2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bende kullanmayacam heralde öyle çok bulantım yok ama hiç iştahım yok midem kötü hiçbirşey yiyemiyorum o yüzden verdi canım ama bende dayanırım senin gibi inşallah

Güzel isim bence :) Ben Ömer istiyorum tabi diğerleri alternatif

Kız olursa ne düşünüyorsun :)
Klasik isimlerin zamanı hiç geçmiyor aslında. Of kız için de hiç bilemiyorum Nil sanırım. Ama gerçekten bilmiyorum yani elimde tek seçenekler

Bende kullanmayacam heralde öyle çok bulantım yok ama hiç iştahım yok midem kötü hiçbirşey yiyemiyorum o yüzden verdi canım ama bende dayanırım senin gibi inşallah
İnşallah artmaz canım ben bi ara çok kötüydüm günde 7 kez kustuğum oldu. En ufak iyi ya da kötü koku kusma sebebi, e öyle olunca gücü kalmıyor insanın. Şimdi o halime göre çok çok daha iyiyim şükürler olsun ki. Galiba o kusma zamanlarımdan kalma bi kasık ağrısı oluştu bende, çok zorlamaktan ötürü. O hala geçmedi mesela. Tabi sebebi o mudur bilmiyoruz o bi tahmin sadece.
İştahsızlık geçer gücün yerinde olsun da :)

Begeniyorum ama inada biniyor sanki is sirf o dedi diye koymak istemiyorum sonra. Elif duru guzel oluyor aslinda ama bakalim ne olacak
Canim sana takiliyorum.yaa benim.ismim.de ondanelif ada da guzel.oluyor ama tabiki sen bilirsin anne babadan baska isim koyma.yetkisi olmamali hatta sadece anne koymali

Klasik isimlerin zamanı hiç geçmiyor aslında. Of kız için de hiç bilemiyorum Nil sanırım. Ama gerçekten bilmiyorum yani elimde tek seçenekler
Bence de, örnek veriyorum Ebrar, Tuana: Bi zamannnnnnlar ne kaaddddaarrr meşhurduuu :) Şimdi hiç duymuyorum. Bi dönem Mira patlaması yaşandı mesela O yüzden o tarz isimler düşünmüyorum pek. Bakalım bu sene neler çıkacak

Benim aklımda Özge de var bak Ay öğrensek cinsiyeti de kafa patlatsak şimdi bilmeden de kafa patlatmak istemiyorum

Benim aklımda Özge de var bak Ay öğrensek cinsiyeti de kafa patlatsak şimdi bilmeden de kafa patlatmak istemiyorum
Hiç hiç hiiiiççç sevmemm Özgeyi
Ama kibar bi isim.

Olsun düşünmesi de güzel ki. Biz evlenmeden önce de konuşurduk, olmayan çocuğumuza isim belirlerdik eşimle

Kız olursa Arya koymayı düşünüyorum ben kızlar:))
Çok şükür ki geçmiş canım darısı bana ve bütün sıkıntıda olanlara inşallah:) bebisler iyi olsun da katlanırız iştahsızlığa da halsizliğe de:)

Canm ayrıntılı anlat :) karından mi baktı ?? Ne testleri yaptı? ? :)) hadi gözün aydın çok sevindimmm darısı başıma inşallah

Kızlar kan testlerini yaptırmayan kaldı mı ya ben çok mu geç kaldım Perşembe alıcam daha sonuçları

Canm ayrıntılı anlat :) karından mi baktı ?? Ne testleri yaptı? ? :)) hadi gözün aydın çok sevindimmm darısı başıma inşallah
Karından baktı evet bütün testleri yapıyorum dedi hormon biyokimya filan işte bi saate çıkar sonuçlar çok harika bi duygu canım yaaa hala ultrason kağıdına bakıyorum:)) 3 ayı bitirene kadar 15 günde bir çağıracam dedi daha sonra ayda 1 gelsen yeter dedi. Senden de güzel haberler bekliyoruz canım:)))

Ayyy inşallah canm sağol ya . Son 3 gün kaldı inşallah. Ultrason resmini atar mısın canm çok merak ettim

günler akip geçiyor.. gözümü kıpırdamadan...
akşamlari olduğunda uyuyakaliyorum resmen...
dün bulaşık yıkıycaktim. eşime yıkatirdim nabim uyuyakalmişim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…