2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Demi:) benim kızım da aynen senin oğlan gibi yapıyor burnu kiristirip öyle yemelik ya öpüp koklayıp duruyorum masallah bu zamanlar en güzel zamanlardır hiç şikayetçi değilim uyumayinca ben sinir oluyorum napim:)

İ
Aynen bakıp bakıp bu halleri de biticek diyorum öpmeye doyulmuyorrr. Ben uykudan yana 1 yaşından önce ümidi kestim. Düzeni anca ozaman biraz olur belki. Uyku düzeni tam oturur oturmaz 2.yi istiyorum inşallah yanlız kalıcak canı sıkılıcak korkusu başladı bende

İkinci çocuk ne acelesi mübarek:) sıkılmaz ya beraber oynarken büyür o :) ben bu müddetten sonra2.yi düşünmüyorum. İse basliycam Allah'ın izniyle 5-6 yaş olsun sora:)

2. Dedinmi düsüncen :)) kısmet tabi beni yordu 2. Yani konu ikisinin yükü oluyo 1 tanede sıkıntı yok tabi etrafında aile falan varsa belki benim kadar yorulmazsın ozaman ben tek başına burda koşturdur

LifeandFeel benim kızın da uykusu çok fenaydı geçen haftaya kadar. Sebebinin karnının iyice doymaması olduğunu düşünüyorum. Sütüm yeterliydi ama yeterince doyurucu değildi sanırım. Bikaç yemek kaşığı kadar tarhana çorbası ve kahvaltı(kaşık maması,muz,yumurta sarısı) yediğinden beri 2 saat üzeri kesintisiz uyumaya başladı. Belki sende de öyle bi durum vardır. Bu arada benim kız arada derede büyüdüğü için:d onun uykusu bebek arabası,araba,kucak,meme çok nadir kendi kndine şeklinde başlıyor

İkinci çocuk ne acelesi mübarek:) sıkılmaz ya beraber oynarken büyür o :) ben bu müddetten sonra2.yi düşünmüyorum. İse basliycam Allah'ın izniyle 5-6 yaş olsun sora:)
Ben hemen istiyordum yakup alerji olunca yordu beni bu kendini kurtarmasını bekliyorum bez yemek uyku hallolsun 2. istiyorum. 5,6 yıl ara vermeyi hiç düşünmedim. Forma girdikten 1,yıl sonra sil baştan hamile kalmak moral bozucu olur benim olur
Yakup kendini kurtarsın bez uyku vs istiyorum açıkçası Allah ne takdir ederse öylede bir sn dinlemiyorum böyle. Yakup yıpranmayacak dereceye gelsin helebi :)
her uyku öncesinde ek gıdayı yer üzerine emer uyur gecede iki meme muhallebi yer. Bizim tek sıkıntı ayakta sallamaya alışması uyku kalitesi bozuk oluyor böyle işte. . Kıyamam kuzuya yerim onu :-*

Aynen bende. Rabbim istiyene versin inşallah. Biz beş kardeşiz tabi oyun arkadaşı olarak iyi ama kaliteli bir yaşam için bence en iyisi ara olması ve her çocuğun kendi çocukluğunu yaşamasına izin verilmesi. Ben hiç çocuk olamadım abla olarak doğmuş gibiyim.

Merhaba kızlar kızım 2,5 aylık, başım çatlıyır ağrıdan günlerdir deli gibi ağrıyor uykusuzum.. gğndğz zaten uyumaya fırsatım kalmıyor gece kızım yatınca hemen yatıyorum uyuyayım diye çok uykum var ama bir türlü dalamaıyorum maalesef bej dalana kadar çocuğun uyanma saati geliyor birkaç saat uykuyla duruyorum resmen günlerdir tükenmişlik içindeyim ... Bazen dizi açıyorum kulaklıkla dizi izliyorum yatakta uyuyakalayım diye ama o da etki etmiyor kendi kendime de dalamıyorum sizce ne yapmalıyım, doktor derdime bir çareeee

Ben en küçüğum çocukluğumu yaşadım:) ama eşim de 5 yaşında abi olmuş görümcemle arası 5yas. Bence normal. Kayınvalidem iki çocuğu arası 5yas rahatlıkla büyüttüm diyo o yüzden acele etmeyin dedi. Kızım okula başlamadan evvel kardeşini sevsin istiyorum nasıl olacaksa bilemiyorum orası Allah bilir rabbim nasip ederse insallah

Yanında annen yokmu yada görümcen kaynanan dinlemeye fırsat versin bence

hazır alma ya, evde yaptığın kötü de olsa doğaldır ve en azından ne kemiği:)olduğunu biliyorsun.oğluma da kendi pişirmediğim bir şey yedirmedim, bunda da yediremiyorum.öyle uzun kaynatmıyorum.3-4 saat kısık ateşte kaynayınca zaten kemiği bile lapa oluyor.suyu soğuyunca kalıp gibi oluyor.bence yeterli.

ahh,kilosu da az evet ama doktorlar motor gelişime bakıyorlar ve iyi diyorlar.beklemekten başka çare yok zaten.irtibatı koparmayalım olur mu?her ay özelden de olsa haberleşelim doktorların önerilerini.

Tabiki olur , sizinki emeklemeye başladı mı ? Ben ay başında tekrar kontrole gidicem bu arada benimki 2 mart dogumlu erkek bebek sizinkinin cinsiyeti neydi ?

Kimse yok maalesef yalnızım
Bir günlük işi ve yemeği bırakın hazır yiyin gündüz sadece bebeği güzelce duş aldırıp iyice doğurup uyuttuktan sonra uyumayı deneyin. Başın ağrısı için bir minoset yada parol al derim en azından uykuya geçebilirsiniz zaten uyursanız baş ağrınızda geçecektir muhtemelen. Ben sizin yerinizde olsam TV vs açıp zihnimi iyice yormam GÖZLERİM KAPALI yatakta en rahat pozisyonda beklerim o şekilde eni sonu dalıyor insan. Her fırsatta uyumaya bakın sütünüzün kalitesi artar sizin vücudunuz dinlenmiş olursa bebekte huzurlu olur.

Yok ya aslında hiç hazırcı değilim, bu zamanına kadar da ne yoğurdu, ne peyniri hazır olmadı, kendim yaptım ama ilikli su yani iliğin tam olarak çıkması için 18-24 saat gerekiyormuş. Jöle kıvamında oluyor zaten, öteki türlü kemik suyu oluyor. Bu bahsettiğim ürün güvenilir olmasa yanaşmazdım zaten, yine de bir bakayım yapabilirim belki zamanını ayarlayıp.

Bu Ürün gerçekten güvenilir. Katkısı yok.

Dün aynı dediğini yaptım Can'ım 12gihi yattım gece gözü kapalı durdum dön dön uyuyamadım yine sabah ezanından sonra uyudum Tabi yine uykusuzluk devam baş Ağrı'sı da öok oluyor uykusuzluktan

Dün aynı dediğini yaptım Can'ım 12gihi yattım gece gözü kapalı durdum dön dön uyuyamadım yine sabah ezanından sonra uyudum Tabi yine uykusuzluk devam baş Ağrı'sı da öok oluyor uykusuzluktan
Dr a git bence bi sorunmu var bide stres varsa hayatında bende uyuyamam canım sıkkın olunca rezene papatya çayı iç akşam yemeğinden 1 saat sonra falan rahatlatır çok içme 1 fincan be ege geçer geçmez.bilemem zor bi durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…