2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ya benim bu ara özellikle cok fazla gözlerim karariyor ayaga bi kalkiyorum her yer karariyor resmen niye böyle oluyor anlamıyorum ben gibi bu skintiyi yasayaniniz var mi acaba :KK43:
Ben de öyleyim aynen her ayağa kalkışta dengem bozuluyor kendime gelmem sürüyor biraz.Ortostatik hipotansiyon deniyor ona pozisyona bağlı ani kalkınca oluyor yani sıvıyı bol almak lazımmış.

Ben de bugün doktora gittim yeni doktoruma bebeğim 1.8 cm olmuş 8+2 görünüyor usgye göre bebek gayet iyi dedi doktor öne bile geçmiş geçen hafta 6 mmdi :) kanama alanın büyük ama yat sürekli dedi.Kalp atışını da dinledik güm güm atıyordu çok şükür :) bir sürü tahlil istedi ama özelde bin küsür lira tuttu yarın gidip devlette yaptıracağım artık :)

Maaşşallah :) Ne kadar sıklıkla gidiyorsun doktora? Ben sık olmasın diye sadece özele gidiyorum, geçen hafta çok tribe girdim gidip göresim geldi bebeği ama ultrasona da sürekli girmek istemiyorum.

Kilon var mıydı? Benim göbeğim olduğu için anlaşılmıyor henüz :KK70:
2 hafta önce özele gittim, şimdide devlet ama 3 hafta sonra hem özele hem de devlete gidicem . Çok merak ediyorum miniğimi görünce içim rahatlıyor. Hamile kaldığımda 53 kiloydum hiç göbeğim yoktu. Belkide ondan hemen çıktı:nazar::anneadayı::emir_bebek:

50 kilo olmuşum hiçbir şey yiyemiyorum 3-4 kilo verdim şimdiden kilo vermen istediğimiz bir şey değil ama kendini çok zorlama strese sokma bebek bu aylarda senden bağımsız beslenir korkma dedi suyu bol iç tuzlu kraker ye o iyi gelir dedi.Suya limon sıkabilirsin elma atabilirsin dedi.

2 hafta önce özele gittim, şimdide devlet ama 3 hafta sonra hem özele hem de devlete gidicem . Çok merak ediyorum miniğimi görünce içim rahatlıyor. Hamile kaldığımda 53 kiloydum hiç göbeğim yoktu. Belkide ondan hemen çıktı:nazar::anneadayı::emir_bebek:
Evet ondan olabilir zayıfsın baya :)

Git git, güzel haberlerle gel, okudukça mutlu oluyoruz. :KK68:

Ya benim bu ara özellikle cok fazla gözlerim karariyor ayaga bi kalkiyorum her yer karariyor resmen niye böyle oluyor anlamıyorum ben gibi bu skintiyi yasayaniniz var mi acaba :KK43:

Kııızzz yoksa hamilemisiiinn??? :KK70:

Şaka bir yana çok normal bence, bununla birlikte başka bir sıkıntın yoksa olsa olsa tansiyonun oynuyordur ara ara. Sıkıntı yapma hep normal belirtiler bunlar. :KK36:

Ben de bugün doktora gittim yeni doktoruma bebeğim 1.8 cm olmuş 8+2 görünüyor usgye göre bebek gayet iyi dedi doktor öne bile geçmiş geçen hafta 6 mmdi :) kanama alanın büyük ama yat sürekli dedi.Kalp atışını da dinledik güm güm atıyordu çok şükür :) bir sürü tahlil istedi ama özelde bin küsür lira tuttu yarın gidip devlette yaptıracağım artık :)

Çok güzel haberler aldık bugün hep, maşallah sana ve kuzuna. Çok sevindim cnm.

Genelde midem ne zaman bulanmıyorsa o zaman iciyordum bu ara hep aksamlari içiyorum.ayni saatte icmek önemlimiymis
Ben gece uyumadan önce içiyodum ilk hamileliğimdede şimdide öyle yapıyorum midem çok bulanmasın diye genelde aynı saatlerde içiyorum önemlimi bende bilmiyorum ama canım

Svartbabe Svartbabe canım çok geçmiş olsun. Ben bir şekilde seni yanlışlıkla engellemişim biraz önce fark ettim. Geçmiş olsun mesajları görüyorum ama alıntılar çıkmıyor ordan fark ettim. Umarım görmeden senin mesajın üstüne saçma bir şey yazmamışımdır :) Her şey iyi olacak hepimiz için inşallah dualarım hepimiz için kızlar :KK200:

Sıkıntı yok canım inşallah öyle herşey güzel olacak

Banada doktorum 6 ay once folidocd en ıyısı dedi o zamandan buzamana aksatmadan kullandım hamıle kalmayo dusundugum için .. Son 6 kaldı bıdaha içmeme gerek yokmus daha farklı vıtamınler verdı

Kizlar benim sabahtan beri belim ağrıyor. Saga sola gerinemiyorumda bebege bisey olacak diye. Neden olur ki :KK43:
gecmis olsun benimde baslarda cok agrim olmustu bel agrisi ama bisi olmadi insallah bisey olmaz klima falan mi carpti acaba havalar sicak farketmeden üsütebilirsin

Kizlar benim sabahtan beri belim ağrıyor. Saga sola gerinemiyorumda bebege bisey olacak diye. Neden olur ki :KK43:
Geçmiş olsun canım benim de çok ağrım var, yürümemi kımıldamamı engelliyor ani sancılar giriyor. Doktora söyledim magnezyum kalsiyum desteğine şimdi başlayalım o zaman dedi. Bazı kadınlarda erken baş gösterebiliyormuş bu bünyeye bağlıymış. Sen de bir danış istersen.
ask olsun kalp atisimiza kimse yorum yapmadi:KK43:
Ben görmedim yazdığını, gün içinde üst üste çok mesaj olunca arada kaçabiliyor. Hayırlı olsun darısı hareketleri görmeye inşallah :)

Canim benim kullandığım jel fitil olarak kullanıyorum afedersin kullandiktan sonra akiyo ama hic beyaz akmadı sürekli kahve yada siyah akiyo bir kac gun çok fazla akti hatta benim moralim bozuldu neden eksilmiyor diyo demekki kanama alanından geliyomus ama az değil sana diyebilirim ki bi avuç kadar geldi benimde iki kızım var biri 8 biri 6 yaşında bende mecbur kalkıp yemek hazırlıyorum
Demekki icindeki kanamayi akitmis canim ne guzel. Insallah biter hepimizin sikintilari.

X