfaga girmeyi bile çekiniyorum şu mide bulanti yüzünden..
dün akşam yemek yiyemedim armut şeftali yedim de noldu tamamen kustum.. hiç bişey yiyesim gelimyor benim.. 77,8 gördüm.. 82,8 den düştüm tam 5 kilo vermişim ben ya

Bugün içimde bir skinti var ki sormayin Allahim hayirlara cikarsin inşallah
Canım korkma o azalma bende de oluyor bazı günler rahatlıyorum hatta son günlerde biraz daha iyiyim yine iştahsızım ama 5-6. haftada bulantım daha çoktu şimdi o kadar yok.Korkma sürekli değişiyor.Bazı günler ben de diyorum bu sabah bulantı yok acaba bir şey mi oldu diye ama dün gördüm çok iyiydi bebek kendini çok dinleme ondan da oluyo sanırım eşim de psikolojik biraz senin diyodu.Doktor da bana bulantın aniden kesilirse gel falan demişti ondan sonra her gün bulantı var mı diye beklemeye başladım

Son düzenleme:
Ben de 4 kiloya yakın verdim hakkaten bu kadar vermeyi beklemiyodum ya her geçen gün gidiyor bi de tutamıyorum az önce eşim yemek ısıttı kokusundan öğürmekten bi hal oldum midem boş kusamıyorum da çatlicam sandım bi an

Cnm benim bildiğim kadarıyla çiğ besinlerden bulaşabilen bir enfeksiyon. Bende de çıkmıştı ama korkulacak bi şey olduğunu sanmıyorum çünkü Drum sadece erleri çok pişmiş ye lütfen demişti dikkat et sebze meyveleri iyi yıka demişti.. Zaten Dr un da söyler sana telaşlanacak bi şey olduğunu sanmıyorum

Ben de 4 kiloya yakın verdim hakkaten bu kadar vermeyi beklemiyodum ya her geçen gün gidiyor bi de tutamıyorum
sağlıklı besleniyorum sanirim eriyorum her geçen gün ya. makarna pilav hamurişi hiç yok.. tatli bile yemiyorum canim o kadar tatlı çekiyor ki eşim hayır diyo.. biraz yiyivereyim diyorum işde çocuk eksik doğar diyorum. tmm diyo
ondan sora wcye koş.. eşim kusma diyo nabiyim ben tutamiyorum ki midem çok kötü bulaniyor yaa

Ben de zayıftım iyice eridim herkes kızıyor şuan sanki isteyerek veriyorum gibi ama dün artık doktoruma sordum böyle böyle diye kendini zorlama bu aylarda bebek senden bağımsız sen beslenemesen de beslenir 3 ayın bitince de yoğurtlu sütlü yeni bir beslenme programı yaparız dedi.Rahatlattı beni eşim de duydu bari iyi oldu su iç bol bol tuzlu çubuk kraker ye suya limon sıkabilirsin falan dedi doktor ben de zorluyodum yiyim diye ama daha kötü oluyodum iyice tiksiniyodum

Aynen sekreter bile güldü
Yani çok saçma çünkü onca kan ver, iki makineye atıp test yapacak, her hastane aynı şeyi yapıyo ama aradaki farka bak.
O kusmalar tutulamıyo kii, yoksa kim ister kusmayı çok zor yaa

Ben dun dondurma yedım baya neden zararlı anlamadım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…