2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
ben bu ay yaptıracağım menenjit aşısını. Bence çok önemli.
menenjit aşısı bilmiyorum
geçenlerde kızım havale geçirdi.
ama hemen önlem aldik.
ilaç geçitti 2 yaşindan önce önermemesi gerekiyordu. doktor verdi kızım 11 aylıktı.
ben yaşadim. hep göz kulak olmaya başladim bişey olunca korkutuyorum eşimi eşim de bak dövecem seni diyo (gerçekte dövmez korkuttuğum için öle diyo)
nabim havaleden sonra panik geçirmeye başladim kızıma bişey olcak diye korkuyorum

Amin canım inş suan göz egzersizi yaptırıyorum bakalım inş düzelir rabbim senin kızınada sifa verir inşallah
benim kızımda gözünde çapaklığı oluşuyordu.
bi ara banyo yaptırdum hemen masaj yaptım o günden beri çikmadi maşallah.
banyo sorasi masaji dene belki iyileşir:)

Allah esirgesin canım, cok gecmiş olsun.

Kızlar mrb.bebegi istahsiz olan anneler tahlil yaptıran var mı aranızda acaba?kızım şu aralar surekli emmek istiyor kahvaltı yapıyor aksama kadar hiç bişey yemiyir.gece de sürekli emmek için uyanıyor .mama ya da sut de icmiyor geceleri.yemek zamanları işkenceye dönüyor. Çok sinirleniyorum.çevremde aç olunca yer üzülme diyorlar eşim de dahil.ama ben tatmin olamıyorum. Tahlil mi yaptırdım acaba diyorum

Merhaba Can'ım benim oğlumda aynen neredeyse 1 ay olacak iştahsız yemek öğünleri işkence haline geldi ağzını açmıyor. Normalde bir kaç kaşık kahvaltı yapıyordu bu gün onuda yapmadı. Saat 10 da kahvaltıya başladık tam bir saat uğraştım hiç bir şekilde yemedi. Evin işini bile yapmadım çok kafaya takıyorum morelim bozuluyor hiçbirşey yapmak istemiyorum. Sabır çekiyorum sadece. Süte daha başlamadım. Bilmiyorum ne olacak inşallah düzelir diye umut ediyorum.

Benim kızım da bi bakıyorsun bir kase corba yiyor yogurt yiyor sonra ne oluyorsa hiç bişey yemiyor bişey yedirmenin imkansız oluyor.tüm gün tek derdimiz ona yemek yedirmeye çalışmak .benim sinir sistemim bu durumu kaldiramiyor aşırı sinirleniyorum.çevremde kendim yemek yemeyi şu içmeyi unutuyorum. Sürekli emzirmekten ve kendim de iyi beslenemekten kendim de vitamin siz kalmışım.

Benimde aynen bütün günümü ona ayırıyorum kendimi unuttum. Keşke benimkide emse günde bir defa çok kısa emer sonra memeyi ısırmaya başlıyor benimde Can'ım acıdığı için çekiyorum ister istemez. Değişik yemekler deniyorum yinede işe yaramıyor. Allah yardımcımız olsun.

Bizimde günün çoğu yemek yedirmeye çalışmakla geciyo mikro dalganın önünde pencerede damacana da daha birsürü yerde iştahsız zor

buda gecici ve nerdeyse her annenin yasadigi bir surec malesef ac kalmalarina gonul razi olmuyor ister ostemez uzuluyor insan ben bardakla muzlu sut iciriyorum yada balli muzlu sut yakup tatli hastasi tuzluya daha istahsiz ins gecer meyve suyu corba vs deneyebilirsin kasikla gergin anlariniz olduysa agzini acmaz kasiga.

Gayet normal depolarin bosalmasi vitaminsiz kalmamiz ve vitaminsizlikren dolayi gergin olmamiz ama onlarida anlamak lazim ben sinirlenmek yerine azicik aglasada yemegi tattirmayi deniyorum sonra isterse veriyorum istemezse kaldiriyorum benim ki malesef agzinda bekletip cikariyo evde temizlik yapmaktan mahvoldum agzindakini cikar oyle kalk diyemiyorsun bebek sonucta gesip hop bir yere cikarip eliyle siviyor
tepki yerine parmagini agzina sokabilirsin cok pratik kesiyor aciyi :) onlar icin agizkarindan aniden cekmek bile yetiyor tepki olarak

Kızlar hamilelikte diş ağrısı çeken varmıydı ve ne yaptınız öyle böyle değil gece başlıyor ağrımaya uykusuz kalkıp okula gidiyorum kabusum oldu dr 4. Ayda anca bakabiliriz dedi

Kızlar, yavrularınızın uyku düzeni nasıl?
Benim minnoş iki defa gündüz uykusu uyuyor..acaba ne zaman gündüz uykusu teke inmeli ya da iner. Fikriniz var mı?

Kızlar hamilelikte diş ağrısı çeken varmıydı ve ne yaptınız öyle böyle değil gece başlıyor ağrımaya uykusuz kalkıp okula gidiyorum kabusum oldu dr 4. Ayda anca bakabiliriz dedi
Canm merhaba ben 11.haftamda asiri sıkıntı yasadigimdan cektirmek zorunda kalmistim Allah yardimcin olsun diş agrisini en iyi ben bilirim Allah sifa versin

Kızlar, yavrularınızın uyku düzeni nasıl?
Benim minnoş iki defa gündüz uykusu uyuyor..acaba ne zaman gündüz uykusu teke inmeli ya da iner. Fikriniz var mı?
Bizimki bu ara teke indi bende daha bugün düşünüyordum acaba teke inmesi onu kötü etkiliyormu ki diye daha tam fark edemedim

Bizimki bu ara teke indi bende daha bugün düşünüyordum acaba teke inmesi onu kötü etkiliyormu ki diye daha tam fark edemedim
Ben de kendim denesem mi teke indirmeyi diye düşündüm de o yüzden buraya bir sorayım dedim. Sağol esmerm:)
Naber? Nasılsınız? Hamza nasıl? Yürümeye başladı mı? Nasıl durumlar

Uykusu teke inenler, bebekleriniz sabah kaçta uyanıyor? Benim kızım doğdu doğalı sabah 7yi uyurken görmez. O sebeple henüz iki uyku uyuyor.

Bizimki tek uyudu mu akşam 7 gibi uykusu geliyo kötü bi saat tabi gece uykusu için 2 kere uyutuyorum bi 10 gibi uyuyo yarim yada 1 saat bide 3.5 gibi uyuyo aynı şekilde gündüz uykusu çok kalitesiz sürekli uyaniyo 1 saat de 3 kere kalkıyo yada ayağından bıraktığım gibi uyaniyo eğer ayağımda tutarsam 2 saate yakın uyuyo arada uyandıkça az sallıyorum öyle 2 saat uyuyo ama be de istiyorum uyusun bırakayım işime bakayım uyanıkken zaten arkasında dolaşmaktan zor iş yapiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…