2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Amin canım :) Evet daha beklemiyorduk ekimde doğacaktı paşamız çok hızlı çıktı :) İkisi de iyiymiş babası öyle dedi, akşam görücez bakalım :)Çok merak ediyorum. Biz bide 4 arkadaş gebeyiz İlk bebeğimiz doğdu. :)

Aa ne güzel ya hepinizin aynı anda Kardeş kardeş büyürler artık çok tatlı olmuş :)

Hayırlı olsun :) bebekte sıkıntı var mıymış peki yoktur inşallah çok erken doğmuş gerçekten daha 30 haftalık yok sanırım.

Hayırlı olsun :) bebekte sıkıntı var mıymış peki yoktur inşallah çok erken doğmuş gerçekten daha 30 haftalık yok sanırım.
Evet çok küçük henüz. Küvözde kalması gerekecek bi süre. Anne karnında kalp ritimleri yavaşlamış, gece anne sancılanmış mecburen almışlar. Aslında gayet sağlıklıydı ama olacağı varmış demek ki. Rabbim şifa verir de toparlar inşAllah :)

Anladım evet erken doğumlarda oluyor böyle sıkıntılar , sıkıntısız sağlıklı atlatırlar inşallah :))

2 hafta sonra gör bi de annesi nasıl kocaman olacak o :)) İlk kalp atışında bizim velet de o kadardı, şimdi 2,5 cm olmuş
Canim sen yeni gittin dimi?
Nasil elleri ayaklari oynuyor muydu belirginlesmis miydi?:)
Kizimin 10 haftalik gorunrusunu hatirliyordum cok net oynuyordu videosu duruyor hala:) benim zaman gecmiyor ya cok var daha. Ama saglikla buyusun de ben beklerim onu:)

Ya nasil cekiyosunuz videoya bn acaba iyi mi bir sorun var mi diyene doktor ultrasonla isi bitmis oluo gecen kalp atisini cekelim dedim esime doktor 10 sn dinletti bitti bnde uzun uzun dinlicez sandiydim ve kaydedemedik

Evet canım dün gittim daha, eli ayağı normal haline gelmedi daha tabi ama ikisini de kımıldatıyordu pıtır pıtır miniğim Hala izlemeye doyamadım o benim içimde mi diye şaşkınlıklarla izliyorum Tontiş göbeğin etrafında minik kollar ve bacaklar :) Ne ara geldi, ne ara böyle büyüdü canlandı hala aklım alamıyor.

Ya nasil cekiyosunuz videoya bn acaba iyi mi bir sorun var mi diyene doktor ultrasonla isi bitmis oluo gecen kalp atisini cekelim dedim esime doktor 10 sn dinletti bitti bnde uzun uzun dinlicez sandiydim ve kaydedemedik
Ya uzun çekmezler zaten hemen bakıp kapatıyorlar, 5-6 saniyelik bi hareket nerdeyse bendeki de. Asistandan rica ettim ben, ultrasonu açar açmaz kayda başladı o, biz doktorla bebişi izledik :)

Ya uzun çekmezler zaten hemen bakıp kapatıyorlar, 5-6 saniyelik bi hareket nerdeyse bendeki de. Asistandan rica ettim ben, ultrasonu açar açmaz kayda başladı o, biz doktorla bebişi izledik :)
Ay ne guzel Allahim hayirli hayirli bizlerede nasip etsin insallah bebisimizin hareketlerini izlemeyi

Kızlar bugün tahlil sonuçlarımı göstermek üzere doktora gittim. Doktor bana kızamıkçık mı geçiriyorsun diye sordu. Deride kızarıklık ya da döküntüm olmadığını söyledim ama bazen bu belirtiler olmadan da halsizlik gibi şikayetlerle geçirilebiliyormuş. Yakın zamanda ateşli bi hastalık geçirdin mi dedi hayır dedim. Hemen enfeksiyon hastalıklarına görünmelisin dedi ve bunu söylerken yüzündeki ifadeden ciddi bişey olduğunu anladım. Doktora randevu aldım gidene kadar tabiki netten ne olduğuna bakayım dedim ve okuduklarımdan sonra adeta yıkıldım. Ilk 12 haftada ortaya çıkarsa büyük ihtimal gebeliği sonlandırıyorlarmış. Düşük ihtimali dışında ölü doğum ya da engelli olarak doğma ihtimali epey yüksekmiş. Ihtimaller bile bu kadar acıyken yaşaması kimbilir nasıldır. Allah hepimizin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…