2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Slm kızlar;bebekleriniz 5.ayda ne kadar kilo aldı;sanki yavaşlamaya başladı di mi kilo alımları-biz geriden geldiğimiz için açığı kapatmıştık geçen ay ama sanki bu ay daha az aldı gibi.
Genelde burda tüm arkadaşların 3. Aydan sonra çok azaldı ama geriden gelen bebekler yakalamak için daha hızlı gelişim gösteriyorlar ondan buzamana kadar normal seyretmiş

Teşekkürler arkadaşlar benşmki de tutunca kalkıyor aynı sizinki gibi.yan dönme emerken yapıyo genelde ama öle oynarken falan bilinçli döndüğünü görmedim daha.
Doktor bir aoru daha sordu sırt üstü yatarken kafasını kaldırıp bakıyor mu benmki bakamıyor öle bi deneme de olmadı sizinkiler yapıyor mu

Benimki dönmüyor, sırt üstü yatarken kafayı da kaldırmıyor :)) 10 Mart doğumlu

Teşekkürler arkadaşlar benşmki de tutunca kalkıyor aynı sizinki gibi.yan dönme emerken yapıyo genelde ama öle oynarken falan bilinçli döndüğünü görmedim daha.
Doktor bir aoru daha sordu sırt üstü yatarken kafasını kaldırıp bakıyor mu benmki bakamıyor öle bi deneme de olmadı sizinkiler yapıyor mu
Dümdüz yatarken kaldırmaya çalıştığına şahit olmadım ama hafif eğimliyse kalkmaya çalışıyor ıhhlayarak.Benim kız yatmaktan nefret ediyor zaten kucakta da illa kalkmaya dikilmeye çalışıyor emme harici koluma falan da yatmaz biraz bebeğin isteğiyle de ilgili bence yatmayı seven bir bebek kalkmak için çabalamayabilir.

Bizim de dönmeler hızlandı sırt üstünden yüz üstüne çok rahat dönüyor maşallah da yüz üstünden sırt üstü biraz zorluyor hala kafayı vurup ağlıyor bi de geri dönmese daha iyi yani :) benim kızım zayıf bir çoğunuzunkine göre 4 aylıkken 6 kiloydu ondan kolay kaldırıyor sanırım kendini kilolu olsa daha zor kaldırırdı birçok faktör etkili yani.

Selam kızlar nasılsınız
Bişey söylemek istiyorum.
Kızım bana küstü niye bilmiyorum geçen bı kere tırnağın etini kesmisim o günden sonra bana gülmüyor istemiyor :KK43: babaanesine halasına babasına ve herkese gülücük atıyor bana yok sömürtuyor ilgileniyorum baya ama işte off ya nerede hata yapıyorum ben ya :KK43: elimden geldiği daha fazlasını yapıyorum ama yok sözde böle yaşayan varmı
Cnm konu disi ama rejim nasil gdio

benim kiz da süre ustundeyken yüz üstü çok rahat dönebiliyor ama yüz üstünden tekrar sırt üstüne dönemiyor yastığa yaptığında kafayı kaldirabiliyor oturmayı çık seviyor ozelikle kucakta bir yuzustundeyken poposunu kaldırıyor ayaklarını kendine çekiyor emeklemeye çalışıyor ama ellerini kullanmak aklına gelmiyor sıkılıyor başlıyor ağlamaya kızlar bu arada bizim ki yediğimiz yemekleri çok istiyor kuzum özelikle kucagimdayken yemek yiyorsam ben ağzıma götürdukce o da ağzını açıyor geçen gün küçük kızim karpuzu yalattirdi bende verme daha kucuk dedim karpuzu ağzından çektiğimiz gibi yaygarayi basdi zor sakinledi şimdi ablaları gördü ya bunun nasıl sapirtata sapirtata yaladigini meyveleri yalattirmaya başladılar iyi mi oluyor kotu mu oluyor bilemedim ama benim bidik ablalarinin elinde oyuncak oldu onu biliyorum

Bizim de dönmeler hızlandı sırt üstünden yüz üstüne çok rahat dönüyor maşallah da yüz üstünden sırt üstü biraz zorluyor hala kafayı vurup ağlıyor bi de geri dönmese daha iyi yani :) benim kızım zayıf bir çoğunuzunkine göre 4 aylıkken 6 kiloydu ondan kolay kaldırıyor sanırım kendini kilolu olsa daha zor kaldırırdı birçok faktör etkili yani.
benim yeğenim yakuptan 3 hafta küçük sıpa kilolu da bi sn durmuyo çok güzel kaldırıyo başını her bebeğin kendine has karakteri var şimdiden kıyaslamamak lazım bunu zihnimizden atmamız lazım bence yoksa bu böyle sürüp gider olan kuzulara olur.

