2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
deniz bazadan kafa üstü düştü.sabahtan hastanelerdeyiz...nasıl olduğumu tarif dahi edemem.çok şükür genel hali iyi.dua edin.
Cnm cok geçmiş olsn,bzde gecen oğlumla düştk altta bnm elım vardı amA ömrümden ömür gtti..bıngıldak açık olduğundan cok sert düşümler hariç kafa korunuomş

Cnm motılıumn yan etkısı süt ne güzel ama kalp için zararlıymş bnde oğluma kullanıodm hemn kestm

Canım oraya başvuruyu ne kadar sürede kabul ediyorlar?

Kızlar birde sizi bi konuda uyarmk istiorm.biz geçen oğlum ateşlenır gbi oldu acıle gttk cocuk dr.u yok die devlete gönderdiler.eğer gece gdersnz muhakak araın bzm gbı vakıt kaybetmeın.ve bundan snr gece Allah korusn ateş gbı bişe olursa ılk önce ewde kndm düşürmeye çalışcm vi gttıkkı hastanedn mıkrop kapmaması imkansz ztn

Biz kırkımız çıkmamıştı şiddetli ağlamayla zor attık kendimizi acile doktor kovdu nasihat edip sakın getirmeyin acile böyle şeyler için falan dedi mikrop kapmaması imkansız yatağa yatırmıştım yakubu kaldır hemen götürün dedi ateş ayrı tabi insan korkuyor

selamlar..sabah 6da kalktım,kızımı emzirdim, altını temizledim ve babasıyla aramıza yatırıp oynamaya başladım.ama gece film izlemiş ve geç yatmıştım.sızmışım.deniz de yatağın üst kısmında korunaklı.hep aramızda yatardı ve ilerleyemiyordu).birden güm sesi ve çığlık..nasıl olduğunu hala anlayamadığım şekilde kızım düşmüş.......bazam da 60cm yükseklikte,fırladım ki kızım yerde...çığlık atmaya başladım.şoka girdim.kendimi tokatlamışım eşim zor durdurmuş....neyse, kızım da ağlıyor, oğlum sarılıyor bana, noldu anne,nolduuu.....deniz sustu hemen acile gittik.hem acildeki hem 8,30 olunca kendi doktoru muayene etti.BT çektirmeyelim, gözlemleyelim, fışkırır tarzda kusarsa gelin dediler ama uykuda da gözlemliycez çünkü kusmuğunda boğulabilirmişşimdi uyudu.kahve yapıcam ki hiç uyumayayım.24 saat tehlike devam ediyor ama en kritik saatler 4-6 saat ve sonrasında da 12 saatmiş.

radyolog kardeşim hergün onlarca bebeğin BT sini yorumladığını ve çok yüksek oranda temiz çıktığını ve asla BT çektirmememizi söyledi.çok büyük şişlikler olunca risk olurmuş ama ondan bile beyin içi kanama riski azmış.öyle yataktan düşmekle bi şey olmazmış...yeğenim de dün bazadan düşmüş, alnı mor.denizden 5 hafta büyük...annesi çokk rahat.bi ben deliyim valla.

Canım ateş oldumu evde hallet en güzeli calpol ver 38 ı geçerse üstünü hafiflet olmadı ılık bi duş hastanedeyse ekstra bisey yapmıyorlar serin bi ortamda tut en iyisi

Tekrar geçmiş olsun canım.Aranızdan nasıl düştü anlamadım ama tam.Benim de yeğenim 7 aylıkken düşmüştü koltuktan çok şükür bir şeyi yok.Sizin de olmaz inşallah.İnsan korkuyor tabi Allah korusun kuzucuğunu.

Canım geçmiş olsun çok üzüldüm bende çok korkarım düşmelerden allah korusun melekleri insallah sorunsuz güzelce uyur eşıne de şöyle derin uyuma nolur ne olmaz de oda tetikte olsun

onu ben de kullanmıştım canım ama pek etkisini görememiştim.hala da elimde var aslında ona da devam edeyim bari.

Denemekten zarar gelmez. Süt arttırmak için her yol mübahtır :)

Canım gönderdiğin formun gruba uygun olması gerekiyor mamayı sadece dr önerebilir, emzirme fotoğrafı paylaşılabilir yorumlarda emzik biberon kullanımı yok vs gibi cevaplar ver.

Öyle cevaplar verdim ama dün doldurmuştum formu, neyse bekleyeyim :)

Kızlar bebeğim bu aralar memeyi hemen almaz olmuştu hatta bazen ağlıyordu. Reddedecek diye korkmaya başlamıştım . Anneannem dedi ki, yaz geldi emzirmeden önce göğüslerini soğuk suyla yıka bebeğin soğuk süt içer dedi. Tabi süt soğuk olmaz ne yapsanda ılık olur neyse geciştirdim sonra denemek istedim ne zaman goguslerimi soğuk suyla yikasam ıslak bırakıyorum oglusum hemen memeyi ağzına almaya başladı . Ve ben mutlu ... Size de tavsiye etmek istedim.

aynı sıkıntı bizdede var malesef burnunu sıkıp ağzına tıkıyorum

çok geçmiş olsun düşmeyle çok ciddi kafa darbesi almadıysa birsey olmaz.. bende çok korkuyorum gerci düşme işinden

cnm islak birakiyorsan icme suyuyla yika derim, cesme sularindan buara cok hastalik kapiliyor ben disimi bile fircalayamiyorum bazen
guzel yontemmis denemekten zarar gelmez, bogazlarini usutmeyiz dimi miniklerin

kumrudeniz cok gecmis olsun arkadasimm kizlarr gcen hafta aynks eyi bizde yasamistik yazmistim ozellikle 4 aydan sonra ne olrsa olsun cok dikkat edinn bizimki nasik dusdis bn anlayamadim uyuya kalmisim ortamizdaydi ama kizim resmen ilerleye ilerleedusti ve arrikk asiri dikkat ediuorum..nolur dikkat edin sizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…