2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Evet kim gelirse gelsin düzen bozuluyor maalesef. İlgilenmiyomus gibi hissediyorum öyle olunca. Babasini görünce de birakiyor memeyi benimki çok düşkün babaya
Benim kızım babasıyla yeni tanışacak daha bi doğduğunda gördü ondan sonra görüntülü konuşma babayla arasındaki bağ nasıl olcak acaba

Evet kim gelirse gelsin düzen bozuluyor maalesef. İlgilenmiyomus gibi hissediyorum öyle olunca. Babasini görünce de birakiyor memeyi benimki çok düşkün babaya
Biraz büyüyene kadar tek tabanca takılıcaz artık :). Benimkide seviyorda düşkünlük nasıl oluyo bilmiyorum belki düşkündür

Canım ya sanabir şey sorcam, sen baya önden gidiyorsun malum maşaallah :))

Bizim ufaklık da aguları falan azalttı, bbuuu diye tükürük saçardı onu unuttu hatta nerdeyse. Şu an sadece değişik sesler çıkarıp çığlık atıyor diyebilirim :) süreç böyle mi gelişiyor? :))
Her bebeğin huyu farklıdır heralde ama o şekilde oldu gibi. Arada hala tükürük yapıyor ama değişik sesi daha çok yapıyor :) Yeni keşfettikleri daha eğlenceli geliyodur :p

Her bebeğin huyu farklıdır heralde ama o şekilde oldu gibi. Arada hala tükürük yapıyor ama değişik sesi daha çok yapıyor :) Yeni keşfettikleri daha eğlenceli geliyodur :p

Haklısın aslında her bebek kendine özeldir ama dedim belki sen de yaşamışsındır :)

Aynen bazen tükürük yapıyor ama daha çok çığlık ve bağırma var. Tiz tiz çığlık atıyor ki, amfi yutmuş sanki :))

Bizimde öyle bazen çenesi kapanmıyor biara oluyor ağzını bıçak açmıyor bu aralar yine suspus
anne olmak hiç kolay değilmiş gerçekten Allah yardımcın ikiside küçük olunca

kızlar galiba sallamaya alıştırdık başta uykusunu alsın diye olabilirmi

Hep bağırıp, çığlık atıyor yahu :) sakin sakin sohbet ediyprduk eskiden, artık o devir kapandı sanırım :)

Enerji topluolar sanırm:KK66:birde nazar olayına gerçktn inanıorm
Bende inanırım cnm ama dua okuduğumds pek etki etmiyor geçen çok kalabalıktı bin bir uğraşla düzelttiğim emme maalesef bitti yine tutmuyo memeyi okadar iyi düzelmişti ki. Ben dillemeye çok inanırım dile getirir getirmez gidiyo

Çok ciddi bir meme reddi yaşıyoruz. Denemediğim pozisyon kalmadı. Çok moralim bozuk. Biberonu da çok nazlanarak alıyor. Ne yapacağım bilemiyorum. 6. Aya kadar emseydi bari :KK43:

Çok ciddi bir meme reddi yaşıyoruz. Denemediğim pozisyon kalmadı. Çok moralim bozuk. Biberonu da çok nazlanarak alıyor. Ne yapacağım bilemiyorum. 6. Aya kadar emseydi bari :KK43:
Canım bnim kızımda öyle üç saatte bir geliyor ve direniyor yan komşumuz hemşire sıcakdan uyuyamaz ve emmek istemez kendisi ne zamn isterse o zamn ver dedi. Benm kızım yatarak emiyordu şimdi kucağımda emmek istiyor

ben sadece yoğurt ve meyve veriyorum yoğurt mayalıyorum küçük kavanoza iki günlük içine gnlük olarak değişik meyveler koyuyorum küçük bir kase yiyor akşamlarıda meyve yemek istiyo biz yerken ağzını açıyor kızımıda hazırlıyorum cam rendede muz şeftali armut elma böyleyiz şimdilik kan damlası kızımı ishal yaptı kestim 5 aylık kont doktorumuza soracam
Ne değuklumluydu erken başlamışsın herhalde ek gıdaya.doktor mu önerdi sen mi başladın

Ya kızlar benim oğlum da agular ciddi azaldı, sadece bağırmak ve çığlık atmakla meşgulüz :) böyle mi oluyor bu evre :))

Hep bağırıp, çığlık atıyor yahu :) sakin sakin sohbet ediyprduk eskiden, artık o devir kapandı sanırım :)

Canim cok normal bizimde oyke oldu simdi tekrar basladi 6 ayi doldutacagiz z haftaya bizde

Benmki de sırt üstü durmaya alışmıştı seviyordu şimdi koyunca ağlamaya başlıyor ıkınıp duruyor başa döndük sanki o kadar oyun yapıyorum yokkk

X