2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
elmol elmol cnm sana zahmet arkadaşa ilk sayfada nasıl tablo oluşturuluyor yardımcı olur musun? kumrudeniz kumrudeniz a laptop kullanıyor ben telden yapamamıştım laptoptan daha kolay olur öyle değil mi?

yok tatlım, bitti.zaten yakınlık yüzünden olmuştu.2 kere progestan aldım..bulantım başlayınca suçu ona yıkıp ilacı kestim.kanama da aynı gün içinde bitmişti zaten...ha korkmadım desem yalan olur ama nasibi varsa gelir zaten..şunu diycem ki tanıdığım biri gebeyken istememiş bebeğini.o zamanlar iğne varmış vurmuş,tık yok.soğan ve kına kaynatmış düşük yapar dedikleri için yok...yükseklerden atlamış.bebiş duruyor..anlayacağın nasipten ötesi yok canm.nasibi varsa ne olursa olsun gelir.
Haklisin canim insan uzulmeden dusunmeden edemiyor iste. Kanamam sanki gelmiyor su an. Hayirlisi Allahtan bizim elimizden birsey gelmez malesef.

Ca

Canim ne guzel moral veriyorsun sagol aglamaktan gozlerim sisti. Su an ultrason goruntusune bakiyorum keseyle kanama alani yanyana ve hemen hemen ayni boyda. Yatip dinlenicem. Iki doktor da ilaca su an gerek yok tutunacaksa zaten tutunur dedi. Eger dusuk yasamazsam pazartrsi iyi bir doktora gidicem cunku acil doktorlari icime sinmedi. Allahim sen hayirlisini ver yarabbim. Yiyecek ekmegi varsa yer zaten..
Canim cok gecmis olsun. Her kanama illa düşükle sonuclanmaz. Benim arkadasim korkunc kanama gecirdi hamileligin ilk basinda dinlendi ve simdi bebegi alti aylik. Annem korkunc bir kanama gecirmis ve sevinmis bebegi kaybettim diye zamaninda. Sonra bakmis gun be gun karni buyuyor. Annem ikiz dogurmus :) ben o kadar bebek kaybettim ki bu 6. Hamileligim. Bir tane oglum var. Sakin umudunu yitirme. Bebek karninda oldugu surece umut var demektir. Tek cozumun var sadece uzanmak. Hastanede yatsan da sana sadece uzan diyecekler. Hicbir sey icin kalkma wc disinda. Umarim bebegin saja sımsıkı tutunur ve simdiki endise gözyaşların sevinc gozyaslarina dönüşür. Keske yapabilecegim bir sey olsaydi senin icin. Sevgiyle kal

Ya ben aralarda ilgili mail adresimi takip ettim hiç mail gelmemiş, konu ilerlemedi sandım:/ meğer ne cok mart annesi varmış, ne güzel:)) benim pzt ilk kontrolümde 4hafta 3günlüktü. inşallah çok güzel bir dönem olur hepimiz için mart anne adayları:))

Haklisin canim insan uzulmeden dusunmeden edemiyor iste. Kanamam sanki gelmiyor su an. Hayirlisi Allahtan bizim elimizden birsey gelmez malesef.

Canim gecmis olsun ama aklina hemen kotu birsey getirmemelisin arkadasiminkide oyleydi simdi dogum yapacak 1 ay sonra sukur kendine dikkat et yat ki sonra pismanlik yasama gerisi Allah a kalmis..

Ya ben aralarda ilgili mail adresimi takip ettim hiç mail gelmemiş, konu ilerlemedi sandım:/ meğer ne cok mart annesi varmış, ne güzel:)) benim pzt ilk kontrolümde 4hafta 3günlüktü. inşallah çok güzel bir dönem olur hepimiz için mart anne adayları:))

Canim senin sat neydi dogum tarihimiz ayni cikiyor keseyi gormedin sanirim daha dimi

Doktora giden kizlar devlet hastanelerine mi gittiniz acil bolumunden ben 16sina randevu aldim doktordan o zamana 6+3 olucam sata göre ama ultrasona göre olur bilemem esiminde gelmesi icin c.tesiyi beklemek zorunda kaldim

S.a kızlar bende bugün öğrendim hamile olduğumu:) 2 ay önce düşük yapmıştım. Korku yok değil içimde ama herşeyin hayırlısı inş bende tüm anneler gibi kavuşurum bebeğime:)

2 gün önce sıvı görülmüştü dün acilde tekrar ultrasonla bakıldı eevet rahim arkasında sıvı var rahimde bebek için hhazır ama bebekle ilgili hiç bir şey yok %80 dış gebelik dedi betahcg en son 184 tü ne görmeyi bekledi bilmiyorum cuma doktorumla görüşmem var inşallah güzel haberler aalırım

kızlar sat, bdt, kaçınc gebelik oluşu, ve yaşıınızı bana yollar mısınız?tablo halinde olmasa da ekleme yapıcam konunun başına.malum istek çok:)) cinsiyetleri de artık belli olunca eklerim.

X