2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bizimkide herseyi yemiyo seciyo bu aralar tavugu sevdi but hasliyorum 1 tane iyice hasliyorum ama 1 patates haşliyorum patatesine 1 cay kasigi tereyag azcik tuz ve kasar peyniri rendeliyorum 1 yemek kasigi süt koyup püre yapiyorum catalla eziyorum butuda derisini alip etini koyuyorum catalla ezip hepsini karistiriyorum 1 kasik yogur koyuyorum yanina cok seviyo bi dene istersen

İşte püre olan birşeyin içinde pütür kabul etmiyor. Tavukta sevmedi dediğin gibi aşırı yemek seçiyor bahartlı acılı şeyleri çok seviyo. Çok şükür akşam üzeri epey aç bıraktım yediklerimizden yedi için rahatladı dünya benim oldu o iştahla yerken. Pütürlü alışması lazım her yere blender götüremem ben evde hazırlık yapamam 5 yaşına kadar. Ama tabi onun tercihi olmasada aç bırakıcak halim yok akşam yemeseydi muhallebi vericektim mecbur

1 yaş atağı sanırım. Uyandığında babası alıyor, ona bile ağlıyor illa ben alıcam. Güzel ama zor bir evre:)
ayy onu hiç sorma ağlama nöbeti tutunca ve baba ne başka bişey sadece benim kucagim ve oturmak yok evin içinde gezicez

bizimkide ayni putursuzu bile ogurüyor o yüzden o an ne sekilde yemek istiyorsa ver güçsüz kalmasın ama elini boş bırakmalı puturluden vazgecmesin

Kızlar hamileyim Ömer henüz yaşını doldurdu emziriyorumda sakıncası var mı
ay hayırlı olsun rabbim gücünü kuvvetini arttırın facebookta emzirme sanatı diye bu grup var oraya bi bak cevapları bulursun zaten

bizimkine öyle zoraki yedirdim misafir vardı lavabonun yanina oturttuk suyla oynarken yedi amma üst baş sırılsıklam sonra degistirirkende ağlama krizi giydiremedim ustumuz çırılçıplak battaniyeyle kaldık oyle

Merhaba Mart anneleri, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etmiştir inşallah bebislerinizi. Sizi çok tebrik ediyorum.

Mümkünse bi sorum var cevaplayabilirseniz çok mutlu olurum

Inşallah Nişan sonu Mayıs başı bizim bebek de gelecek hayırlısıyla, 27.haftada doğum pozisyonu almıştık ama şu an tekrar döndü ayakları kasiklarimda kafası da gogsumde

Sizin bebisler ne zaman döndü? Benimki tekrar döner mı kızlar? bana umut verin ya. Dönmesi için ne yapılabilir?Tecrubesizlik bir de işte korkuyorum dönmezse diye şimdiden cevaplar için teşekkürler

bi arkadaşım yakın zamnda doğum yaptı onunda son ana kadr dönmedi hatta dr sezaryen diyordu ama çok şükür sanci
anında donmus ve normal doğum yaptı daha erken boşuna stres yapma

bi arkadaşım yakın zamnda doğum yaptı onunda son ana kadr dönmedi hatta dr sezaryen diyordu ama çok şükür sanci
anında donmus ve normal doğum yaptı daha erken boşuna stres yapma
Yaa gerçekten mi çok teşekkür ederim canım içime su serptin, inşallah döner tekrar

Yaa gerçekten mi çok teşekkür ederim canım içime su serptin, inşallah döner tekrar
canım dedim ya stres yapan imkanın varsa bol bol yürü dr bi danis dönmesi için ne yapabilirdim diye haaa sen gerekeni yaptın olmadıysa buda allahın takdiri bak bu gruptakilerin çoğu sezeyan oldu en mükemmel hamilelik geçiren bile son ana kadar ne olacagi belli olmaz tevekkul et

Haklısın canım ben elimden geleni yapayım da olmazsa Allah'ın takdiri hayırlısı buymuş deriz. Çok doğru söylüyorsun çok teşekkür ederim

Her çocuk bir olmaz canım 5 yaşına kadar değişir merak etme benim oğlum 4 yaşında biz nasıl yiyorsak öyle yiyo küçüklerde pütürlü yerdi ama bu istemiyo her çocuk bir olmuyo biraz dişler çoğalınca alisirlar

ben normal doğum yaptım canım. Doğumhaneden yürüyerek çıktım. Hiç doğum yapmamış gibiydim. İnsallah seninde doğumun benimki gibi güzel gecer. Allah yardımcın olsun.

Dikkat edeceğin tek konu emzirmek. Emzirme ile alakalı sosyal medya hesaplarını incele, gerisini yaşayarak öğreniyorsun.

37 de döndü benimki , döner merak etme.

Geçen sene bu zamanlar ben de bugünleri göreceğime inanmazdım:) bana geçmişse vakit herkese geçer,eminim..
Bebeğin beslenmesi-gazını çıkarması temel şey zaten ilk zamanlar,sonra zamanla gelişiyor herşey. Diğerleri de zamanla oturuyor. Umarım ilk zamanlar yardımcı olacak birileri vardır.
Korseyi benim doktorum önermemişti. Kasları tembelliğe alıştırıp,sonradan toparlanıp sıkılaşmasına engel oluyormuş. Sıcak tutsun diye bir şalla hafif sıkı sarabilirsin. Hem belini koruman önemli,soğuktan-ani hareketten.
İlişki konusunda da önemli olan senin hazır olman. O konuda da bedenini dinler,bakarsın.
Allah sağ salim kucağına almayı,güzel güzel huzurla,sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

cook tesekkurederim size de bol gulucuklu saglikli vakitler dilerim bebeginizle:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…