2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Geçmiş olsun canım rota aşısı yaptın mı dr a sor da şu ver istersen ishalse

Biz şu zor zamanda 1 buçuğu çıkardık gözden mutlaka sorucam bak ensesine zaten vardı ama keçi yoğurdun dan sonra ne hâle geldi kestikten 2 gün sonra gece uykusu düzeldi
Kuzumm ya nolcak böyle kıyamam ben çök üzülüyorum bu işe ne yücel bu çocuk büyüdüğünde insallah geçer bizim dr geçer ilerde dedi sizinkide geçer en yakın zamanda insallah büyüyünce herşeyi yemek istiyolar oglum diyo anne şeftali niye almıyoruz ki çok severdi artık alerjisinin olduğunu biliyo ata binmek istiyo söz vermiştim yazın çiftliğe gideriz binersin küçük atlara diye anne alerjik geçse de gitsek diyo kıyamam ama bunlara dikkat edince kesildi öksürüğü anlamasak allah korusun astım olacaktı çocuk

flagy mi verdi?bize de amip var denmişti ama testi tekrarlattım ve temiz çıktı.lab hatası olabilir.ateşi varsa durum değişir gerçi.çok geçmiş olsun

Biz şu zor zamanda 1 buçuğu çıkardık gözden mutlaka sorucam bak ensesine zaten vardı ama keçi yoğurdun dan sonra ne hâle geldi kestikten 2 gün sonra gece uykusu düzeldi

bi daha verme yoğurt falan.çok üzüldüm öyle görünce

AAa geçmiş olsun.. kızın birşeyi yok inşallah. Rutinler mi?
Kız iyi canim şükür. Son kontrolde kilo alimini begenmedj doktor .bizim doktorumz izindeydi baska doktor a gosterdim kan idrar hersey yaptı ama bisey bulamadı kan ilacı devam dedi iştah şurubu yazdı ama yine de iyi yemiyo.sicaklardan midir yoksa benim kız yemek mi iistemio anlamadım. Çocuğunun peşinde yemek tabagiyla koşan annelerden olmak istemiyorm. Çocuk dedigin anne açım diye peşimden koşsun ama malesef
Benim de tırnak batigim var marttan beri cekiyorm

Bizimki de patladi sonunda 1 hafta once farketmistik zaten 2 gun once tamamen cikti disari, 2. de yolda :) ama oyle de bi keskin ki parmaklarimi nasil acitiyo. Chicco'nun ici su dolu disliginden almistim, buzdolabina konanlardan. Onu nasil heyecanla cigniyo anlatamam. Isininca uzuluyo, agliyo bile :)) Bikac tane almak lazimmis, biri isininca digerini vermek icin.
Biz de 1,5 aydir Turkiye'deydik. 1 haftadir nerdeyse geri donmus haldeyiz, anca duzenimi oturtup o arada yazilanlara goz gezdirebildim. Bizimkinin cigliklari, gece 2-3 saatte bir kalkip emmek istemesi, artik katiyen emmeden ya da kolumda hafifce sallamadan uyuyamamasini hep yolculuk ve saat farkindan saniyodum (ya da en iyi ihtimalle ordaki kalabaliga ilgiye alisip simardi, burda bi basimayim yetemiyorum diyodum). Okuyunca gordum ki herkeste benzer seyler var ve normalmis. Bu sitenin hayatima olan katkisi cok buyuk, ozellikle de dil sikintisi cektigim-herkesle herseyimi rahat paylasamadigim bu ortamda. Tekrar tesekkurler emegi gecen, deneyimlerini paylasan herkese

Genelde iştahsızlar sanırım bende kırk takla ile veriyorum memeyi ağzına

Maşallah canım. Darısı benim oğluma olsun inşallah:)

oy yerim onun yanaklarını da dişlerine de maşallah incileriniz hayırlı olsun
ben dişlerinin hemen çıkmasını istemiyorum zaten sicaklardan dolayı gece uyku sorunumuz var bi de diş oldu mu yandık.akşam 6buçuk 7 den gece 12 ye kadar uyumadi ya hemde hanfendi yatmayacak gezicek yada karsina gecip sebeklik yapacaksın artık 12 de yattiginda erken yattı diyorum

Sorma zaten jetlag oldu cocuk Turkiye'yle zaman farkindan. Normalde 7de yataga koydun mu uyuyan cocuk gece 10-11e kadar durmaya basladi, bi de ille ya meme ya da kucakta sallanmak istiyo uyumak icin. Sabah da zor kalkiyo, normalde 5te portlerdi. Disle karisinca uykulari iyice sasti gece aglayarak uyanmalar kucaga almadan sakinlesmemeler.
Did de karismis araya megersem :) Ates yapmadi allahtan. Neyse zamanla oturcak artik uykusu da, bekliyorum. Bu arada bugun ilk defa 2 saattir oglen uykusunda, ne zaman kalkcak bilmiyorum, bi yandan hosuma gidiyo bi yandan bisey mi oldu diye korkuyorum. Annelere yaranilmaz gercekten

bzimkide şimdi uyuyor gece 12 de yattı biraz derin uyudu sonra bicirdamaya başladı iyikide bi dönmeyi ogrendi bi saga bi sola dönüyor ağzında ya emzik yada meme olacak bazen dönerken yüz üstü dönüyor uykusunda sıkılıyor basıyor çığlığı ikide bir onu düzelt ağzına meme yada emzik var sersem gibi oluyorum sabah namaz dan sonra deriiin uykuya dalıyor biraksam 10 na 11 e kadar uyuyor ama ben kalkıyorum ki işlerimi yapayım diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…