2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar morelim çok bozuk ve çok yorgunum oğlum neredeyse bir haftadır günde 2 defa uyutmaya yakın ağlama krizine giriyor hiç kucağı sevmeyen çocuk ağladığı Zaman kucak istiyor alıyorum sakinleştikten sonra uyutuyorum çok ağlıyor bir yeri mi ağrıyor anlamadım. Bu geçici bir durumdur inşallah. Böyle devam ederse çok zor olacak. Bu arada hamileyken emzirmeden konuşmuşsunuz normalde bizde emzirmezler tabii herkes farklı arkaş sormuştu fikir olsun dedim.

Kızlar morelim çok bozuk ve çok yorgunum oğlum neredeyse bir haftadır günde 2 defa uyutmaya yakın ağlama krizine giriyor hiç kucağı sevmeyen çocuk ağladığı Zaman kucak istiyor alıyorum sakinleştikten sonra uyutuyorum çok ağlıyor bir yeri mi ağrıyor anlamadım. Bu geçici bir durumdur inşallah. Böyle devam ederse çok zor olacak. Bu arada hamileyken emzirmeden konuşmuşsunuz normalde bizde emzirmezler tabii herkes farklı arkaş sormuştu fikir olsun dedim.
Büyüdükçe endişelerde büyüyor meğer gaz en kolayıymış. Geçicidir canım merak etme belki azıcık daha erken yatırman gerek yorgun vs olabilir. Hareketlendiler daha çabuk yoruluyorlar.

bizimkine öyle zoraki yedirdim misafir vardı lavabonun yanina oturttuk suyla oynarken yedi amma üst baş sırılsıklam sonra degistirirkende ağlama krizi giydiremedim ustumuz çırılçıplak battaniyeyle kaldık oyle
Ehh yesinler diyoruz her kılığa giriyoruz napalım :KK70:. Sanki azda yeseler yarıyor artık yakup önceden bu kadar aç kalsa hemen verirdi 200,300 gr
Her çocuk bir olmaz canım 5 yaşına kadar değişir merak etme benim oğlum 4 yaşında biz nasıl yiyorsak öyle yiyo küçüklerde pütürlü yerdi ama bu istemiyo her çocuk bir olmuyo biraz dişler çoğalınca alisirlar
aslında muhallebi de yemiyor artık herşeyi ağzında bekleyip tükürüyor anca zorla kaç lokma. Dışarda simit bile kendi yiyor kıraker vs. Evde inat biraz. Birde keyfi çekince pütürlü mütürlü görmüyor gözü sorun onda değil iştahdaymış. Bakalım bugün sadece 5 lokma filan yedi bu saate kadar

1 yaş atağı diyebiliriz canım. Ömerde de vardı o, yanağını yanağıma yaslayıp kucağımda dolaştırıp sakinleştirip sonra omzuma yatırıp uyutuyorum o siniri tuttu mu. Benimkinin oyunda aklı kaldığında öyle yapıyor:)

Bu arada kızlar, 9.ayda malum parmaktan alınarak sadece kan değerine baktıklarını söylemiştim aile hekimliğinde, gittiğimiz çocuk doktoru parmak ucundan bakıldığında kana su karışabiliyor ve hatalı sonuç verebiliyor demişti ve oğlumda öyle oldu. Aile hekimliğinde 13.6 çıkmıştı sonuç, kan tahlili yaptırdık dün 10.3 çıktı. Kan ilacı kullanıcak bu durumda. Aklınızda olsun, o kan sonucuna çok güvenmeyin maalesef.

Bu arada yemek konusu bizde hala aynı:) yemiyor. Atak dönemi olduğu için ve 4 diş birden çıkardığı için saygı duymaya devam ediyorum. Emiyor çok şükür. Vitamin değerleri çok iyi maşaallah, onun için akışına bıraktım. Bakalım belki kansızlığı düzelirse iştahı da atak geçince tam yerine gelir ümidindeyim. Hayırlısı:)

Kızlar dr a gittim iki kese gördü napcam ben ya kafam allak bullak
canım veren Allah kolaylığınıda verir bir müddet yanında yakının varsa o yardımcı olursa atlatırsınız zor dönemlerini. Kesin ikiz gebelik diye konuştumu yoksa keselerden boş olan olabilir vs dedimi

canım veren Allah kolaylığınıda verir bir müddet yanında yakının varsa o yardımcı olursa atlatırsınız zor dönemlerini. Kesin ikiz gebelik diye konuştumu yoksa keselerden boş olan olabilir vs dedimi
Diğer keseyi gösterirken küçük bir şey görüyorum içinde dedi 1 hafta sonrasına randevu verdi çok zor olacak benim için kara kara düşünüyorum

Diğer keseyi gösterirken küçük bir şey görüyorum içinde dedi 1 hafta sonrasına randevu verdi çok zor olacak benim için kara kara düşünüyorum
Vardır bir hayır hayırlısı olsun benimde tüp bebekti ilk gebeliğim 2 kese gözüküyordu aynen 1 hafta sonra gel dedi tek kese kalmıştı belki öyle biseydir

Mutlaka senin için hayırlı olan olucaktır canım. İçin ferah olsun her iki durumda da .
Evet öyle ama içim bi buruk
hayırlı olsun canım gebeliğin...ikiz de olsa kısmetleri varmış.sağlıklı olsunlar yeter.
Kısmet haklısın inşallah değişir
kızlar salı günü kızımın göz ameliyatı var.anestezi alacak...günlerdir çok kötüyüm..dualarınızı bekliyorum.
Allah şifa versin inşallah çok kolay geçer

X