2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

Bence de korkulacak bir şey yok canım o hastalığa bagisikligin olduğunu gösteriyor diye biliyorum

kizlar cok tesekkur ederim icimi rahatlattiniz ne bilim internette dusuk riski olabilir filan gibi bi yazi okumus esjm bnide korkuttu size bununla ilgili ilac filan vermedi mi

Canım senin dediğin 77 olan Ig G mi Ig M mi? IgG geçirilmiş enfeksiyonu Ig M yeni enfeksiyonu gösterir.

limonlu su içilir de tuzlu çubuk krakteri önermedi tuz yasak bana..
bebek anne kaniyla besleniyor ilk üç ay.. o yüzden galiba ben kaniyla mi eriyorum nasıl gidiyor hiç bilmiyorum
bebek yiyeceklerle beslenmiyor kan yapıci yiyecek lazim yiyorum bu sefer kusunca hepsi gidiyor 3 aydan sora yiyeceklerle beslenmeye başlarmiş.

Bana tuzlu krakerler falan yatıştırır dedi.Daha çok vücuttaki depolardan besleniyor zaten bu aylar hızlı bir kilo alımı yok küçücük daha annenin beslenmesi son aylarda daha çok devreye giriyor bebek hızla kilo alıyo çünkü , kanla beslenmekten kasıt ihtiyacı olan vitamini minareli vs anne kanından almasıdır yani kanı vampir gibi almıyo yoksa

Yaaa.aniden kesilirse gel mi dedi ay yarin randevum Allahm insallah bi skinti yoktur ya insallah Allahm insallah

Yaaa.aniden kesilirse gel mi dedi ay yarin randevum Allahm insallah bi skinti yoktur ya insallah Allahm insallah
Ayy telaşlandırmak için yazmadım bana dedi ki normalde 2 hafta sonra gelmen lazım ama olur ya hamileliğe dair tüm belirtilern bitti bulantın aniden geçti her şey normale döndü gibi oldu o zaman gelebilrsin istersen dedi ama doktor bana onu dedikten sonraki günler hep bulantım azaldı gibi hissettim ya sende burda okudun ya düşük yapanları bulantısı geçenleri ondan biraz psikolojiktir benim de 3-4 gün azaldı öyle dedim bir şey oldu herhalde geri başladı sonra.Yarın kontrolün varmış zaten rahat ol hep aynı gitmez bu durum

Herkese merhabaa, ben bugün hamile kaldıktan sonra ikinci randevuma gittim, kalp atışlarını dinlemek için, vajinadan baktı hiç bir zararı yokmuş ve minigimin kalp atışlarını duyduk çok heyecan vericiydi.
Yaklaşık iki yıldır doktorum olan Filip Taşhan harika bir doktor arkadaşlar, çok nazik kendisi rahat ve karşısındakini de çok rahatlatıyor. Sadece hamilenin değil kocasının bile psikolojisinden anlıyor walla eğer doktor sorununuz varsa hiç çekinmeden öneririm. Ailecek bayılıyoruz kendisine

esmerm91 valla bu telaşı hergün yaşıyorum. Bulantıyla takip yanlış çünkü benim kaybımda bulantım hala vardı 2.5 hafta geçmesine rağmen hormonlar sıfırlanmıyor hemen. Benim bulantım kusmam felaket 2 gündür en azından kusmayınca stres yaptım bugün aradaki farkı kapattık. Vesvese için bol bol dua et. Allah'ın izniyle yavrularımız ona emanet

Bulantı için hap kullanıyorum. Bide mevsimi olduğu için yazıyorum marul limonlu az da tuz rahatlatıyor. Benim gibi su içemiyenlere de az şekerli vişne kompostosunu öneririm.

Çok sevindim canım gözün aydın:)) ne kadar olmuş bebisin boyu ne kadardı :)

Telaş yapma tatlım yarın sen de iyi haberlerle geleceksin emin ol benim neredeyse hiç midem bulanmiyor diyebilirim bu bir sorun degilki bazılarının ilk haftalarda çok olur sonra olmaz bazılarının 8 hafta civarı çok olur bazılarının da hiç olmaz içini ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…