2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlarr günaydın ya canınız çekmesin de sucuk tüketeniniz var mı acayip canım istedi
Doktor salam,sucuk asla yemiyorsun dedi.

Geçen piknikte ekmek arası yaptık bi lokma aldım yuttuktan sonra aklıma geldi dedim napıyosuuuun sen bıraktım direkt.

Günaydın herkese.
Dün giremedim topiğe. Gayet iyiydim, kuruntu yapmadım hiç. Sabah geçmişi okudum biraz , içim karardı Özellikle o kese kopmasına şok oldum ki bende çok gerinirim aklım çıktı şuan da. Moralim de bozuldu. Okumasaydım bilmeyecektim ne güzel.. Sabah sabah hiç iyi başlamadım. Tabi ki geçmiş olsun arkadaşlara ama ne bileyim okuyunca acaba benimde başıma gelir mi psikolojisi oluşuyor bende.

Hiç mide bulantım olmadı,öğürmedim de..Sadece göğüslerim şiş. Çooook nadir kasığıma ağrı girip geçiyor hemennn. Onun dışında hiç belirti yaşamıyorum. Kanamam da olmadı hiç Allaha şükür. İnşallah herşey yolundadır.

Neyse, Pazartesi'ye kadar sabır.

Bi lokma beni kesmez kineyse hiç yapmayım ben sabahları o kadar aç uyanıyorum ki karnım gurul gurul kazınıyo bazen gece de uyanıyorum bıçu şekilde. Ama dün hiç karın ağrım olmadı sizin her gün ağrıyı mu moralim bozuluyo düşünmek istemiyorum

Yaaa Onu ben yazmıştım. Afedersiniz ben dikkatli olun, benim yaptığımı yapmayın diye yazmıştım. Gerçekten ilk üç ay ile son üç ayda uzanıp gerilmeler çok tehlike olabiliyomuş. Şimdi mutfak dolabına bile boyuma aşan kısımlarına uzanmıyorum. Tedbir amaçlı dedim ben. Bir de nasip gerçekten. O bebeğin nasibi yokmuş. lütfen bozmayın moralinizi doğacak bebeklerimizin hayaliyle yaşayalım

Kızlar merhaba ben hem özele hemde devlet hastanesine gidiyorum. Dün devlet hastanesinde randevum vardı. Öğleden sonraya almıştım. İyikide öyle almışım. Hastane boştu. Dr uzun uzun muayne edip konuştu.3 hafta sonra 2 li tarama testi için çağırdı. Ayrıca yiyemediğin şeyler için kendini zorlama sonra tiksinirsin hiç yiyeyemSin dedi.Yüzmenin ve güneşlenmenin hamileler için çok faydalı olduğunu söyledi. Allahıma çok şükür heşey yolunda dedi.
Bu arada benim göbeğim baya çıktı. Gören herkes oğlun olacak diyor, size tahminde bulunan var mı ?

Kötü niyetle yazmadığınızı biliyorum elbette ama korkuyoruz işte.. Çok geçmiş olsun tekrardan, bu bebeğinizi sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşAllah

Bende nasip olduğunu düşünüyorum, yiyecek ekmeği varsa zaten ne yaparsan yap gelişir bebek. Burada bi arkadaşımız var çok kanaması var ama bebeği o kadar güçlü ki , ben inanıyorum ona kavuşacağına.
Rabbim hayırlısını nasip etsin bizlere

Maaşşallah :) Ne kadar sıklıkla gidiyorsun doktora? Ben sık olmasın diye sadece özele gidiyorum, geçen hafta çok tribe girdim gidip göresim geldi bebeği ama ultrasona da sürekli girmek istemiyorum.

Kilon var mıydı? Benim göbeğim olduğu için anlaşılmıyor henüz

Hadi bi anlaşma yapalım, bugün hepimiz çooook pozitif olalım ve her olumsuzluğa ağrıya vs karşı keyfimizi bozmayalım. Sonuçta şu anda hamilemiyiz? Evet hepimiz hamileyiz çok şükür. Miniklerimiz büyüyor anneler bundan güzeli var mı? Aksini düşünmek içinde sebebimiz yok şimdilik. E niye daralıyoruz ki dimi?

Ben bu sabah uyandıktan sonra eşimin söylediği bir lafla gülme krizine girdim, o da benim gülmeme başladı gülmeye. Yaklaşık 5 dk durduramadık kendimizi, sonra ben gülerken ağlamaya başladım :)))) ama hemen ardından ağlayışıma gülmeye devam ettim. Adamımda ne yapacağını şaşırdı :) Sonuç olarak ben artık sağ gözümle ağlayıp aynı anda sol gözümle gülebiliyorummm yeehuuuuu

Durun bakalım daha başındayız, kimbilir ne tuhaflıklar bizi bekliyor, ay ne güzel ne değişik bişeymiş bu hamilelik ya [/QUOTE]

Günaydınn, neydi söylediği bu kadar güldürüp ağlatan acaba özel değilse merak ettim

Bugün benimde başım fena, geceden beri geçmedi. Migrene dönecek diye bende çok korkuyorum..

Kızlarr günaydın ya canınız çekmesin de sucuk tüketeniniz var mı acayip canım istedi

Tatlım, çok canın çekiyorsa nefsini köreltecek şekilde bir iki dilim ama kesinlikle iyi pişirerek ye bence birşeycik olmaz o kadardan. Bebiş istiyor yapacak bişey yok

Günaydınn, neydi söylediği bu kadar güldürüp ağlatan acaba özel değilse merak ettim [/QUOTE]

Ay yok özel değil ama söylemiyim "deli" dersiniz :)) yani o derece manasız anlamsız alakasız bir şeydi. Topu topu iş yerinde ki biri hakkında bir şey söyledi. Çok güldüm sonra gülmem engel olamadığım şekilde ağlamaya dönüştü sonra ay ben ne saçma hareketler yapıyorum böyle diye gülmeye devam ettim. Yani tamamen istem dışı bir sapıtmışlık hali canım.

Günaydınn, neydi söylediği bu kadar güldürüp ağlatan acaba özel değilse merak ettim

Ay yok özel değil ama söylemiyim "deli" dersiniz :)) yani o derece manasız anlamsız alakasız bir şeydi. Topu topu iş yerinde ki biri hakkında bir şey söyledi. Çok güldüm sonra gülmem engel olamadığım şekilde ağlamaya dönüştü sonra ay ben ne saçma hareketler yapıyorum böyle diye gülmeye devam ettim. Yani tamamen istem dışı bir sapıtmışlık hali canım.[/QUOTE]
Aynı şey bana da oldu hem de film izlerken Allahtan eşim bana bakmıyodu arkasında kalıodun azcık. Hayır noldu dese açıklayacak bişeyim yok bi andan gülüyorum bi andan şakır şakır göz yaşı ağzım gözüm birbirine girdi

Benim demirim nerdeyse üst sınıra yakın çıktığından uzun süre takviye kullanmama getek olmadığını söyledi doktor. Tarihte vermedi :)
Maşallah ne güzel. Benim demir ortada bir değer, diğer bazı kan değerlerim de normal ama alt sınıra yakın. sanırım kansızlık biraz var. O sebeple bana erken verecek bence demir takviyesini...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…