2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Yazın sıcağında da başka şey çekilmiyor napalım :KK70: Ben ama onun dışında şeker tüketmem ne çayla ne kahveyle. Zaten artık çay kahve de çok içtiğimiz yok. Tatlı canım istemiyor pek, çok nadir. Şekerim de alt sınırlarda gezer hep, o yüzden meyve de oluversin yani o kadar da öldürmeyelim şekeri :KK70:

Benimde tatli yiyince agzimin tadi kaçıyor sanki. Dedigin gibi cay kahvede icmiyorum. Sekerde lazim vucuda dimi ama :KK70:

Aynen binde bir aa ne zamandir meyve yemiyoruz diye alirdim marketten. Simdi dolap dolu. Insan rahatliyor baskalarininda ayni seyi hissettigini caninin cektigni duyunca
Soğuk soğuk meyve rahatlatıyor mideyi :) bende çok seviyorum ama bu ara midem iyi değil iştah yok pek yiyemiyorum. Tatlı yiyeceğimize meyve yiyelim. Hem zaten meyveleri şeker basit şekerden. Vücuda pek zararı yok. 2 dilim baklavdan bin kat iyidir

Kızlar benım mide bulantılarım 2 gundur gectı serum aldım dıyemı bılmıyorum 3 haftadır mahvolmustum 10+2 yım bebegımı salı gunu gordum kıpır kıpırdı ellerini bıle ınanılamz heyecanlıydı allahım bunnasıl guzel bısey dedim allah elımıze almayı nasıp etsın

Svartbabe Svartbabe canım çok geçmiş olsun. Ben bir şekilde seni yanlışlıkla engellemişim biraz önce fark ettim. Geçmiş olsun mesajları görüyorum ama alıntılar çıkmıyor ordan fark ettim. Umarım görmeden senin mesajın üstüne saçma bir şey yazmamışımdır :) Her şey iyi olacak hepimiz için inşallah dualarım hepimiz için kızlar :KK200:

Ya benim bu ara özellikle cok fazla gözlerim karariyor ayaga bi kalkiyorum her yer karariyor resmen niye böyle oluyor anlamıyorum ben gibi bu skintiyi yasayaniniz var mi acaba :KK43:

Bende hergun 1 seftali yiyorum canim istiyo onu. Arkasindan bi elma yada armut geliyo. Hatta dun su kucuk kavunlar varya yarisini yedim simdide diger yarisini. Meyvede seker var aslinda fazla abanmamak lazim ama napalim can istiyor :)

Yarasın, şifa olsun miniğe :) Çok abartmıyoruz ki :) meyve iyidir, candır :dondurma::cool:

Bende hergun 1 seftali yiyorum canim istiyo onu. Arkasindan bi elma yada armut geliyo. Hatta dun su kucuk kavunlar varya yarisini yedim simdide diger yarisini. Meyvede seker var aslinda fazla abanmamak lazim ama napalim can istiyor :)
Evet ya bende öyleyim yemediğim kadar meyve yiorum abartmazsak iyi tabi :)))

Kızlar benım mide bulantılarım 2 gundur gectı serum aldım dıyemı bılmıyorum 3 haftadır mahvolmustum 10+2 yım bebegımı salı gunu gordum kıpır kıpırdı ellerini bıle ınanılamz heyecanlıydı allahım bunnasıl guzel bısey dedim allah elımıze almayı nasıp etsın
Amin canm.benimde kac gündür kesildi bulantim bulantinin olmamasi da korkutmuyor degil yani ama bi yandan da seviniyorum kesildigine

X