2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ben anne babanın mutlu olduğu evdeki çocukların gelişimini daha çok beğeniyorum yani sen onu bırakınca bağınız kopmaz aksine dönünce dahada sıkı sarılırsın. Eskiden gelinler kaynana kaynata kölesiydi şimdide anneler çocuk kölesi ben bu şekilde olsun istemediğim için kendimi unutmamaya çalışıyorum tabikide çocuğum çok önemli ama o oldu diye benim hayatımda bitmedi.

Bende kullanacağım yürüteç ama 7-8.ayda filan. la da alacağım :)

Kizlar kizimda yuksek ates sikayetiyle doktora gittik
Ayrica 3-4 gundur ishal gibiydi
Kaka tahlili yapildi kakasinda mukus ve e.histolitica kistleri bulunmus
Doktor amip dedi surup yazdi bu suruplari icir gecer dedi
Bu durumu yasayan var mi ya cok endiseliyim

Canım testi tekrarlatın bence.Benim kızımda da bi tahlilde amip dendi kakasında kan vardı sonra tekrarlattık bi daha çıkmadı dr demişti zaten tekrar yaptırın diye lab hatası çok oluyor dedi.Burda birkaç kişide daha oldu bu durum.Gerçi yüksek ateş şikayetiniz varmış sizin ama tekrarlatabilirseniz tekrarlatın derim.

Videoya aldım izleyip izleyip gülerim artık
ayy çok iyi ben tek başıma çok beceremiyorum o işi alışmam lazım okadar güzel şekerlikler yapıcaklar ki

Bende kullanacağım yürüteç ama 7-8.ayda filan. la da alacağım :)
evet ozamanlar güzel oyalanıyorlar. Ayyy şaka gibi yürüteç zamanı geliyor bunların

ateş varmış canım ishalde. İnşAllah geçer. Ben doktorlardan baktım hiç inancım kalmadı artık Allah yavrularımıza her zaman sağlık sıhhat versin. Geçmiş olsun. Eğer şurup antibiyotik ise tekrarlatıp öyle kullan istersen yeşilağacında dediği gibi burda birkaç arkadaşın da yanlış çıktı sonucu belki başka birşeydendir ateşi

Senin büyük oğluna yaptırdığın York testimiydi kaç yaşından sonra yapılıyor ücreti nekadardı bilgi verirebilirmisin
Kaç yaşından sonra yapıldığını bilmiyorum ki canım bizim 2.5 yaşında başladı gece öksürme ve kusma oluyodu çocuğu acayip bi gıcık tutuyordu alerjiktir deyip deloday şurup veriyodu dr bebekkende 3 kere yanaklar egzama olmuştu neyse en son dedim dr a bu şurup bi işe yaramiyo ve nokta nokta kırmızılılarda olunca ben test istedim ödemeyi eşim yaptı tam bilemiyorum ama idrar kan falanda vardı 500 ü geçik bi fiyat ödedik galiba zaten çok çeşitli bi test bu dr la konuş en iyisi derim belki bebeklere de yapılıyordur

Oyuncaktan çok insanla iletişim kuran bebekler daha zeki oluyor. Ben herkese veriyorum herkese de gidiyor. Ben de rahat ediyorum oğlum da keyifli vakit geçiriyor.

Benim oğlum da öyle herkese gider, yabancılamaz ben de sakınmam açıkçası. İnsan bilmesi ve dediğiniz gibi iletişim kurabilmesi çok önemli ki oyun halısında bile oyalanamayan bir oğlum olduğu için benim açımdan iki kat daha önemli oluyor :)

Ben biraz unuttum yalan değil, yavaş yavaş kendime gelme çabasındayım. Yoluna gircek inşaallah ruh halim :)

Nasilsiniz anneler umarim herjes iyidir.ek gida nasil gidiyor baslayanlar olmustu ya bn yogurtu bi turlu tutturamiyorum gorymcem yapiyor bn ne zaman denesem olmadi nasil ogrenecegim
Yaptıkça alışcan canım sütü güzelce kaynat altını kapat serçe parmağını koy içine parmağıñ yanmıcak kadar sıcaklıkta oldumu mayalandırabilirsin çok soğukta olmucak sıcağa yakın ılıklıkta olcak ben küçük porsiyonluk cam kamplarıma yapıyorum 3 lt sütle yaparsam şu şekilde yapıyorum 1 kaseye sütten 1 kepçe koyuyorum 2 yemek kaşığı yoğurt koyuyorum tel çırpıcıyla açıyorum ve tekrar diğer sütün ıiçine koyuyorum karıştırarark hepsini güzelce karıştırıyorum ve kaplarına paylaştırıyorum ağzlarinı keman kapatıp havluya sarıp bekletiyorum 4 saat kadar dışarda sonra dolaba alıyorum çok konuştum :)) umarım faydam olur

Biz şu zor zamanda 1 buçuğu çıkardık gözden mutlaka sorucam bak ensesine zaten vardı ama keçi yoğurdun dan sonra ne hâle geldi kestikten 2 gün sonra gece uykusu düzeldi

Eklentiler

• IMG_20170815_210447.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 85
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…