2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
MaşAllah diyim paşaya
Maalesef alerjiden dolayı dalamıyodu o yüzden sallamaya fena alıştı

Sor tbi ama doktor muayenede bakmıştır bişey dememiştir bile bence :) için rahat olsun yine de
Tarhana ve yoğurt çorbası yiyor onda sıkıntı yok. Ancak sebze yemeği olarak da yesin çiğnemeyi öğrensin istiyorum. Tadını sevemiyor bir türlü. Yemeklere de koyayım bakalım.
Kaç kez sebze vermeyi denedin. Daha yeni tanıştıkları için yüz ekşitebiliyolar ama zamanla kendi yemek isteyebilir. Ben zorlamıyorum koyuyorum yerse yiyor bazen ilk sefer sevmediğini iknci üçüncü yiyişte seviyoe. Daha keşif halindeler krnı ı doyurmasına gerek yok :) sebze çorbası deneyebilirsin belki öyle yer.
KIZLAR BEBEKLERİNİZİN ÖĞLEN UYKUSU NASIL VE HANGİ YÖNTEMLE UYUTUYORSUNUZ. KAÇ DK UYUYOR BEBEKLERİNİZ. Ben çok merak ediyorum ciddi uyku problemi olan bi bebek annesi olarak. :\
Ya ben o düzeni kuraöadım memesiz de uyumuyor zaten. Gün içinde de adam akıllı uyku yok hep oyun gezme..
Mrb kızlar. Mama sandalyesi olarak aldığınız markayı ve memnun olup olmadığını yazar mısınız? Benim gibi hala kararsız olanlara da yardımcı olursunuz
Ne marka olsa kullanırım derim :) ikea antilop en iyi ve uygunu bence çok para veröenin gereği yok. Diğerşeri çok yer kaplıyor. İkea bize uzak diye benzer bir tane ebebekten aldık.

Her gün veriyorum değişik değişik :)

merhaba canm? Göktuğ nasıl oldu?sesin çıkmıyor ne zamandır yoktun...seni unutur muyum?hatırlarsan gebeyken de yazmıştım küçük diye ama büyüme hızı da az.beklemekten başka çare yok galiba takibe devam.narkoz almasını istemiyorum hiç.senden ne haber?işe başladın mı?

soffty geçmiş olsun kuzuya.neyi var böyle geçmeyen?acaba D vitamini için Multitabs mı alsan?içinde A ve C vitan-minide var.ha bu arada kızımın gözü aynı ve çokk büyük bi ihtimalle ameliyat olucak.çok kolay bir işlemmiş.sedasyon yapacaklar ve bir telle açacaklar

KIZLAR BEBEKLERİNİZİN ÖĞLEN UYKUSU NASIL VE HANGİ YÖNTEMLE UYUTUYORSUNUZ. KAÇ DK UYUYOR BEBEKLERİNİZ. Ben çok merak ediyorum ciddi uyku problemi olan bi bebek annesi olarak. :\
Ayakta 3 kere uyuyo gündüz 15 dk 1 saat arası 1 saat uyudu mu şükrediyorum gece 8 gibi yatıyo 4 e kadar 5 kere kalkıyo

sağol canım ya geçmeyen bütün akintisi ve boğazında balgam var demir için ferromixin kullanıyorum içinde a c ve çinko var d vitamini için ayrı almam gerekiyor herhalde bizim gözümüz geçti çok şükür ama arada bir tek tarafli gözü kanlanıyor 1 gün yada iki gün sürüyor kendiliginden geciyor

Meraba hanımlar. Kafam karıştığı için soruyorum bu et ve kemik suları varya hani bulyon şeklinde dolapta saklanan her yerde farklı bir kaynama saati var. Bunun hakkında tam bilgisi olan varmı.

Yok canim refakat izni alıyorum ben göktan 7 aylık oldu fizik tedavi alıyoruz biz haftada 2kez falan dönmüyoruz destekli oturabiliyoruz ayaklarımızi çok tanımıyoruz ayaklarını hiç tutmuyor bizde durumlar öyle uğraşıp duruyoruz

canim nasulsin hep aklimdasin nasil oldu oglusun
Oğlum beklediğimiz gibi doğdu canim mikrosefali bas çevresi su an sizin çocuklarınızin ilk doğduğu gibi fiziken ve zihinsel olarak bizi neler bekliyor bilemiyoruz zaman gösterecek biz şimdiden fizik tedavi almaya başladık bakalım allah yardımcımız olsun

Allah yardımcınız olsun canım...Sen güçlü olmalısın ki bebeğin de güçlü olsun.belki zaman bakımından geriden gelir ama geri de olsa yakalar yaşıtlarını.inşallah...

