2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Arkadaşım bana kendi kullandığı ferromixin demir ilacını önerdi toz şeklinde sanırım
4 ay kontrolünde aşı var mıydı şehir dışındayız.burda mı gitsem aşılar bekleyebilir mi

Arkadaşım bana kendi kullandığı ferromixin demir ilacını önerdi toz şeklinde sanırım
4 ay kontrolünde aşı var mıydı şehir dışındayız.burda mı gitsem aşılar bekleyebilir mi
Canım o zaman 6. Ay aşılarınız sarkar çünkü belli aralıkla yapılması gerekiyor 4. Ayda 2 aşı var bulunduğun yerdeki sağlık ocağına git yaptır.

Kizlar merhaba:KK24:
Uzun zamndir yazamiyordum
Bn dogum yaptim yapali kizimla kavga halindeyiz bir turlu duzenli olarak emdirmeyi basaramadim
Ama hic yilmadim 4 aydir sagarakta olsa sutumle besleyebiliyorum cok sukur
Isin ilginc yani uyanikken katiyen emmeyen kizim bu aralar emmeye basladi
4 aydan snra emdirmeyi basarmak zor gibi duruyor ama en azindan azda olsa yol kattedebildim:super:
4 aydir surekli 3 saatte bir sagdim biraz zor oldu ama bugunlerin tekrar gelmeyecegini kizimin istesede bir daha anne sutu alamiyacagini bildigim icin cabalamaya devam ediyorum :spor:
Emdiren anneler lutfen calisma durumunuz yoksa asla biberona bulasmayin :sinirli:
Bu aralar atak donemi oldufu icin reddetme yasanabilir ama mucadeleye sonuna kadar devam :KK55:
@Umut-1 eger gelisimi iyiyse insallah sutunde azalmaz
Bizimde yaklasik 1 aydir uyku duzeni oyle ama bn geceleri kalkip sagiyorum
Sen biberon vermiyosan bosver sagma bebegin emdikce sutun ona gore gelir zaten
Offf sana ve azmine hayranim canimm bravo. Ben 35gun sagdim senin gibi sonra emince biraktim. Vay be soklardayim hala sagiyorsun demek ne guzel. Cok merak ediyordum sadece sagsam sutum azalir mi diye demek azalmiyormus.

Iyi geceler herkese.kizlar bebegim 3 gunde bu kaka yapiyor ve 2 seferdir siyah ve agir kokulu.aranizda bu durumu yadayan varmi.9 gun sonra 5.ay kontrolü var beklesemmi bilemedim...

Iyi geceler herkese.kizlar bebegim 3 gunde bu kaka yapiyor ve 2 seferdir siyah ve agir kokulu.aranizda bu durumu yadayan varmi.9 gun sonra 5.ay kontrolü var beklesemmi bilemedim...
Emziriyomusun? Emiyorsa siyah olmamalı mamayı bilemem hiç kullanmadım ama siyah yapicagini düşünmem bence çokta bekleme kontrolünü 3 günde bi yaparda rengi değişik galiba demir ilacı vs kullanıyorsan odamı yapar acaba bilemedim

Canım bizim dra watsap tan bişey olduğunda atıyorum öyle bi imkan varsa at foto yada götür bi bilgim yok ama dil vücuttaki şeyleri yandırırmış belki de bise yok der dr ama için rahat etsin
Ilgiñicin tesekkurler canim bugun baya duzelmis gordum muhtemelen damagi ile ezmis

Emziriyomusun? Emiyorsa siyah olmamalı mamayı bilemem hiç kullanmadım ama siyah yapicagini düşünmem bence çokta bekleme kontrolünü 3 günde bi yaparda rengi değişik galiba demir ilacı vs kullanıyorsan odamı yapar acaba bilemedim
Emziriyorum canim 2 dir boyle ahir kokulu ve siyah.devit ve kan damlasi disinda bisey de kullanmiyorum ki

Blw.yi son zamanlarda ben de merakla okuyorum ama tam olarak ne yapmam gerektigini bilmiyorum. Bi uzmanla beraber uygulamak lazim sanirim

Canım uzmanla ilerlemeye gerek yok da çok rahat ve kaygısız bir anne olman lazım açıkçası. Dökmesi saçması önemli değil de, tamamen kendisi yediği için, oluduğum kadarıyla boğazına aldırma durumları oluyor baya. O da beni endişelendirdiği için karışık gitmeyi düşünüyorum.

X