2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bende tüp bebek dr gidiyorum hala, tehlikeyi atlatana kadar kontrol edicez sonra yolları ayırıcaz dedi, son kontrolum 15 inde olacak. Yine herşey yolundaysa vedalaşacağız. Keşke takibimide o yapabilseydi seviyorum ben doktorumu, çok kibar naif güler yüzlüdür. Neyse kısmet bakalım yenisini bulucaz. Benimde geriden geliyor bebek haftasına göre, merak etme yetişecekler ben eminim. Dr geç yerleşmeden olabiliyor dedi hem. Seninde öyledir muhtemelen.
Ben de öyle çok seviyordum ama muayene ücreti alırdı herhalde bu kez zaten karşılayamazdım sanırım ama gebe takibi de yapmıyorum yıllar oldu dedi kalpten sonra ayrıldık.Yeni doktora alışmam zaman alacak bakalım.Umarım yetişirler dediğin gibi bana da sanki bu kanamalar geri bıraktı gibi geliyor ama sağlıkla devam eder yakalarlar inşallah.

Canım ben hiç gitmedim ki sadece 2 kere gebelik testi yaptırdım ve 20 gün sonraya çağırdı. Anladığım kadarıyla transfer tarihine göre hesaplıyo. Artık pzt görücem kısmetse. O zaman da öğrenirim. Son adet tarihime göreyse 6 haftalık olucam transfer günüyle hesaplarsa 7 hafta. Peki sennki keseyi görürken neye göre söyledi
Son adet tarihine göre hesapladı Can'ım ama benim DR tüp bebek DR değil aslında transferi başka de yaptı

Ay kızlar bu kediler köpişler içim gitti yeminle. Bizim de bir oğluşumuz vardı kedi. Bebişdi aldığımızda ama bizim ev giriş kat, biraz büyüyünce camdan balkondan kaçmaya başladı. En sonunda da bir daha dönmedi. çok üzüldük ben de oğlumda. Oğlum hayal kırıklığı yaşıyor diye bir daha da alamadım. Çok seviyorum ama....

Kızlar test sonuçlarım çıkmış tsh düşük minimum değer 0.34 benim 0.32 çıkmış doktor birsey söylemedi tah düşüklüğü yaşayan var mı önemli bi durum mu acaba

Bulantilarim başladı . Ama kusma yok :bicak:
Ben de aynı.işin garibi hem midem bulanıyor hem yiyorum.arada kussam bile tekrar yiyorum.neyse şikayet etmeyeyim :) çok şükür :)

Kızlar test sonuçlarım çıkmış tsh düşük minimum değer 0.34 benim 0.32 çıkmış doktor birsey söylemedi tah düşüklüğü yaşayan var mı önemli bi durum mu acaba
Benimde sınırdaydı.hatta düşüktü sanırım.hrmşire endokronolojiye görün Dedi.sonra iki kadın doğumcuya gösterdim sonuçları.ikisi de sorun yok Dedi.önemli değil sanırım.
Ama siz doktorunuza gösterin yine de yanlış yönlendirmeyeyim.

Tsh düşüklüğü hipertiroidi yani tiroid bezinizin fazla çalıştığını gösteriyor ama sizinki çok sınırda zaten önemseyeceklerini sanmıyorum gebelikte az çalışması daha çok sorun yaratır hatta , doktorunuza mutlaka gösterin tabiki ama dediğim gibi sorun yaratacağını sanmıyorum.

Kizlar benm midem çok bulanıyor sabah daha fazlaydı ama şimdi azaldı. Kusmadim ama. Sizinde böyle mı başladı. Kusma dan mı başladı

Benim hiçbir belirtim yok yine kötü düşünmek istemiyorum ama yinede sanırım ters giden birşeyler var
Belirti yok diye mi böyle düşünüyorsun? Çünkü belirtisiz hamilelik geçiren de çok kadın var o yüzden kendini strese sokma bence. Başka bi sebep var mı öyle düşünmen için?

Bende tüp bebek dr gidiyorum hala, tehlikeyi atlatana kadar kontrol edicez sonra yolları ayırıcaz dedi, son kontrolum 15 inde olacak. Yine herşey yolundaysa vedalaşacağız. Keşke takibimide o yapabilseydi seviyorum ben doktorumu, çok kibar naif güler yüzlüdür. Neyse kısmet bakalım yenisini bulucaz. Benimde geriden geliyor bebek haftasına göre, merak etme yetişecekler ben eminim. Dr geç yerleşmeden olabiliyor dedi hem. Seninde öyledir muhtemelen.
Benimkide tup bebek ve 4 gün
geriden geliyor melegim.ben çok üzülmüştüm bunu duyduğumda. Normalmiymis yani.

Evet canım diğerleri normal 3 tanesi böyle çıkmış. Dr sanırım idrar yolu enfeksiyonundan suphelendi

Canm bende doktora gtmeden abime gostermstm abim doktor. Hafif bogaz enf. Varsa yuksek cikablr takilacak bsey yok dedi. Ardindan aile hekimine gittiğimde soyledim o da normal dedi sonra kadin dogumcuma gosterdim oda normal dedi :KK70:

Canim benim de yuksek cikmisti önce 3.70 sonra 2.70 bir gun sonra 2.20 en son 1.64 cikti doktorum heh tamam dedi :)) ilacsiz kendi kendine dustu yoksa ilac tedavisi gorucektim. İki bucugun altinda istiyolar en ideali bir ile iki bucuk arasinda olanmis. Dahiliye doktoru ve dogum doktorun bisey demediyse allahin izniyle bir şey olmaz

X