2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlarr bulantı konusu biraz ırsi sanırım. Yani bulantı olmaması bebeğin ii olmadığını göstermez lütfen gereksiz yere kendinizi strese sokmayın.. Bu arada canınız çekiyosa nane de yiyin maydanozda abartmadan herşey yiyebilirsiniz:kk77::dondurma: Herhalde bi deste maydanoz yemicez :halay::halay:
Hamileyken en mühimi strese girmemek,, psikolojik olarak ii olmak :KK49:

Kızlarr bulantı konusu biraz ırsi sanırım. Yani bulantı olmaması bebeğin ii olmadığını göstermez lütfen gereksiz yere kendinizi strese sokmayın.. Bu arada canınız çekiyosa nane de yiyin maydanozda abartmadan herşey yiyebilirsiniz:kk77::dondurma: Herhalde bi deste maydanoz yemicez :halay::halay:
Hamileyken en mühimi strese girmemek,, psikolojik olarak ii olmak :KK49:
Irsi de olabilir ama tamamen bünyeyle alakalı galiba , ben hiç anneme çekmemişim mesela , o çok rahat geçirmiş hamileliklerini :KK39: Kendimizi çok fazla dinliyoruz , az olan bulantılarımız da artıyor.. Ah biraz rahat olmayı başarabilsek ne kadar güzel olacak :KK9:

Merhaba arkadaşlar.
Doktorum küçük yapraklı bitkileri Özlelikle nane ve maydonozu tüketmemeli söyledi.sizin doktorlarınız da böyle bir uyarı sa bulundu mu?
Bir haftadır bulantılarım rahat bırakmıyor.
Kuru naneli cacık istiyor Can'ım ama nane var diye onu da yiyemiyorum
Ben sordum druma boyle seylere inanma ama oturup bir bag maydanoz bir kilo kiraz yersen olabilir herseyden az ye dedi

Bugün biraz yiyebildim , geçen günlere oranla , biraz halsizliğim de geçti böylece:nazar: Hep böyle sürse keşkee

kizlar ya. 3 yasimda oglum var. misafirlige geldik. yolda uyudu biraz kucagimda tasidim. 16 kilo falan. misafirlige geldik akinti hissettim. belimde agriyo hala. lavaboya gittim hafif kanama car kahverengi. sıkıntı olur mu. belim.hala agriyo. midafirlikteyiz hamile oldugumu bilmiyolar. bisi diyemiyorum cikamiyorum su an
Demekki zorlamaman lazim canim. Kahverengiyse korkma ama bir daha da kaldirma. Ben kizimi kucagima almaya hasretim:KK43:

Irsi de olabilir ama tamamen bünyeyle alakalı galiba , ben hiç anneme çekmemişim mesela , o çok rahat geçirmiş hamileliklerini :KK39: Kendimizi çok fazla dinliyoruz , az olan bulantılarımız da artıyor.. Ah biraz rahat olmayı başarabilsek ne kadar güzel olacak :KK9:
Aynen canmm yaa bakma öyle yazdığıma bende aynıyım. Sabah erken uyandığmda göğüs ucumu tutuyorm hassasiyet devam ediyo mu die :KK48: Bu ilk zamanları atlatabilsek rahat edicez aslnda :KK17:

doktora gittim. alttan muayene etti. kese var kalp atisi yok henuz cok kucuk dedi. dusuk oluyor olabilir dedi. kanama hala var. pembe kahverengi arasi bisi. doktor muayenede de gordu zaten. progestan vermedi. ilacin etkisi kesin kanitlanmadigi icin biz vermiyoruz ozellerde veriliyor dedi. asistandi sanirim. yarin kendi doktoruma gitcem

doktora gittim. alttan muayene etti. kese var kalp atisi yok henuz cok kucuk dedi. dusuk oluyor olabilir dedi. kanama hala var. pembe kahverengi arasi bisi. doktor muayenede de gordu zaten. progestan vermedi. ilacin etkisi kesin kanitlanmadigi icin biz vermiyoruz ozellerde veriliyor dedi. asistandi sanirim. yarin kendi doktoruma gitcem
Kanama var ise vermeliydi aslında , biz hepimiz boşuna mı kullanıyoruz o ilacı , sen kendi Dr una görün canım için rahat etsin.. İnsanın kendi Dr u gibisi yok

Ben daha Sağlık Ocağına kayıt yaptırmadım. Ne zaman yaptırıyor ? Bide aşı vuruyorlarmış bilen var mi ?

Arkadaslar grip oldum cok fena hapsuruk burun akıntısı halszlık ilaçta icemiorum ne yapmalıyım baska grip olan war mı benm gibi yaz günü acaba

Ben daha Sağlık Ocağına kayıt yaptırmadım. Ne zaman yaptırıyor ? Bide aşı vuruyorlarmış bilen var mi ?
Beni hamile olduğumu öğrendiklerinde , sonucu bana verirlerken , kayıt yapmaya kalktılar. Daha durun dedim çok erken ne olacağım belli değil , düşük geçmişim de var. Ama sen yaptırabilirsin artık , kalp atışlarını duymuş olmalısın. Onlar seni bilgilendirirler aşı için..

Ya sağlık ocagina bende daha kayit yaptirmadim cok önemli mi ya kaydin olmasi ? Napiyolar ki kayit olunca su bahsettiginiz aşı dışında

X