2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Merhaba kızlar oğlumun iştahsızlığı halen devam ediyor bütün gün hiçbirşey yemiyor. Sinirlerim iyice yıprandı. Bebişine iştah açıcı şurup veripte işe yarıyan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Mrb canım. Benim kızım da çok istahsiz malesef.artık zorlamiyorum onunla inatlasmak daha da zora sokuyor herşeyi .canı istediği zaman bayagi güzel yiyor.4 5 saat ac kalacak öyle yiyor o zaman da öğünlerin hepsinde yemek yememis oluyor bu kez de gece uyanıyor. Çok zor çok büyük sabır gerekiyor.saat 10 kahvaltı yapıyor. 1 den 3 e kadar uyuyor.corba yiyor.sonra aksama kadar hiç bişey yemiyor akşam yemekten sonra 2 portakal suyu içiyor yatmadan mama ya da süt içip saat 12 gibi yatıyor saat 3 de tekrar uyanıyor emin yatıyor. Sonra 6 gibi tekrar kalkıyor mama içip yatıyor biz de böyle

Benim bu aralar hiç yemiyor artık. Ondan dolayı morelim bozuluyor bende uzun süre aç bırakıyorum yinede değişen bişey yok. Sabah kahvaltısını bile yapmıyor, bizde gece beslenmesi yok biberon almıyor alsa bende gece süt ya da mama vericem ama almıyor. Ne yapıcam bilmiyorum. Ama uzun süredir düzelmiyor. Rabbim sabır versin diyorum.

Bizimde aynı sanırım gerçekten iştahsız bi çocuk hep böyleydi zaten dönemsel bisey değil dişte çıkmadı başka dr bi mama verdi eczanede sarılığı bittikçe al dedi bi heves denedim bu iştahsız bebekler için ve zayıf bebekler için ekstra kalorili ve vitaminiymiş ağzına sokmadı çıkara çıkara bi hal oldu keşke mamaya alışsaydı çok verdim ama alışmadı ne güzel yap biberon içsin ben mamaya karşı değilim ama 2 oğlumda ağzına sokmadı ısrarla verdim aç bıraktım yok illa meme oda yetmiyo işte bi damlacık çocuk hiç serpilmedi abiside emdi mama istemedi ama kaşık yetistiremiyodum çok iştahlıydı 1 yaşındayken yemek tabağında yiyordu bu çay tabaginda

Uykusu teke inenler, bebekleriniz sabah kaçta uyanıyor? Benim kızım doğdu doğalı sabah 7yi uyurken görmez. O sebeple henüz iki uyku uyuyor.
ben uykuyu gece alıştırmaya çalışıyorum şu an 15 e yeni girdi. uyku uzun saatlere girme zamani şu anda. belirlenmeye şimdiden başlamaliyiz. kızım bazen tek uyku bazen iki uyku... 11 de uyutup 5 te uyanmaya başladi uyku düzene sokmaya çalışıyoruz. nasıl yapıcaz bilmiyotrum çok karışık istediği kadar uykuasu geliyo beliryemiyorum.

benim kızımda istahsiz bide emmiyor pek. birakcak gibi..
zorlaa yemek yediriyorum yoksa yemicek ya.
şu ana iki dişi çikti üçüncü çikacak .maşallah.

Evet yeni basladım sebamed hamileler için catlak kremi sabah aksam gratisten 75 tl ye almıstım

cokuzun zaman olmus sizyazali bu tukuruk sorununu ama Bende ayni durumdayim poset poset tukuruyorum agzim yada oldu 14 haftalik gebeyim sizin tam olarak nezaman gecmisti..Ben artik dayanamiyorum

cokuzun zaman olmus sizyazali bu tukuruk sorununu ama Bende ayni durumdayim poset poset tukuruyorum agzim yada oldu 14 haftalik gebeyim sizin tam olarak nezaman gecmisti..Ben artik dayanamiyorum
Benimde bu sorunum var malesef elimde peçete geziyorum .... cinsiyet belli mi

Merhaba.
Dayanılacak gibi bişi değil yaşadım biliyorum. Ağzım çeşme gibi akardı, elimde pet bardakla gezerdim. 8. 9. haftalarda çok yoğun bi şekilde başlamıştı, hiçbir şey kâr etmiodu. 5.aydan sonra biraz hafifledi, sakızla idare etmeye başlamıştım. Doğuma kadar geçmedi maalesef. Kızım doğdu 4-5 gün sonra bitti. Çok zor bir hamilelik geçirdim. Tükürük, kanamalar çok zor günlerdi. Ama hepsi geride kalıyor merak etmeyin, unutuluyor. Tükürüğü bastıracak bişiler deneyin. Leblebi, sakız falan denediniz mi? Sizin ilk bebek mi?

cevabiniz icin cok tesekkur ederm..benim ilk gebeligim benimde 1aydir bu sekilde suan 14 haftalik gebeyim cesme gibi akiyor elimde poset hatta suan sinirden agladim hep moralimbozuk hayattan tad alamiyorum biran oncegecsin istiorum..cok sey denedim kar etmedi ..ins 5.aydan sonra azalir sizin gibi..tekrar cok cok tesekkurederm beni en iyi siz anlarsiniz

bu arada gozunuz aydin bebisinize sag salim kavusmusnuuz sizin adiniza cok sevindim:)

sizi cok iyianliyorum bende posetlerle geziyorum cok mutsuzum 1 aydir bu sekilde ..erkek sizin Bellimi cinsiyet
Yok ben 11. Haftadayım genelde kız olursa bulantı çok oluyormuş deniliyor .. geçecek inşallah ben 3 ayın dolmasını bekliyorum inşallah geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…