2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

Elini tutarak çekiyorum canım biraz o da gayret ediyor ama tek başına kendi gücüyle kalkamıyor tabii

Elini tutarak biraz destek de veriyorum canım, kendisi dikelemiyor tabi ki daha. Anca yarım kalkıyor.

Kalkıyor benimki ama çok yalpalıyor heran düşecekmişçesine sağa sola.Zor hareketler biraz bu aylar için kafanı çok takma bence.Dönmesi falan nasıl dönebiliyor mu?

Benim kızım tek elindentutunca da kalkabiliyor

Teşekkürler arkadaşlar benşmki de tutunca kalkıyor aynı sizinki gibi.yan dönme emerken yapıyo genelde ama öle oynarken falan bilinçli döndüğünü görmedim daha.
Doktor bir aoru daha sordu sırt üstü yatarken kafasını kaldırıp bakıyor mu benmki bakamıyor öle bi deneme de olmadı sizinkiler yapıyor mu

Benimki de yapmıyor cnm 4ay 3 hafta. Anca dönmeye sürünmeye(sürünemiyor ağlıyor tabi) çalışıyor. Biz öğrettik zorla dönmeyide yoksa kafayı gömüyodu hiç donemiyordu sır üstü yatar ken evir çevir sağa dondur arkadan ittirip biraz o biraz sen kendi çabalarsa arkadan destek ol cnm belki döner.

Benmki tek bacağını yere koyup popoyu ittiriyor ama üstünü döndürmüyo sağ memeyi emerken memeye doğru yan büzüyo kendini anlamadım valla normalde sadece popoyu yana atıyo

Benmki tek bacağını yere koyup popoyu ittiriyor ama üstünü döndürmüyo sağ memeyi emerken memeye doğru yan büzüyo kendini anlamadım valla normalde sadece popoyu yana atıyo
Öyle öyle başlıyor cnm bacağını attığı nda poposunu ittirdiğinde poposundan itti rip dondur eli altında kalıcak geri tekrar ittirerek sırtüstü yap tek rar denerse böyle böyle yap baktın biraz gelişme var kendi haline bırak bi müddet sonra tekrar yardım edersin hemen olmaz Zaten yavaş yavaş çok normal hala dönmemesi her bebek farklı birde şimdi dikkatle ri hep başka yerde

Slm kızlar;bebekleriniz 5.ayda ne kadar kilo aldı;sanki yavaşlamaya başladı di mi kilo alımları-biz geriden geldiğimiz için açığı kapatmıştık geçen ay ama sanki bu ay daha az aldı gibi.

Doktor da fazla yüklenmiş yahu, yatarken kafasını kaldırıp bakması da ne daha çok küçükler :)) yani kaldırıyor ama öyle etrafı da izlemiyor, zaten zorluyor kendini. Benim oğlan yüz üstü dönüyor baya paldır küldür, hızlandı şu iki gündür, sırt üstünü zorluyor hatta popoyu devirip bakalım.

O zaman yakındır canım, hep öyle başlıyorlar:)

Benim oğlum sürekli kafayı kaldırıp kalmaya çalışıyor bıraksam kalkıp gidecek neredeyse:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…