2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Geçmiş olsun gözün aydın kıyamam ufacık biyerlerini vurunca ağlayıp huzursuz oluyorlar çok normal o hareketler sağlıklı günler insallah

Merhabalar oğlum 1 yaşında bu aralar hasta biraz ama hastalığına göre aşırı huZursuz yüksek sesten korkuyor bana yapışık yaşıyor resmen ona yemek hazırlamak bile işkence haline geldi benim için. Korkusu biraz fazla geliyo bana sesli bi oyuncak görünce başta korkuyo bi sğre sonra eline alabiliyo. Mesela sandalye ğzerindeki çantayı ya da herhangi bir şeyi düşürünce de korkuyor ve hızla yanında kim varsa ona gidip sarılıyor bunlar normal mi sizce? Ben 9 ayşıkken ayırdım odasını oğlumun bizimle uyuyamıyorsu her sese uyanıyordu odamız küçüktü de terliyordu çok kayınpederim erken ayırdıbız ondan korkuyor diyor olabilir mi bu

Çok şükür çok geçmiş olsun atlattınız Öpüyorum kuzuyui

çok şükür atlattınız, çok geçmiş olsun

Geçmiş olsun gözün aydın kıyamam ufacık biyerlerini vurunca ağlayıp huzursuz oluyorlar çok normal o hareketler sağlıklı günler insallah

sağolun canlarr

Dr a sormalısın bence herşeyin fazlası zarar benimkide yanımdan ayrılmaz ama korku konumuz yok 9 yaş ta çok geç ayırmak için bence şu anda ayrı yatabilir odasına telsiz vs koyman yeterli geçici bi süreçtir belki ama genede bi uzmana sormak lazim

ben bu ay yaptıracağım menenjit aşısını. Bence çok önemli.

Günaydın nasılsınız bebişler nasıl bizde yeni dişler gelicek sanırım huzursuz altta 2 tane var okadar baya yavaş çıkıyo sanırım

Kızlar yemek öğünleri işkence haline geldi bizde bir de 3 gündür gece uyanıp ağlıyor 1 saat oyalanıyoruz tekrar uyuyor. Akşam yemeği saati geldi halen sabah kahvaltısıyla duruyor hiç bir şekilde ağzını açmıyor. Böyle olması beni çok geriyor. Allahım sabır versin diyorum.

Emmiyosa belki yetiyorum diş döneminde muhtemelen bi sıkıntısı var bizimkide istahsız

Emmiyosa belki yetiyorum diş döneminde muhtemelen bi sıkıntısı var bizimkide istahsız
yok Can'ım memeyi bıraktı gibi günde bir defa canı isterse emiyor yoksa almıyor. Dişten olabilir şimdilik 3 dişi var iki alttan bir tane de üstten yeni çıktı. Halen iştahsızlık devam ediyor malesef inşallah geçicek.

Bizimkide bu saat oldu bi kahvaltı yaptı zayıf zaten miğde küçüldü iyice şimdi karşı komşuya gittik bizimkinden 2 ay küçük baktım bizimkine minicik kaldı çocuğun yanında ama yemiyo napayım iştahsız öbür çocuk maşallah nazar değmesin ne verseler yiyo tosuncuk gibi

Aynen bende midesini küçüktücek diye korkuyorum ondan sonra hiç yemez. Gelişim olarakta küçük kalmasını istemiyorum hemşire boyunun uzaması için beslenmesinin iyi olması gerekir dedi. Kilo alıcakki sonradan boyuna versin dedi. Bir hafta yine böyle yememişti sonra düzelmişti. İnşallah yine düzelicek kuzucuklar:) Allah yardımcımız olsun.

Bende aşırı sinirleniyorum ağzında bekletiyor yarım kase yemesi tam 1 saat kahvaltı 6 lokma çay yada meyve suyuyla zorla yutturuyorum 1 saat tüm işlet kalıyor çok ama sinirleniyorum elimde değil onada yansıyor. Bugün sakindim hep sabrettim azıcık daha iyiydi. İştahsızlık bizdede hatsafhada yavaş yavaş ilerledi. İnş düzelir boyu vs umrumda değil o iyi Hissetsin yeter ama yetmeyince karnı açsa çok ağlıyor yedikten sonra ondan sakin oyuncusu yok haliyle yemezsede ağlamaklı hep insanda beyin kalmıyor inan. Ne zormuş çocuk büyütmek Allah yavrularımıza güç versin. Çok eziyeler çekiyorlar büyüyene kadar.

Kızlar çok girmek istiyorum size yazmak istiyorum kuzularınızı merak ediyorum ama yakup ayakta uyumadığı için artık telefona vakit kalmıyor çevre ediniyorum burda yakup için yavaş yavaş onlarla git gel ev yemek haylaz oğluş derken bazen hiç giremiyorum bazende okuyup çıkıyorum. sizleride kuzularıda özledim destekçi annemelerim benim iyiki varsınız. Sizin desteklerinizi hiç unutmicam.
Yakup yeni yürüyor hamdolsun fıldır fıldır hiç durmuyor yorulmuyor çok ama çok aşırı tatlı oldu. Kumandayla tvyi kendi açıp kapatıyo kırmızı düğmeyle. Sıcak biliyor pis ne demek onu biliyor sıcak üflüyo pis ööö yapıyo. İş adamı gibi kulağında telefon bıdı bıdı dolanıyo evde biz içimiz gide gide ona bakıyoruz . kaşık çatal kullanmaya çalışıyor. Çoraplarını ayağına giydirmeye çalışıyor ittirip falan . Teyzelerini ve kuzişlerini öpüyor :-* bir ay önceki halimiz. :)

Eklentiler

• IMG_20180412_003859.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 89
Maşallah yakuba çok yakışıklı çok tatlı. Bizde daha yürüme yok çekyatta tutunuyor. Darısı bize olsun inşallah. Yeme konusunda bende sabredip bekliyorum bakalım ne zamana kadar böyle devam edicek.

Kızlar günaydın. Oğlum dün emziğini dişleriyle ısırıp yıtmış. Normalde emziğine aşırı bağlı. Emziğin yırtık olduğunu anlayınca çekmiyor çığlık çığlığa ağlıyor gece beni mahvetti sabaha kadar ağladı emziği uyku arkadaşlı aynı emziğin yenisini aldım dün Onuda sert diye almıyor. Eskisini veriyorum sırf uykuya dalsın diye onuda kabul etmiyor. Nasıl geçicek bu durum. Aslında emziği bırakması 1 yaş için en uygun dönem. Uykuya dalmıyor emzik çok rahattı uyandığında veriyordum hemen dalıyordu. Şimdi sinirlenip ağlıyor. Ne yapmam gerekir tecrübeli olan var mı bu konuda tavsiyeleriniz nelerdir.

Bebeğini bilmiyorum cnm ama ilk uykuya dalar dalmaz ağzına ver ağır oluyor ilk uyku uyanmaz emzikte yumuşar biraz en azından

Maşallah yakuba çok yakışıklı çok tatlı. Bizde daha yürüme yok çekyatta tutunuyor. Darısı bize olsun inşallah. Yeme konusunda bende sabredip bekliyorum bakalım ne zamana kadar böyle devam edicek.
Amin canım inş düzelirler benimki yine hiçbirşey yemesi herşeyi çıkardı illa merasim yapıcaz herkes olucak öyle yicek yoksa yeniyor yesin diye sürekli gezmede misafir ağırla öyle geçiyor

canım geçmiş olsun bayadır girmemiştim, iyidir inşallah şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…