2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Avcılar hospital tülay hanıma gidiyorm ilk kızımdada dr um oydu cok memnunum sen nereye gidiyosun

Avcılar hospital özellikle kadın doğumcuları çok kalabalık olmuyor mu? Hep çok sıra bekliyoruz şikayetleri duyduğumdan alternatif arayıştayım bende.

Medilife zaten fiyat olarak pek çok hastaneye göre çok uygun. Bende bhcg testlerimin hepsini orada yaptırdım, diğer hastaneler en az 3 katı fiyat istiyordu. Peki sen normalde de oraya mı gidiyorsun gebelik takibin için? Yani aslında merak ettiğim bahsettiğin testleri gidip bankoya söyleyip mi yaptırıyorsun yoksa dr'a gözüküp onun yönlendirmesimi gerekiyor laboratuara?

Kizlaarr çok mutluyum kalp atislarini duydum. Atislarini diyorum farkindaysaniz çünkü 2 tane bicirigim vaar çok şükür Rabbime

Ayyy ne güzel haber ya, inan beğen butonu 2 tane olsun iki kere basayım istedim :) Saglıkla sıhhatle kucağına al inşallah bebişlerini

Kızlar hayalimde, devlete bağlı doğum hastanesinde çatır çatır doğum yapıp eve gelmek var. Ne süslü püslü oda, ne abartılı jestler istiyorum. Son zamanlarda kazanç işine dönüşen doğum ve doğumgünü olayının endüstrileşmesi ztn midemi bulandırıyor. 20 tane dikişle canı burnunda yeni doğum yapmış kadının kafasına kurdeleli kukuleta geçirip 50 tane poz alınması.. Hele ki 1 yaşına gelen çocuğa sanki dünyaya gelen tek çocuk o'ymuş gibi cafe kapatıp, tüm yetişkinleri çağırıp, bütün duvarları 'bilmem ne 1 yaşında' yazısı ile donatmak.. Bana görgüsüzlük gibi geliyor.Sakin ve metanetli bir doğum ve annelik istiyorum. Maddi bir sıkıntım yok, çalışıyorum ama tercihim böyle olacak aksilik çıkmazsa. abimin eşi çalışmıyor, orta halliler ve kadın 3 tane çocuğu doğum hastanesinde bir kere şımarmadan doğurdu. Ve öyle yetiştiriyor.Onu çok takdir ediyor ve imreniyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda?

bizimde maddi sıkıntı yok inşa yapmak isterse zaten bir şekilde bulur ama nekadar boş ve gereksiz geliyor bana inan hiç aklımın ucundan geçirmedim. Daha henüz doğurmadın nasıl olur bilmiyorum bir psikolog olarak asla çocuk şımartmayı düşünmüyorum doğru kişilik için itidalli ve orta davranmak gerek

bizimde maddi sıkıntı yok insan yapmak isterse zaten bir şekilde bulur ama nekadar boş ve gereksiz geliyor bana inan hiç aklımın ucundan geçirmedim. Daha henüz doğurmadın nasıl olur bilmiyorum bir psikolog olarak asla çocuk şımartmayı düşünmüyorum doğru kişilik için itidalli ve orta davranmak gerek

Oy kuzum sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah.. çok güzel bir duygu onun oynayisini gönen.

Hadi bakalım artık hayırlısı yarın kaçta randevun ???

Bende siz gibi düşünüyorum ve oyle de yaptimda şimdikide abisi gibi olcak sade abartısız suslemesiz doğum ve dogumgunleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…