2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Insan bu kadar zorluklardan sonra hamile kaldığını öğrenince sevinemiyor bi türlü.hep bişey olucak kaybedicez korkusuyla yasiyoruz.Onceki melegim sol tupume yerleşmişti ve benim hayatla olan bağlarımikoparmıştı.olsun diye okadar acı çektiğim varlıktan kurtulmaya çalışmak... ve bendr kapisinda bunları yaşarken kurtaj için gelenler istemeyenler daha çok canımı yakiyordu.bu melegimi kaybetmemrk icin hergun 2 cuma günleri 3 kez igne oluyorum.Allah bizim durumuzda olan bizbkadar cok isteyen herkesin yüzünü guldursun kucağını sağlıklı bebeklerle doldursun insallah. mart ayina kadar hep birlikte oluruz

Kizlar bir sey soracağim bizim ultrasonda genelin tersine sat a göre +4 gün fazla çikiyor. Benim gibi olan var mi doktorlariniz ne söyledi acaba?

Belirti yok diye mi böyle düşünüyorsun? Çünkü belirtisiz hamilelik geçiren de çok kadın var o yüzden kendini strese sokma bence. Başka bi sebep var mı öyle düşünmen için?
Daha önce 8 haftalıkken kürtaj oldum kalp atışı olmadığı için birde dış gebelik hikayem var yani bunlar beni strese sokan

Kizlar bir sey soracağim bizim ultrasonda genelin tersine sat a göre +4 gün fazla çikiyor. Benim gibi olan var mi doktorlariniz ne söyledi acaba?
İleride olması sorun olmaz ya niye olsun maşallah işte büyüyor :) Benim de +3 gün önde sata göre. Zaten ultrasonda yaklaşık o kadar oynarmış ileri ya da geri, sonuçta ne zaman yerleşti bilemiyoruz ki..
Daha önce 8 haftalıkken kürtaj oldum kalp atışı olmadığı için birde dış gebelik hikayem var yani bunlar beni strese sokan
Çok geçmiş olsuun Evet olumsuz çok şey geçmiş ama bunların üzerine bebeğine kavuşan pek çok anne gibi sen de kavuşacaksın inşallah. O yüzden biraz daha sakin olmaya çalış, yeniden bi şans ver kendine :) Olumlu düşünce her zaman iyidir

Benimkide tup bebek ve 4 gün
geriden geliyor melegim.ben çok üzülmüştüm bunu duyduğumda. Normalmiymis yani.

Yani gec dollenme yada yerlesmeden kaynakli olabilirmis. Ustelik pek cok kisi var ayni durumda olan hatta ilerleyen zamanda yetisip öne geceni bile okudum. Sen kendine iyi bak gerisini bebise ve Allaha birak insallah hersey yolunda gidecek.

Canim eski acini desmek istemiyorum ama cokta merak ediyorum. Kalp durdugunda herhangi bir sey hissediyor musun? Yani dusuk yasar gibi bir belirti vs oluyor mu yoksa hersey yolundayken rutin kontrole gidip bu durumla mi karsilasiliyor?

Kizlar mrb ya size bsey sorcam.bikac gundur ozellikle de bugun sol kasigimin hemen alti bacakla kasigimin birlestigi yerde sanci sizi var ara ara siddtli batiyr ayrca ayni sanci vajinama da giriyr kotu bsey mi korkuyrm
Bende de aynısı oluyor hatta değişiyor sancı şekilleri ama kötü bişey olacağını sanmıyorum biraz da gaz sancısı oluyor sanırım basınç artıyor

Kızlar test sonuçlarım çıkmış tsh düşük minimum değer 0.34 benim 0.32 çıkmış doktor birsey söylemedi tah düşüklüğü yaşayan var mı önemli bi durum mu acaba
Benimde düşük çıktı Dr hemen endokrine yönlendirdi. Birkaç test daha yapıldı. Ufaktan haşimato çıktı. 14/15 hafta tekrar test sonrası ilaç alıp alamayacağıma karar verecek. Hamilelikte önemli değerler.

Canim eski acini desmek istemiyorum ama cokta merak ediyorum. Kalp durdugunda herhangi bir sey hissediyor musun? Yani dusuk yasar gibi bir belirti vs oluyor mu yoksa hersey yolundayken rutin kontrole gidip bu durumla mi karsilasiliyor?
Bende de aynı durum olmuştu. Kese kopmuştu yerinden. Benim doktor bir hafta sonra gel(!) dedi bir gün sonra ben düşüp bayılacak gibi olmaya başladım sürekli. Başka bi doktora gittim neyse ki acil kürtajla aldılar. Yani ben kendi doktorumu beklemeden yolunda gitmeyen bişeyler olduğunu anlamıştım. Bir de derler ki düşükte en önemli ipucu annenin artık hamile olduğunu hissetmemesidir. Gerçekten bu da olmuştu umarım yaşamaz kimse

Nasil yani kesenin koptugunu bile bilemi 1 hafta sonraya cagirdi? Ne diyim bilemedim valla. Cok gecmis olsun sanada. Sonucta ters giden birsey oldugunda hissettiriyor demek ki. Rutin kasik bel vs agrilarimiz disinda baska belirtiler veriyor anladigim kadariyla. En buyuk korkum hersey yolunda sanip kontrolde boyle birseyle karsilasmak cunku. Neyse delirmeden 9 ay bi bitse gu

Kızlar kesemın altında hafıf kanama alanı varmıs dun doktor soyledi karnın agrıyo mu diyede bende yok demıstım ama bugun yanlarıma bıle agrı gırıyo bnaa gore gaz agrısı sabah gunler sonra tuvalete cıkabıldım usuttummu anlamadım gaz agrısı ama acaba bu bahsettıgı karın agrısı olabılır mı korkuyorum

Bende once gaz sancisi sanmistim. Yani olabilirde olmayabilirde. Bende birde bas donmesi baslamisti ama. Kanaman var mi? Yat dinlen olmadi dr.unu ararsin.

Bende once gaz sancisi sanmistim. Yani olabilirde olmayabilirde. Bende birde bas donmesi baslamisti ama. Kanaman var mi? Yat dinlen olmadi dr.unu ararsin.
Yok cAnım gecendede aynısı oldu gecti sonra makatıma bıle sancı gırıyo dun arabada kılıma carptı galıba ama bu karın agrısı dediği boyle mi endıse ettım bende

Benimde cok merak ettigim sey bu en cokta evham yaptigim. Ya kalbi durduysa diyorum hep. Kotuyude cagirmamak lazim ama iste icimde bi korku. Sanirim rutin kontrolde ortaya cikiyor. Bi tanidigim durmus kac gun gecmis ustunden bebek buzusmus kurumus icerde demislerdi

Biraz buyuyunce kalp atislarini saglik ocaginda dinleyebiliyoruz ama 12. Haftadan sonra demislerdi.

Keseyi göremiyorum dedi, bıraktı. Bir de benim şiddetli mide bulantım vardı o da şıp diye kesildi. Germiştim kendimi arkaya o esnada kesenin koptuğunu ben de anlamıştım açıkçası neyse Allah yaşatmasın. Ben yurtdışında, imkanları çok kısıtlı aklıbaşında doktorun çok zor bulunduğu bir yerdeyim. İnşallah bu hamileliğimi sağlıklı bir şekilde tamamlarım sizle de kötü düşünüp karartmayın içinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…