benim kiz da süre ustundeyken yüz üstü çok rahat dönebiliyor ama yüz üstünden tekrar sırt üstüne dönemiyor yastığa yaptığında kafayı kaldirabiliyor oturmayı çık seviyor ozelikle kucakta bir yuzustundeyken poposunu kaldırıyor ayaklarını kendine çekiyor emeklemeye çalışıyor ama ellerini kullanmak aklına gelmiyor sıkılıyor başlıyor ağlamaya kızlar bu arada bizim ki yediğimiz yemekleri çok istiyor kuzum özelikle kucagimdayken yemek yiyorsam ben ağzıma götürdukce o da ağzını açıyor geçen gün küçük kızim karpuzu yalattirdi bende verme daha kucuk dedim karpuzu ağzından çektiğimiz gibi yaygarayi basdi zor sakinledi şimdi ablaları gördü ya bunun nasıl sapirtata sapirtata yaladigini meyveleri yalattirmaya başladılar iyi mi oluyor kotu mu oluyor bilemedim ama benim bidik ablalarinin elinde oyuncak oldu onu biliyorum
dediklerinin hepsi bizde mevcut yemek konusuda dahil yanında birşey yiyemiyorum alerjisi olduğu için yoksa bir çırpınıyor heyecanla taki verene kadar. Birde biz çok güzel 2 tur filan dönüyoruz sırtüstünde dönüyo yani ama herzaman değil 2,3 tur sonra beceremiyor.

Kızlar yaa ben adet olmadım 2 gün geçti 1 haftadır adet sancım oluyor ara ara doğal yöntemle korunuyo eşim acabaaamıı. Ama sanki geç yumurtladım bu ay çok korkuyorummm.

Baya hareketlenmeler var bizdede döne döne her yere gidiyo :)) üzüm ve karpuz tattı gayet memnun 3 martta doğdu

Kızlar yaa ben adet olmadım 2 gün geçti 1 haftadır adet sancım oluyor ara ara doğal yöntemle korunuyo eşim acabaaamıı. Ama sanki geç yumurtladım bu ay çok korkuyorummm.
Test yap canım sanırım 2. Senin de bida düşünürmüsün bilemem de benimde 2. Bunlara anca yetiyorum bende sağlık ocağına gidip iğne vurulan 3 aylık ama spiral taktırmak istiyorum yan etkisi çokmuş iğnenin spiral için adet olmak gerekiyomus sanırım ama ben bikere oldum 2 gün bida yok biseyler yapalım ama korunmadan olmaz

Test yap canım sanırım 2. Senin de bida düşünürmüsün bilemem de benimde 2. Bunlara anca yetiyorum bende sağlık ocağına gidip iğne vurulan 3 aylık ama spiral taktırmak istiyorum yan etkisi çokmuş iğnenin spiral için adet olmak gerekiyomus sanırım ama ben bikere oldum 2 gün bida yok biseyler yapalım ama korunmadan olmaz
Yok benim ilk ama çok zorluyo inan alerji diyet kocayla birbirimize giriyoruz hiç düşünmüyorum şimdi. Nasıl olucak ta hiç bilmiyorum. Bikaç gün daha bekleyip test yapayım çokta ağrım var

Yok benim ilk ama çok zorluyo inan alerji diyet kocayla birbirimize giriyoruz hiç düşünmüyorum şimdi. Nasıl olucak ta hiç bilmiyorum. Bikaç gün daha bekleyip test yapayım çokta ağrım var
Hadi hayırlısı valla anlaşsan bile zor çok çocuk insan yetişemiyo bana 2 tamam allah işleyenlere nasip etsin

Hadi hayırlısı valla anlaşsan bile zor çok çocuk insan yetişemiyo bana 2 tamam allah işleyenlere nasip etsin
Amin aminnn. Eşimlede ilgilenmek istiyorum artık ya. Biz alışkınuz sırnaşuk yaşamaya öyle olmayınca herşeyden kavga gürültü çıkıyo. Bende yetişemem heralde

Bizde de eşim yalattırmıştı, yani biliyorum iyi değil olmaması lazım ama engelleyemiyorum işin aslı çok da çaba sarfetmiyorum engellemek için çünkü benimki de pek mutlu oluyor onu yalayınca. Hoş ne versen mutlu olur şu an oral dönem gereği de işte :)

Bu arada dün oğlum 3-4 saat kesintisiz uyudu gece çok şükür. Tahmin ettiğim gibi o atak dönemiydi sanırım, bu gece de öyle uyur da inşaallah bittiğine emin olurum :)

Valla ben kaçıyom resmen :) bi fırsat bulup gidemedim başkada güvenmem o yüzden eşşeği sağlam kazığa bağlamak gerek
Ya ne bileyim ilaç iğnede kilo yapıyo kondom artı geri çekilme güvenilir olurmu:deli: birde benimki oh hamile olursan düğüne gitmekten yırtarız demezmi akşam ben koptum :KK70: bu ay komple yasak bi düğüm uğruna hamile kalamam dedim:KK20:

Ya ne bileyim ilaç iğnede kilo yapıyo kondom artı geri çekilme güvenilir olurmu:deli: birde benimki oh hamile olursan düğüne gitmekten yırtarız demezmi akşam ben koptum :KK70: bu ay komple yasak bi düğüm uğruna hamile kalamam dedim:KK20:
Ay ne güldüm :)) hava hoş tabi erkeklere olan bize oluyo bak büyüt ilgilen uykusuz kal...

X