Meraba hanımlar. Kafam karıştığı için soruyorum bu et ve kemik suları varya hani bulyon şeklinde dolapta saklanan her yerde farklı bir kaynama saati var. Bunun hakkında tam bilgisi olan varmı.

Benim öğrendiğim iliklerinin ve içindeki kalojen yapının tam olarak çıkabilmesi için 24 saat fokur fokur değil de, mum ışığı gibi ateşte tıkırdayarak kaynatılması gerekiyormuş. Ben uyurken hayatta açık bırakamayacağım için, daha doğrusu eşim müsaade etmeyeceği için mecbur hazır alıcam. Veg&bones var, sanırım ona yönelicem 9.ayda.

Kızlar merhaba uzın zamandır girmiyordum kafama birşey takıldı belki fikriniz vardır diye koştum geldim. Oğlum bütün gün iştahsızdı yine diştir diye takılmadım. En son akşamüstü 5te 90 cc içmişti. Bu saatte oldu içmiyor ağlıyor mama yapıp geliyorum içmiyor napcagımı şaşırdım

Bizimde kafa ölçümüz dogdunda 33 cm di suan sizinkiyle aynı 41 cm. Ölçüde küçük ama bedenine göre normal dedi doktorumuz :) ama analık işte bende karıştırıyorum neti kendi kendime strese giriyorum :)))

Merhaba dün kızım 8.ayini doldurdu 9a gün aldık. Çok şükür herşey yolunda.
Ek gıdaya hergun veriyorum tabi emzirdikten sonra... Dün karnabahar çorbası ictirdim pek sevdi:) çeşit çeşit veriyorum artık. Meyveli muhallebi yapıyorum. Bimden satılan hero muhallebi almıyorum kaynanam alıyor zor geliyor onlara yapması da... Neyse ki yürütece koyuyorum hopluyor maşallah el akislamasi yapıyor el sallıyor 41 kere maşallah :) emekleme konusu sıfır diş hala çıkmadı.. kilosu bana göre zayıf geliyor da normal diyorlar kimisi sizde böle varmı

Ben kızımı 12-2 arası şekerleme olarak uyuyor bazen 1e kadar. Hergun öyle. 5ten sonra uyuyunca bu seferde gece uyumuyor ben gece uykusuna geçirmeye çalışıyorum da nafile

Yürüteçle emekleme de gecikir yürüme de.Hele de hafif tembel bebekse.Çocuğun kendi doğal gelişimine sekte vuruluyor bi yerde.Yürüteci bırakın ve kendi çabalamasını sağlayın , emekleyecektir.

Anladım canım. Çok sağol bende bakarım şimdi

benimki fiyasko geçen gün misafirliğe gittim odada 2 saat ayağımda uyudu ses çıksa uyanır uykusunu almasa durmaz. Yazık wv sahibi gelip kapıdan şimdi sen uyanana kadar durucakmısın deyip yazık deyip deyip gitti. Benimki uykuya düşkün bebekte ayağa alıştırmam ikimizide mahvetti. Seninki duruyorsa uyanık ne güzel

Ayakta 3 kere uyuyo gündüz 15 dk 1 saat arası 1 saat uyudu mu şükrediyorum gece 8 gibi yatıyo 4 e kadar 5 kere kalkıyo
ya senin ne gündüz uykusu iyi ne gece benimki ayakta uyur yine epey. Ama çok şükür yine akşam azda olsa düzene girmiş sanki. İnş düzelirler en kısa zamanda.
Ben kızımı 12-2 arası şekerleme olarak uyuyor bazen 1e kadar. Hergun öyle. 5ten sonra uyuyunca bu seferde gece uyumuyor ben gece uykusuna geçirmeye çalışıyorum da nafile
her çocuk farklı benimki sık şekerleme seviyor gündüz çok uyarsa gecede rahat uyuyor. :) bu arada maşAllah prensese neler öğrenmiş öyle bizimkininde sabah telsizden baba seslerine uyanıyoruz öpücükler atıyor. Burnunu kırıştırıp hızlı hızlı burnundan nefes alıyor hafif kızgın hafif sırıtık. Hepsi bal oldu bunların

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…